Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> po czym poznać czy to PRAWDZIWA I TA JEDYNA MIŁOŚĆ na którą czeka się całe Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: po czym poznać czy to PRAWDZIWA I TA JEDYNA MIŁOŚĆ na którą czeka się c
PostWysłano: Czwartek, 03 Marca 2005, 09:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Asael
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




po piewrsze sparawdź sobie czy najpierw je masz
po drugie Bravo Girl - nie wiem nie czytam ale skoro ty jesteś prenumeratorem jeżeli nie nawet wydawcą to może faktycznie wiesz lepiej
po trzecie jeżeli miłość jest dla ciebie dennym tematem to brakuje mi słów na określenie twojej osoby
po czwarte ide za przykładem jedengo z forumowiczów i znikam z tej dziury
po piate osobom traktującym na poważnie w których zabierałem głoś DZIĘKUJĘ za wasze zdania
  
Re: <Asael> po czym poznać czy to PRAWDZIWA I TA JEDYNA MIŁOŚĆ na którą czeka się c
PostWysłano: Czwartek, 03 Marca 2005, 11:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nie, nie czytam Bravo Girl. W zupełności wystarczą mi posty niektórych dyskutantów. A miłość to temat piękny, ale pisać o niej pięknie trzeba umieć. Nie wystarczy mleć językiem z pełnym przekonaniem o mądrości wypowiadanych zdań. Bo może to się skończyć wyśmianiem i odejściem z forum w niesławie.
  
Re: po czym poznać czy to PRAWDZIWA I TA JEDYNA MIŁOŚĆ na którą czeka się całe
PostWysłano: Środa, 30 Marca 2005, 13:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jeży
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3053
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Asael :
Człowieka spotykają zauroczenie, fascynacje, upodobania i jeszcze wiele innych podobnie nasyconych uczuć. Ale po czym poznaż że to właśnie TA JEDYNA??

Po tym, że dwoje ludzi stara się o tą miłość codziennie do posrania i wciąż jest im mało.
(Im więcej komuś się daje, tym więcej ktoś dla nas znaczy.)

Tak oto się w nieskończoność ta machinka samonakręca. ;-)
  
po czym poznać czy to PRAWDZIWA I TA JEDYNA MIŁOŚĆ na którą czeka się całe
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010