Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU -> Proste historie- trudna chwila Idź do strony 1, 2, 3, 4
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 02:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lottie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2194
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Ale wiecie, co Wam powiem? Wychodze sobie dzis na dwor, patrze... a tam sloneczko swieci, ptaszki spiewaja a wietrzyk wieje. Tak jak ktos napisal wczesniej swiat nie stanal w miejscu porazeni mysla o smierci papieza. A jesli jacys ludzie czuja potrzebe stanac to jest to wylacznie ich wybor! Jesli Malenczuk zdecyduje sie wstrzymac wydanie plyty ze wzgledu na WLASNE przekonania, to dobrze, jesli wytwornia zdecyduje sie to wstrzymac ze wzgledow marketingowych np. to tez dobrze. A teraz napisze cos obrazoburczego: Maciek wrecz nie powinien wstrzymywac premiery ze wzgledu na uczucia publicznosci? Zastanowcie sie tak serio... Od, jak pisaliscie wczesniej, charyzmatycznego rockmana, oczekujecie, zeby ugial sie przed opinia publiczna! Ja bym tego na jego miejscu nie zrobila. Jesli Wam to potrzebne to przesttancie chodzic do pracy, jesc mieso, pic wino i uprawiac seks i rozpamietujscie zycie i smierc Ojca Swietego, ale nie oczekujscie tego od innych...
  
Re: <Lottie> Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 10:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Adiola
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1016
Posty: 135


[ Osobista Galeria ]




Jasne jasne, powinien jeszcze zagrac trzy koncerty homo twist i zbluzgac publike, a najlepiej zeby zrobil to podczas uroczystosci pogrzebowych....

Na szczescie Maciek nie jest taki głupi.....
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 11:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Adiola :
Jasne jasne, powinien jeszcze zagrac trzy koncerty homo twist i zbluzgac publike, a najlepiej zeby zrobil to podczas uroczystosci pogrzebowych....


Przeginasz Adio! Chcesz sie klocic za wszelka cene? Czy ktos tu agituje, zeby Maciek gral koncerty? NIE! Wiec a propos czego to mowisz?
Ja tez bym mogla Tobie powiedziec, ze ' jasne, jasne, powinien oprocz przeniesienia premiery plyty jeszcze zmienic okladke, na papieza w sepii'. Ale tego nie mowie, bo to jest bezsensowne przeginanie! Nie wiem co chcesz osiagnac takimi tekstami, ale zajezdza mi to Rydzykiem i moherowym beretem.

Cytat:
Na szczescie Maciek nie jest taki głupi.....

To co? Zmiana frontu? Przed chwila uwazalas, ze jednak jest glupi. Probujesz naklonic go do przeniesienia premiery na inny termin i traktujesz go jak chlopczyka, ktory nie wie co sam robic. Daj spokoj!


A tak na marginesie chcialam jeszcze powiedziec, ze bardzo mi sie nie podoba sposob rzucania watkow przez Viribus Unitis (czytaj Basie i Agnieszke). Nie bede tolerowala rzucania topicow jak miesa na pozarcie 'dzikim bestiom'. Zaczne je bojkotowac po prostu.
DOMAGAM SIE CZYNNEGO UCZESTNICZENIA PRZEWDNICZACYCH FAN CLUBU W DYSKUSJACH!!!!!!!!
Nie wiem kiedy ostatnio One wypowiedzialy sie na jakikolwiek temat po slawetnej aferze. Chyba ani slowkiem zadna nie pisnela. Nie wiem jak Wam, ale mnie chce sie rzygac jak widze chowanie glow w piasek i najwyzej pisanie jako FC a nie jako Agnieszka i go_girl_go!
  
Re: <Adiola> Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 13:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lottie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2194
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Daje Ci cos to ironizowanie i przekrecanie sensu slow? wink.gif
Zrozumialas co napisalam? Zakladam, ze tak. Wiec oczekujesz, ze Maciej Malenczuk tylko i wylacznie ze wzgledu na Wasze uczucia Przestanie grac koncerty, przesunie premiere i nie bedzie bluzgac i nie wiem co jeszcze... To wynika z Twoich slow... Jesli Maciek czuje wewnetrzna potrzebe nie grania koncertow, nie bluzgania i czego tam jeszcze, to ok, tylko to ladnie o nim swiadczy, wrazliwy facet. Ale gdyby to zrobil wylacznie ze wzgledu na publiczke to ja mam to gdzies. I tyle.
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 14:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Andzia
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2630
Posty: 23


[ Osobista Galeria ]




Ja opowiadam się jak najbardziej za przesunięciem premiery przynajmniej do pogrzebu powstrzymajmy się ze świętowaniem nowej płyty która ma być dla nas (przynajmnij większości) jakimś świętem i radością a trudno się cieszyć w tak trudnym momencie dla nas Polaków i całego świata.Papieżowi należy się ta chwila zadumy i refleksi!!!
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 15:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malcolm McCrane
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #483
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




Czy niektórzy na tym formum każdy temat zamienią w obrzucanie się błotem i targaniem po szczękach ???

Dzięki za ten topic. Szacunek.
Z premierą jest tak:
Płyty tam, gdzie wyszły w piątek to będą od dzisiaj,
które sklepy zamówią teraz, to dostaną.
Wstrzymane są natomiast wszelkie ruchy promocyjno-marketingowe.
Podkreslam, że są to decyzje wydawcy
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 16:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Nie rozumiem w ogóle całego tego szumu! Jak najbardziej smucę się śmiercią Naszego Kochanego Papieża, ale wcale nie uważam aby to musiało wstrzymywać wydanie maćkowej płytki. Mówią tutaj niektórzy, że nie wypada teraz cieszyć się i świętować z powodu wydania płyty, ze względu na zaistniałą sytuację, ale ja nie wiem jakie świętowanie macie na myśli. Normalnie idę do sklepu, kupuję daną płytę, przychodzę do domu i słucham, przecież to wcale nie oznacza, że wylecę na ulicę i ku zgorszeniu rodaków zacznę tańczyć szalony taniec radości, że nareszcie mam nową płytę, bez przesady. Rozumiem, że na razie zostanie wstrzymana trasa promocyjna, to jak najbardziej zrozumiałe, trochę szacunku trzeba mieć. Ale jeśli niedawno wyszła jakaś nowa płyta przed śmiercią papież, to trzeba latać po wszystkich sklepach i rządać aby została jak najszybciej wycofana? Coś mi tu nie pasuje, przecież żałoba nie ma na tym polegać. Jeśli Maciek wyda teraz płytę to nic się złego nie stanie, po prostu się ją kupi i koniec, nikt nie będzie robił jakichś afer, jak ktoś nie będzie chciał kupi ją później i o co cały ten szum? Każdy powinien nieco o tym wszystkim pomyśleć i wydaje mi się, że nie powinno się teraz urządzać jakichś hucznych imprez, koncertów, gal trzeba się nieco wstrzymać, uspokoić i przemyśleć to i owo. Ale według mnie wydanie płyty nie ma tu nic do rzeczy, przecież i tak większość z nas ma w swojej kolekcji płytę Maćka pt."Pan Maleńczuk", a piosenki na nowej będą w większości z tej poprzedniej, ale tą jakoś wolno słuchać? A może w ogóle nie można teraz słuchać muzyki? Ja chyba czegoś tu nie rozumiem, wg mnie to ta płyta może w ogóle nie wychodzić;) Żartuję oczywiście, nakręcam tanią sensację, tzw lans;) Buziaki dla wszystkich ponuraków cool.gif
  
Re: <Alicja> Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 17:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Adiola
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1016
Posty: 135


[ Osobista Galeria ]




Alicjo, odnioslam sie do tego fragmentu Lottie : "A teraz napisze cos obrazoburczego: Maciek wrecz nie powinien wstrzymywac premiery ze wzgledu na uczucia publicznosci? Zastanowcie sie tak serio... Od, jak pisaliscie wczesniej, charyzmatycznego rockmana, oczekujecie, zeby ugial sie przed opinia publiczna! Ja bym tego na jego miejscu nie zrobila. Jesli Wam to potrzebne to przesttancie chodzic do pracy, jesc mieso, pic wino i uprawiac seks i rozpamietujscie zycie i smierc Ojca Swietego, ale nie oczekujscie tego od innych..."

Nie chce sie klocic i Ty sama najlepiej powinnas o tym wiedziec, ale zeby to bylo jasne, to nie wystarczy umiec czytac, trzeba umiec czytac ze zrozumieniem. W moim ostatnim poscie bylo duzo sarkazmu i ironii wycelowanych w pseudomadrosci, i to akurat nie powinno Cie bolec.

Napisz mi kiedy probowalam naklonic MM do przeniesienia premiery plyty i kiedy uwazalam, ze jest glupi, a stawiam Ci piwo.

Widocznie malo mnie znasz, skoro zarzucasz mi rydzykostwo, bo mnie nie chodzi o papieza i jego smierc, mnie chodzi o zasady i podstawy.

Jesli nie zrozumiesz tego co napisalam, to nie dyskutujmy wiecej na forum, wyjasnie Ci to in real wink.gif

I na koniec Alu, jesli piszesz do mnie, to prosze pisz wylacznie do mnie, a nie do Basi czy Agi.

Aha, i nie zaperzaj sie tak mocno, szkoda zycia :-*
  
Re: <Lottie> Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 17:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Adiola
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1016
Posty: 135


[ Osobista Galeria ]




Tak sobie napisalam, zeby wstrzasnac Toba shock.gif , jak Ty mozesz obrazoburczo, to ja chyba tez, co ??

Nie zrozumialas o czym napisalam, wiec raczej sie nie dogadamy. I nic co wyczytalas, nie wynikalo z moich slow.

Poza tym, to moze MM jednak zrobil to pod publiczke, hehe, rozmawialas z nim, ze wiesz, ze zrobil to z potrzeby serca ??, a moze ugial sie pod presja opinii swiata, co ?? , jak myslisz??

A teraz wlozylam kij w mrowisko.
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 18:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Adiola
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1016
Posty: 135


[ Osobista Galeria ]




Malcolm McCrane :
Czy niektórzy na tym formum każdy temat zamienią w obrzucanie się błotem i targaniem po szczękach ???


Niektorzy lubia sie potarmosic...

Cytat:

Wstrzymane są natomiast wszelkie ruchy promocyjno-marketingowe.
Podkreslam, że są to decyzje wydawcy


Bez wzgledu na to, kto je wstrzymal, uwazam, ze tak powinno byc.

Pozdrawiam
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 18:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malcolm McCrane
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #483
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




zaraz, zaraz, zebym nie był żle zrozumiany

decyzja wydawcy, tzn. bez konsultacji z mm.
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 19:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Adiola
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1016
Posty: 135


[ Osobista Galeria ]




Malcolm McCrane :
zaraz, zaraz, zebym nie był żle zrozumiany

decyzja wydawcy, tzn. bez konsultacji z mm.


tak to wlasnie zrozumialam i OK.
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 20:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Malcolm McCrane :
Czy niektórzy na tym formum każdy temat zamienią w obrzucanie się błotem i targaniem po szczękach ???

Coraz częściej mam niestety wrażenie, że tak właśnie jest.
I już niedobrze mi się robi, naprawdę! eusa_sick.gif
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 21:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matka polka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1993
Posty: 158


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
[..]

A tak na marginesie chcialam jeszcze powiedziec, ze bardzo mi sie nie podoba sposob rzucania watkow przez Viribus Unitis (czytaj Basie i Agnieszke). Nie bede tolerowala rzucania topicow jak miesa na pozarcie 'dzikim bestiom'. Zaczne je bojkotowac po prostu.
DOMAGAM SIE CZYNNEGO UCZESTNICZENIA PRZEWDNICZACYCH FAN CLUBU W DYSKUSJACH!!!!!!!!
Nie wiem kiedy ostatnio One wypowiedzialy sie na jakikolwiek temat po slawetnej aferze. Chyba ani slowkiem zadna nie pisnela. Nie wiem jak Wam, ale mnie chce sie rzygac jak widze chowanie glow w piasek i najwyzej pisanie jako FC a nie jako Agnieszka i go_girl_go!


nie chcę być adwokatem jakiejkolwiek osoby. pragne wyrazić jedynie moje zdanie.
uważam że pisanie textów takich jak ten powyżej jest conajmniej nie na miejscu - jest wielkim nietaktem.
nie wiem czy pisanie jako FC jes chowaniem głowy w piasek bo dziewczyny napisały, że to ich decyzja a poza tym wszyscy tu zebrani wiedzą kto się ukrywa pod takim szyldem.
jest nie fair bo gdyby nie one możliwe, że nic by dzisiaj nie wygladało jak wygląda. to one założyły organizację i chwała im za to.
zresztą nie dziwie się ze nie udzielają swojej szerszej opinii na forum jak później po raz kolejny ktoś coś powie, ktoś dopowie i kwasy będą.
teraz możecie mnie bić i bluzgać
kto pierwszy rzuci kamieniem??
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 21:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Malcolm McCrane :
Czy niektórzy na tym formum każdy temat zamienią w obrzucanie się błotem i targaniem po szczękach ???


Domyslam si, ze to do mnie jak zwykle. Pewnie wszyscy by sie cieszyli gdyby nikt na tym forum nie mial 'ale'. I wszystkie posty wygladaly by tak: "zgadzam sie z przedmowca, nalezy sie szacunek Ojcu Swietemu".
I wszyscy jak owieczki.
A tu ta zla dziewucha smie uwazac, ze termin wydania plyty nie ma znaczenia. Zla, niedobra, be!

Cytat:
Dzięki za ten topic. Szacunek.


A za co te podziekowania i szacunek, jesli mozna?
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 21:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malcolm McCrane
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #483
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




Można. Za topic
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 21:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Malcolm McCrane :
Za topic


Zatopic ten topic i za to pic?
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 22:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lottie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2194
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Adiola :
Tak sobie napisalam, zeby wstrzasnac Toba shock.gif , jak Ty mozesz obrazoburczo, to ja chyba tez, co ??

Nie zrozumialas o czym napisalam, wiec raczej sie nie dogadamy. I nic co wyczytalas, nie wynikalo z moich slow.

Poza tym, to moze MM jednak zrobil to pod publiczke, hehe, rozmawialas z nim, ze wiesz, ze zrobil to z potrzeby serca ??, a moze ugial sie pod presja opinii swiata, co ?? , jak myslisz??

A teraz wlozylam kij w mrowisko.

Wiec czuje sie wstrzasnieta, ale nie zmieszana i juz odpisuje biggrin.gif Po pierwsze z ta opinia swiata to leciutko przegielas... Moze i caly swiat jest zasmucony, ale nie wydaje mi sie, zeby temu calemu swiatu zalezalo na wstrzymaniu premiery wlasnie plyty Macieja M. lol.gif Ale moze i sie ugial. I co? I nico biggrin.gif Ja nie naleze do jego fanklubu, po prostu lubie jego muzyke i tyle. Bede go tak dlugo sluchac jak dlugo bedzie robil dobra muzyke. Natomiast dla wielu jest, jak to kiedys sam o sobie powiedzial "Chrystusem polskiego rock'n'rolla". Chrystus nie uginal sie przed publiczka. "Jezus byl zadymiarz i jak sie wkurwial, to wszyscy spieprzali" Slowa o uginaniu sie. A tak po prawdze to w momencie kiedy Maciej Malenczuk zerzygnuje z koncertu, przesunie premiere plyty czy cokolwiek innego, bo jego fani tego chca, to polski rock umarl, a z Malenczuka zostalo tylko ... I niech sobie kazdy sam wstawi odpowiednie okreslenie, jeden kij w jednym mrowisku w zupelnosci wystarczy. wink.gif Pozdrawiam, mroweczki cool.gif
  
Re: <Lottie> Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 23:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Adiola
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1016
Posty: 135


[ Osobista Galeria ]




...to byly pytania retoryczne, nie oczekiwalam na nie odpowiedzi, stan twojego wstrzasniecia rowniez jest mi obojetny...

skonczmy te nierowna walke EOT
  
Re: Proste historie- trudna chwila
PostWysłano: Wtorek, 05 Kwietnia 2005, 00:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lottie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2194
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Adiola :
...to byly pytania retoryczne, nie oczekiwalam na nie odpowiedzi, stan twojego wstrzasniecia rowniez jest mi obojetny...

skonczmy te nierowna walke EOT

Czy oczekiwalas czy nie oczekiwalas odpowiedz otrzymalas biggrin.gif Kiedy nie komentuje czegos, z czym sie nie zgadzam, to daje milczaca zgode na gloszone poglady. Z Twoimi sie nie zgadzam, wiec to mowie. Na Twoje repliki w stosunku do mnie tez reaguje i nie widze powodu, zeby tego nie robic. Jesli czujesz sie urazona, to bez powodu, na listy tez odpisuje smile.gif

Alez ja sie ogromnie ciesze, ze moje wstrzasniecie jest Ci obojetne, bo jakby nie bylo i bys chciala mna tak czesciej wstrzasac, to jeszcze bym wstrzasu mozgu dostala biggrin.gif

Na koniec nie wiem z kim walczysz, bo ja z Toba nie walcze. Hmmm... moze z wiatrakami? wink.gif Pozdrawiam biggrin.gif

PS. A w ogole to watek wydaje mi sie juz nieaktualny, sprawa rozwiazana, moze by tak zamkanc temat..?
  
Proste historie- trudna chwila
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU

Strona 3 z 4  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010