Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> kabel rozłączony
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
kabel rozłączony
PostWysłano: Sobota, 19 Marca 2005, 11:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dorek23
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3326
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




javascript:emoticon('zly.gif')
Zly mam net na komp nr1 dostarczany do karty sieciowej ( na kod karty ) odpada rozdzielaie sygnału przed kartą ,zrobiłem kabel ,włożyłem 2ą kartę sieciową alepo podłączeniu kabla do 2 karty kompa nr1 i do karty kompa nr2 -na kompi 2 jest połączenie na kompie 1 kabel rozłaczony co zrobić aby to działałojavascript:emoticon('eusa_wall.gif')
Tuman
  
Re: <dorek23> kabel rozłączony
PostWysłano: Sobota, 19 Marca 2005, 17:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




sprawdź czy dobrze zarobiłeś wtyczki
  
Re: kabel rozłączony
PostWysłano: Niedziela, 20 Marca 2005, 14:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dorek23
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3326
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




eusa_wall.gif kabel mam już dobry co dalej? połączenie internetowe od dostawcy ( osiedlowe ) jest z zaporą jakie czynności wykonać aby obydwa kompy się widziały i obydwa miały dostęp do netu. czy muszę istalować jakiś program serwerowy?
  
Re: <dorek23> kabel rozłączony
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Marca 2005, 11:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




o udostępnianiu połączenia poczytasz w co drugim wątku tutaj. Nie ma sensu powielać.
  
kabel rozłączony
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010