Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory -> stare-nowe nr gg
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
stare-nowe nr gg
PostWysłano: Niedziela, 10 Kwietnia 2005, 12:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
emira
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1271
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Mam znajomego, który jakiś czas temu zlikwidował swoje gg. Ja jego nr miałam ciągle w kontaktach, był nieaktywny. Do wczoraj. Jednak okazało się , ze pod tym nr jest chyba ktoś inny. Raczej na pewno, nie sądzę , by się ukrywał przede mną.
Czy stare numery gg mogą być przejmowane przez nowych użytkowników? Zawsze wydawało mi się ,że nie, mój nr to mój nr i nie jest istotne , czy korzystam z niego teraz, czy za rok. Jak z tym jest w końcu?
Pozdrawiam.
  
Re: <emira> stare-nowe nr gg
PostWysłano: Niedziela, 10 Kwietnia 2005, 13:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
MTS
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2882
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Ja mam stary numer, 5900, nie był uzywany ze 2 lata, ale nie miałem zadnych rewelacjiiz "reaktywacją". wszystko chodzi jak powinno :)
  
Re: stare-nowe nr gg
PostWysłano: Niedziela, 10 Kwietnia 2005, 21:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dj_cougar
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #478
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Z numerami gg to tak, jak z numerami teefonow komorkowych. Jesli sa nieaktywne tj nie uzywane (z tego co patrzylem to przez rok) to wpadaja do puli wolnych i jesli ktos zaklada konto to moze dostac ten numer. W ten sposob eliminuja "dziury" w numeracji aktywnych uzytkownikow.
  
stare-nowe nr gg
Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010