Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU -> Proste historie- trudna chwila Idź do strony 1, 2, 3, 4
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Niedziela, 03 Kwietnia 2005, 02:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Teraz jak czytam ten wątek, uważam, że nietaktem jest rozpoczęcie tej dyskusji. Uważam, że rozsądniej by było zamknąć go w imię ciszy nad trumną i wprowadzić jedynie ankietę, jeśli fanklubowi naprawdę zależy na opinii. Ewentualnie opinie zbierać mailowo/privovo.
  
Re: <Alicja> Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Niedziela, 03 Kwietnia 2005, 03:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Adiola
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1016
Posty: 135


[ Osobista Galeria ]




Adiola :
[..]
Ala, dzis, jutro, pojutrze, wielu ludzi nie pojdzie do pracy,

Ale nie dlatego, ze ktos im zasugerowal, zeby nie poszli, tak jak tutaj chce sie zasugerowac Mackowi zeby przesunal termin wydania plyty

==========
Otoz, wlasnie z tego powodu. Mamy Aluś zalobe narodowa, co za tym idzie wiesz dobrze sama...
W sprawie plyty wypowiadam wlasne zdanie, nie jest ono sugestia, jesli premiera nie zostanie przesunieta to bedzie to, IMO, wielki nietakt, czy sie to komus podoba czy nie.


Cytat:

zamkniete beda kina, dyskoteki i bary, a nawet jesli ktos je pootwiera, to i tak byc moze nikt tam nie przyjdzie.


A skad ta nadzieja w glosie? Az tak bardzo Ci na tym zalezy, zeby sie nikt nie bawil w tym czasie? Czy to nasza sprawa co robia inni, o ile to nie ogranicza naszej wolnosci?


=================
Jak ktos chce to moze nawet tanczyc na grobach, wolna wola....

Cytat:
To nie jest zwykly czas, to nie byl zwykly czlowiek.

Jesli uwazasz, ze ja kiedykolwiek tak pomyslalam, to mnie w ten sposob obrazasz. Ja tylko chce pokazac absurdalnosc rzuconego tu pomyslu i prosby o ustosunkowanie sie forumowiczow do niego.


====================
Nie wiem co myslalas, fakt pozostaje faktem, czas niezwykly, czlowiek rowniez.

Absurdalny pomysl czy nie absurdalny, jakie to ma znaczenie ??, forumowicze ustosunkowuja sie, badz nie, z wlasnej, nieprzymuszonej woli.

Cytat:
Nic zlego sie nie stanie jesli Maciek zarobi te pieniadze troche pozniej.

Zapytam tylko z wrodzonej przekory: A skad wiesz?


==================
Stara juz jestem i wiem. Pieniadze to nie wszystko i nie o nie tu chodzi.

:*

==============
:-* i EOT
  
Re: <Adiola> Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Niedziela, 03 Kwietnia 2005, 10:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kundels!
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1358
Posty: 157


[ Osobista Galeria ]




Teraz gdy w polskiej tv brak jest jakiejkolwiek muzyki i tak ciężko byłoby cokolwiek wypromować... confused.gif
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Niedziela, 03 Kwietnia 2005, 10:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Magdalena
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3444
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




dla mnie sprawa jest oczywista, popieram ta decyzje i nie widze powodu do dyskusji
  
Re: <Magdalena> Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Niedziela, 03 Kwietnia 2005, 11:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Tak jak już zostało wspomniane...
To MM /może wytwórnia, może treść podpisanych umów? - nie wiem, nie jestem zorientowana dokładnie/ ostatecznie zdecyduje czy premiera płyty odbędzie się jutro, czy w innym terminie.
Ja uważam, że powinna zostać przesunięta.
W końcu bez przesady...
Świat się nie zawali jak album wyjdzie jakiś czas później!
Kto żyć bez maleńczukowej muzyki nie potrafi, włączy sobie wcześniejszy materiał . Nic prostszego.
Utwory zresztą znamy, więc nie uwierzę, że fani nie śpią po nocach i gryząc pazury oczekują w jakimś nadzwyczajnym napięciu co też nam artysta uszykował... :-)
Są sprawy ważniejsze i mniej ważne.
Śmierć papieża to wydarzenie szczególne, więc niech ten czas również taki będzie.
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Niedziela, 03 Kwietnia 2005, 12:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
5hi2a
Bywalec vip
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1915
Posty: 39


[ Osobista Galeria ]




...trzeba uszanować śmierć Pappe - za dużo zdziałał dla ludzkości żeby to teraz przemilczeć ( choć uważam że polska telewizja trochę przesadza...ale cóż...) był to człowiek kultury - nie negował niczego ani nikogo - on wspomógł rozwój wolności słowa w polsce po upadku kurtyny - między innymi gdyby nie on - może nie było by tak szeroko rozwinietej możliwości zakupu wszystkich płyt... proste w słowach...ale dla mnie logiczne...
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Niedziela, 03 Kwietnia 2005, 13:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Widze, ze dyskusja z Wami jest bezprzedmiotowa.

Adio! Sorry, ale pieprze ludzi, ktorzy sa "pobozni", bo ktos im powiedzial, ze powinni byc. Jesli cos nie wyplywa z potrzeby serca, to ja to olewam!

Takze uwazam ten watek za duzy nietakt.
Wszystko zalezy od poczucia przyzwoitosci i wrazliwosci Macka.
Nic nam do tego.
Zrobi co uzna za stosowne, a my mozemy ewentualnie jego czyn potem ocenic.
I dlatego w przeciwienstwie do wiekszosci sie tutaj wypowiadajacej wcale nie mam nadziei, ze MM opozni premiere plyty, tylko mam szczera nadzieje, ze facet ma powazne watpliwosci. Bo to go tak naprawde czyni wrazliwym czlowiekiem. I wlasnie to buduje pozytywny obraz jego osoby w moich oczach.

Z tego co wiem od zrodla w Macku wlasnie sie to watpliwosci zrodzily i nie potrzebuje Waszej agitacji. Przypomnijcie sobie to co sie dzialo po smierci Niemena!

Warto sobie przypomniec tez wiele plyt wydanych, badz nagrywanych w czasie ogromnych tragedii. To sa jedne z najlepszych plyt w historii ludzkosci.
Dobra koncze te gadke...


Ostatnio zmieniony przez Alicja dnia Niedziela, 03 Kwietnia 2005, 18:09, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Niedziela, 03 Kwietnia 2005, 17:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
leon-ka
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3446
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Inicjatywa jak widze budzi wiele kontrowersji... myślę sobie, że życie trwa, choć ludzie cierpią... Papież był radosnym człowiekiem i chciałby, żebyśmy również żyli w radości... świat stracił Wielkiego Człowieka, ale z drugiej strony zyskał Opiekuna Niebieskiego, że pozwolę sobie tak nazwać Papieża. Premiera płyty i związana z tym feta w dniach żaloby narodowej, to rzeczywiście bylby nietakt, ale myślę, że decyzja należy do MM... w dzisiejszych czasach myślę, że odrobina skromności i zadumy przyda się każdemu...

pozdrawiam forumowiczów,
leon-ka.
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Niedziela, 03 Kwietnia 2005, 18:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lottie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2194
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
Mysle, ze decyzja nalezy do Macka.
Ale z drugiej strony to troche jednak dziwne. Wielki rockman, undergrounowiec, charyzmatyczny mezczyzna bluzniacy na publike, nieprzebierajacy w slowach, czasami nawet heretyk. Krotko mowiac MACZO. Nagle tenze zaczyna odstawiac szopki i zgrywac wielkiego poboznego, na ktorym ogromne wrazenie robi to, ze stary czlowiek umiera.
Dosc podejrzanie to brzmi i boje sie komentarzy, ze to nowa forma lansu i nowy sposob na promowanie wlasnej tworczosci.
Obym sie mylila.

Zgadzam sie wlasciwie ze wszystkim, co napisalas w tym temacie, procz wlasnie tego. Ok, znajac Macieja M. takie watpliwosci sa uzasadnione, niemniej nie wydaje mi sie, zeby wasnie to nim kierowalo... Abstrahujac od calego antyklerykalizmu nie przypominam sobie ani jednej jego wypowiedzi krytykujacej papieza. Wydaje mi sie, ze i rockaman i dyrektor banku i robotnik na ulicy chyli na chwile glowe przed tak godna smiercia tak wielkiego czlowieka... Co do przesuniecia premiery - to chyba oczywiste, ze to wylacznie decyzja autora, ewentualnie wytworni i nic nam do tego.
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Niedziela, 03 Kwietnia 2005, 19:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Lottie :

Zgadzam sie wlasciwie ze wszystkim, co napisalas w tym temacie, procz wlasnie tego.


Te wypowiedz pisalam jak Ojciec Swiety jeszcze zyl, a ja nie mialam pojecia, ze jest na tyle zle, ze jego smierc to kwestia doslownie paru minut. Kontekst sprawy zmienil sie znacznie w trakcie dysputy. (tak tylko, gwoli informacji)
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Niedziela, 03 Kwietnia 2005, 19:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lil-fizz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1463
Posty: 168


[ Osobista Galeria ]




Oczwiście jestem jak najbardziej na TAK!Są teraz ważniejsze rzeczy niż
Proste Historie...Zresztą nawet nie umiałabym się cieszyć z tej premiery w zaistaniłej sytuacji...:'(
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Niedziela, 03 Kwietnia 2005, 19:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Samba
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2284
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
Widze, ze dyskusja z Wami jest bezprzedmiotowa.

Adio! Sorry, ale pieprze ludzi, ktorzy sa "pobozni", bo ktos im powiedzial, ze powinni byc. Jesli cos nie wyplywa z potrzeby serca, to ja to olewam!

Takze uwazam ten watek za duzy nietakt.
Wszystko zalezy od poczucia przyzwoitosci i wrazliwosci Macka.
Nic nam do tego.
Zrobi co uzna za stosowne, a my mozemy ewentualnie jego czyn potem ocenic.
I dlatego w przeciwienstwie do wiekszosci sie tutaj wypowiadajacej wcale nie mam nadziei, ze MM opozni premiere plyty, tylko mam szczera nadzieje, ze facet ma powazne watpliwosci. Bo to go tak naprawde czyni wrazliwym czlowiekiem. I wlasnie to buduje pozytywny obraz jego osoby w moich oczach.

Z tego co wiem od zrodla w Macku wlasnie sie to watpliwosci zrodzily i nie potrzebuje Waszej agitacji. Przypomnijcie sobie to co sie dzialo po smierci Niemena!

Warto sobie przypomniec tez wiele plyt wydanych, badz nagrywanych w czasie ogromnych tragedii. To sa jedne z najlepszych plyt w historii ludzkosci.
Dobra koncze te gadke...
Wogóle nie podoba mi sie to co napisałaś.Ale każdy ma swoje zdanie.Może wierzyc lub nie .Z płyta moz e lepiejj poczekać .W co Ty wierzysz?
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Niedziela, 03 Kwietnia 2005, 20:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gośka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #755
Posty: 19


[ Osobista Galeria ]




odebrałam mail i dopiero teraz przypomniałam sobie o płycie...
to najlepszy dowód, że ostatnie o czym w tej chwili myślę,
to jutrzejszy szturm na sklep muzyczny, nie mówiąc już o słuchaniu czegokolwiek....
bez sensu jest to pytanie o opinię,
płyta wyjdzie kiedy wyjdzie, nic mi do tego,
dla niektórych życie toczy się dalej...
a niektórzy muszą się na chwilę zatrzymać...
ja jej po prostu nie będę jutro poszukiwać....bo nie mam do tego teraz ani głowy, ani serca ani tym bardziej uszu
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Niedziela, 03 Kwietnia 2005, 20:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lottie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2194
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Samba :
[..]

Wogóle nie podoba mi sie to co napisałaś.Ale każdy ma swoje zdanie.Może wierzyc lub nie .Z płyta moz e lepiejj poczekać .W co Ty wierzysz?

Dobrze napisala, z czym tak dokladnie sie nie zgadzasz? Ja np. nie wierze w boga... I co z tego? Tez nie lubie hiopkrytycznego smutku i ludzi, ktorzy nie pojda sie napic wodki, tylko dlatego, ze im bar zamkna... Zupelnie Cie nie rozumiem...
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Niedziela, 03 Kwietnia 2005, 21:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Samba :
[..]
W co Ty wierzysz?


W swoim poście sugerując zamknięcie wątku, chciałem uniknąć właśnie, aby ktokolwiek zadawał takie pytanie w kontekście sprawy.

I pomyśleć, że to mnie ktoś posądzał o szukanie sensacji :}
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Niedziela, 03 Kwietnia 2005, 22:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Samba
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2284
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




Ja nie szukam sensacji .Każdy wypowiada własne zdanie.Chciałam po prostu zapytać.I to zrobiłam. Pytanie watku jednak dotyczy wydania płyty.Uważam ,że to sprawa artysty.Jednak myslę, że data wydania zostanie przesunięta....
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Niedziela, 03 Kwietnia 2005, 22:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Samba :
Ja nie szukam sensacji .Każdy wypowiada własne zdanie. (...).Jednak myslę, że data wydania zostanie przesunięta....


Dla mnie to jest szukanie sensacji.
Rozbudzenie apetytu.
A jeśli płyta zostanie wydana terminowo (co niekoniecznie zależy od MM), to będzie wielki zawód i wieszanie psów?
Ta sytuacja mozno zalatuje mi Monty Pythonem w sumie.

Cytat:
Chciałam po prostu zapytać.I to zrobiłam.


To takie pytanie raczej z serii "pytań do siebie" a nie do kogoś. Umiejętność jego zadawania komuś oraz, co gorsza, udzielania precyzyjnej odpowiedzi, świadczy o pewnej niedojrzałości jak dla mnie. Nie to forum, nie ta tematyka oraz podejrzewam, że nie ten poziom.
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Niedziela, 03 Kwietnia 2005, 22:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Samba :
Chciałam po prostu zapytać.I to zrobiłam.


Co sie gRO czepiasz? Lubi dziewucha retoryke, to niech sobie lubi. A to ze nie na temat, to juz zupelnie inna sprawa.
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Niedziela, 03 Kwietnia 2005, 22:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Samba
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2284
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




Retoryke wprost uwielbiam!!!Gdybym miałą takie samo zdanie jak Wy to byłoby Super
I wogóle co Wy tak razem Gro i ALicja sie do mnie przyczepiliśćie
Zapytałam nie uzyskałam odpowiedzi i jeest ok!
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 00:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Adiola
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1016
Posty: 135


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
[..]
Te wypowiedz pisalam jak Ojciec Swiety jeszcze zyl, a ja nie mialam pojecia, ze jest na tyle zle, ze jego smierc to kwestia doslownie paru minut. Kontekst sprawy zmienil sie znacznie w trakcie dysputy. (tak tylko, gwoli informacji)


Co bardzo zmienia obraz, poniewaz ja pisalam swoje zdanie po smierci Karola Wojtyły, Wielkiego Polaka, ktoremu hold oddaje niemal caly swiat. Dlatego tez mysle, że ze wzgledu na czas powstawania postow , Alu i Groszku, troche nie zrozumielismy sie.

A MM zrobi to co uwaza za sluszne, milo mi bedzie jesli uszanuje uczucia ludzi ktorym odszedl ktos niezwykle wazny i bliski.
  
Proste historie- trudna chwila
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU

Strona 2 z 4  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010