Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Linux -> Neostrada na Mandrakelinux
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Neostrada na Mandrakelinux
PostWysłano: Niedziela, 27 Marca 2005, 09:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rymek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2305
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




to nie jest pytanie tylko info.
wszyscu ktorzy chca sie cos dowiedziec na ten temat zapraszam na strone

http://neousb.republika.pl/

stronka jest zrobiona przezx konsultanta neostrady z lini technicznej, ktory codziennie tlumaczy takie rzeczy przez telefon :)

Pozdrawiam
  
Re: Neostrada na Mandrakelinux
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Marca 2005, 18:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ejmos
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #299
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem zabardzo po co jest ta strona. Konfiguracja neostrady pod mandrake jest bajecznie prosta. Pozatym sterowniki nie sa zbyt aktualne
eagle-104 sie nie uzywa zostalo zastapione przez eagle-usb i juz jest wersja 2.1.1 .
  
Re: Neostrada na Mandrakelinux
PostWysłano: Środa, 30 Marca 2005, 17:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rymek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2305
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Moze i tak specjalista nie jestem ale wiem ze sporo osob instaluje sobie teraz linuxa bo jest popularny i bardzo czesto trafia na Mandrake a poza tym wiekszosc z tych osob chciala by miec neta wiec moze sie to przydac...
poza tym wiekszosc z nich chciala by zeby wszystko bylo tak banalne jak w windows wiec niech sobie popatrza moze przy okazji czegos sie naucza....

a i zeby nie bylo ze kogos obrazam bo nie mowie o wszystkich a takie osoby o ktorych mowie wiem ze sa bo dzwonia na infolinie neostrady...

mimo wszystko dziekuje za info :)
  
Neostrada na Mandrakelinux
Forum dyskusyjne -> Software -> Linux

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010