Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory -> Problemy ze skypem
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Problemy ze skypem
PostWysłano: Czwartek, 07 Kwietnia 2005, 09:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
podobny
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3463
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




POMOCY!
Mam problemy ze skypem.Przez pierwsze 20 sek.słychać mnie rewelacyjnie a potem urywa się sygna(słychać mnie z przerwami).Mam system xp,procesor pentium 2,4g,512 ram.Mikrofon jest sprawny,sprawdzony na innym kompie.Dzwoniłem też na echo123 tam też nie działa.Dodam,że wzceśniej nie miałem takich problemów.Skype dziaa bez problemowo i byłem z niego b.zadowolony.
Czy ktoś może pomóc?
  
Re: Problemy ze skypem
PostWysłano: Czwartek, 07 Kwietnia 2005, 10:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dj_cougar
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #478
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Male pytanie, jakie masz lacze, tjz u kogo?? Z tego co wiem, z neo takie problemy to normalka.
  
Re: <dj_cougar> Problemy ze skypem
PostWysłano: Czwartek, 07 Kwietnia 2005, 10:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




e tam
jakos nie widzialem tego na neo
a inne procesy /uslugi ?
cos nie zabiera cis pasma ? jakis robal ?
osiołek ? DAP ?
  
Re: <podobny> Problemy ze skypem
PostWysłano: Czwartek, 07 Kwietnia 2005, 10:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
podobny
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3463
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




łącze to prywatne zrzeszenie i jet to radiówka.Z innymi programami nie mam żadnych problemów.Zadnych przerw ani nic z tych żeczy.Mam mks i sprawdzałem programem ad-awar.Wszystko ok.Jakimi programami mogę to jeszcze sprawdzić?Dodam że sąsiedzi mają to samo złącze i nie mają takich problemów.
  
Re: Problemy ze skypem
PostWysłano: Sobota, 11 Marca 2006, 18:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lampard fun
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6088
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Jam mam taki problem że kiedy kończe rozmowe to mi sie zacina komputer. Proszę o odpowiedź.
  
Re: <lampard fun> Problemy ze skypem
PostWysłano: Sobota, 11 Marca 2006, 22:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




co to znaczy zacina ?
ktore wersja skipe
jaka winda ?
jaki proc/ram/lacze
  
Problemy ze skypem
Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010