Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Gry -> FlatOut problem z grą proszę o pomoc!!!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
FlatOut problem z grą proszę o pomoc!!!
PostWysłano: Piątek, 14 Stycznia 2005, 13:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gość (awaria serwera)
Gość

[ Osobista Galeria ]

Witam mam problem z tą grą a mianowicie taki że jak wchodzę do gry to jest wszystko ale jak przychodzi do wyścigu to mi sie komputer restartuje. Jeżeli ktoś wie o co może chodzić to proszę o pomoc (nie chodzi tutaj o sterowniki, direct x i tp.). Proszę o pomoc.

Re: <mundek1982> FlatOut problem z grą proszę o pomoc!!!
PostWysłano: Piątek, 14 Stycznia 2005, 15:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip

Użytkownik #15

[ Osobista Galeria ]

nie znam gry to nie pomoge
jeno zadam standardowe pytanie
ORYGINAŁ ?

Re: FlatOut problem z grą proszę o pomoc!!!
PostWysłano: Sobota, 29 Stycznia 2005, 12:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gość (awaria serwera)
Gość

[ Osobista Galeria ]

Witam

Mam ten sam problem na sprzecie:
Amd 64-bit 3500
Gforce FX5900 XT sterownik 66.93
512 ddr twinmos
kumpel ma Gforca 5700 i tez reseci, na 2 moim kompie na grafie Gforce 2 idzie bez problemu, u ojca na Radeonie 9600 tez idzie bez problemu.
W czym tkwi problem, ktos pomoze ?
Pozdrawiam

Re: <dzidek> FlatOut problem z grą proszę o pomoc!!!
PostWysłano: Sobota, 29 Stycznia 2005, 15:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip

Użytkownik #15

[ Osobista Galeria ]

powtarzam pytanie

PostWysłano: Środa, 16 Lutego 2005, 13:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Zistoner
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #2801

[ Osobista Galeria ]

Jest to standardowy blad "kopi" gry !! wink.gif

PostWysłano: Niedziela, 20 Marca 2005, 05:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
paranyk
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #3338

[ Osobista Galeria ]

Pomogę wam!!!!!!!! A więc gość który założył temat na pewno ma grę oryginalną ja miałem ten sam problem. po prostu na sterownikach 66.93 potrzebny jest patch. Oto link do niego http://downloads.empireinteractive.com/267/DDE09991-F216-4D47-8335-74B 0A2FFB0E6.zip Życzę miłego grania!!! Pozdrawiam!!! biggrin.gif biggrin.gif

FlatOut problem z grą proszę o pomoc!!!
Forum dyskusyjne -> Software -> Gry

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonatKursy
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010