Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Marca 2005, 09:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
atos1610
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3144
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Od jakiegoś czasu znam super dziewczynę jest fajna, miła i piękna.Ale jest problem.Nie szuka faceta, nie szuka miłości nie wspominając o seksie.Bardzo jej zależy na mnie ale mówi że się nie nadaje na układ partnerski.Nie myślcie że to jest tak że niepodobam jej się...Podobam.Całowaliśmy się było fajnie...ale ona nie chce nikogo.Ma komputer z inetam,kolczyki,wisiorki i to jest jej świat.Ma 28 lat tyle co ja.Nigdy nie była w stałym związku.Miała pewien zawód bo kiedyś oddała sie facetowi a on na drugi dzień już umawiał się z inną.Nie spotkałem takiej kobiety nigdy.Miałem do czynienia z wieloma.Nie wiem dlaczego zainteresowałem się nią...To przeczy wszelkiej logice.Ale bardzo zależy mi na niej.Chcę aby to była moja dziewczyna...
  
Re: <atos1610> Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Marca 2005, 10:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




No to faktycznie musi jej bardzo zależeć... doubt.gif
  
Re: <atos1610> Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Marca 2005, 10:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2056
Posty: 98


[ Osobista Galeria ]




podejzewam ze zabardzo nic nie poradzisz jesli ona niechce to trudno. jedyne co mozesz zrobić to czekać moze kiedyś zmieni zdanie a na razie niech bedzie jak jest.
  
Re: <atos1610> Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Marca 2005, 12:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Napisz kurwa do Kasi. Może Panie będą taki bełkot spod znaku BRAVO GIRL na swoim podwórku tolerować, ale klonując temat tutaj przesadziłeś.
Warunkowo nie kasuję wątku, ale ciekaw jestem co na to Maras.

PS A własciwie to czego się spodziewasz, garści niezawodnych recept na pomyślne rozwiązanie sprawy czy pogłaskania po główce ??
  
Re: <Wujek Zed> Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Marca 2005, 13:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Zed wszyscy wiemy co na to Maras, wiec temat do kosza eusa_wall.gif
  
Re: Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Marca 2005, 15:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
atos1610
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3144
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Napiszę tak...wszedłem tu przypadkowo bo czasem warto przeczytać szczere uwagi od nieznajomych osób.Dlatego też zadałem takie pytanie dla kobiet i facetów.Naprwade mi zależy na tej dziewczynie. Choć generalnie zawsze byłem kobieciarzem.Mam dosyć bycia kochankiem. Pozdrawiam wszystkich.
  
Re: <atos1610> Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Marca 2005, 16:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Proponuję zatem spróbować jak to jest być kochanką.
  
Re: <Wujek Zed> Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
PostWysłano: Czwartek, 10 Marca 2005, 20:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




Zed normalnie mnie dobiłeś tą wypowiedzią [smiech] [oczko]
Nic nie poradzisz...Hmm generalnie byłeś kobieciarzem? [he?] Nosił wilk razy kilka... [watpic] Ma swoje wisiorki i kolczyki, internet i nie szuka niczego więcej? Proponuję upewnić się czy ma 28 lat najlpiej sprawdź jej dowód [he?]
  
Re: <Wujek Zed> Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Marca 2005, 20:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Maras zamyka ten wątek, bez dodatkowych komentarzy.
  
Zamknięty: Poniedziałek, 21 Marca 2005, 20:12 przez Marek D.
Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 1  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010