Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Fotografia -> Wasze zdjecia Idź do strony 1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Wasze zdjecia
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Kwietnia 2005, 19:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




wklejam linke do swojej galerii:)
http://maga.fotobus.pl/pl/gallery.php

uwagi chetnie przyjme wink.gif
  
Re: <Maga> Wasze zdjecia
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Kwietnia 2005, 19:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Nawigacja na stonie fatalna i nie dziala z mozilla tongue.gif . Co do meritum, foty niezle, mam tylko zastrzezenia do koncertowek, unikalbym flar ktore powstaja od oswietlenia sceny, chyba ze taki byl zamierzony efekt, to wycofuje oskarzenia wink.gif
  
Re: <ulan> Wasze zdjecia
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Kwietnia 2005, 20:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
siostrysyjamskie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1823
Posty: 42


[ Osobista Galeria ]




Mały OT: słuchajcie się mądrych ludziów w sprawie Mozilli, zeby potem nie było " a nie mowiłam/em".

Oto rada znakomita:
zapomnijmy Microshita. eusa_naughty.gif
  
Re: Wasze zdjecia
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Kwietnia 2005, 21:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




u mnie dziala tzn na mojej mozilli
a co do koncertowek to na niektorych tak miało być
a jak nie miało to mi nie koniecznie wadzi wink.gif


teraz szykuje sie do wiekszej sesji tematycznej wiec jeszcze wrzuce cos tam
pod koniec kwietnia

dawajcie swoje foty
tongue.gif
  
Re: Wasze zdjecia
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Kwietnia 2005, 21:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Maga :
a co do koncertowek to na niektorych tak miało być
a jak nie miało to mi nie koniecznie wadzi wink.gif


Chcialas uwagi to masz tongue.gif

Cytat:
teraz szykuje sie do wiekszej sesji tematycznej wiec jeszcze wrzuce cos tam
pod koniec kwietnia


Czekam niecierpliwie smile.gif

Cytat:
dawajcie swoje foty
tongue.gif


Jak tylko zdobede chwile czasu zeby zeskanowac negatywy na porzadnym sprzecie, nie omieszkam sie podzielic wynikami wink.gif
  
Re: Wasze zdjecia
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Kwietnia 2005, 23:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




[quote:0cb328aab0="ulan"]

Chcialas uwagi to masz tongue.gif
[/quote:0cb328aab0]
No i dobrze kazda uwaga jest wazna:). Te zdjecia robione były jakiś czas temu. Ostatnio byłam na Janerce i strałam unikać ostrych świateł, zobaczymy jak to wyjdzie:).

[quote:0cb328aab0="ulan"]
Jak tylko zdobede chwile czasu zeby zeskanowac negatywy na porzadnym sprzecie, nie omieszkam sie podzielic wynikami wink.gif[/quote:0cb328aab0]

Mam nadzieje ze chwila czasu niedługo się znajdzie. smile.gif
  
Re: Wasze zdjecia
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Kwietnia 2005, 23:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Maga :
Mam nadzieje ze chwila czasu niedługo się znajdzie. smile.gif


Poniewaz, ze wzgledow osobistych eusa_sick.gif nie posiadam wszystkich wgladowek, troszke to potrwa, ale obiecuje, ze cos w tym kierunku, w niedlugim czasie zrobie, tylko jeszcze motyw przewodni musze wybrac. Mysle, ze Krakow noca to bedzie to, albo Sandomierz i okolice. Cos wymysle wink.gif

EDIT: ok znalazlem jedno, zdaje sie ze nawet mojego autorstwa wink.gif , robione syfra wiec nie bic

  
Re: <ulan> Wasze zdjecia
PostWysłano: Wtorek, 12 Kwietnia 2005, 07:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Ulan,
fajnie, że wrzuciłeś to zdjęcie, bo jest to moim skromnym typowy przykład na to, że "temat" niekoniecznie "fotografuje się sam".
Na pierwszy rzut oka OK, ale po chwili troszki żal się robi, że studzienka w tle jest bardziej ostra od twarzy.
Poza tym, osobiście "pokadrowałbym nożyczkami", ale to już sprawa do dyskusji.
  
Re: <Wujek Zed> Wasze zdjecia
PostWysłano: Wtorek, 12 Kwietnia 2005, 12:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Oczywiscie masz racje, zdjecie nie jest specjalnie udane od strony technicznej, ale ma cos w sobie co w nim lubie, a ostrosc rzeczywiscie uciekla...Co do kadrowania, to wydaje mi sie ze dobrze jest tak jak jest. Podkresle jeszcze raz to co mowilem tysiac razy, nie lubie i nie umiem robic zdjec syfra tongue.gif
  
Re: <ulan> Wasze zdjecia
PostWysłano: Środa, 13 Kwietnia 2005, 15:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




Dzięki Ulanowi mogę przedstawić zdjęcie:
Portret
  
Re: <oozz> Wasze zdjecia
PostWysłano: Środa, 13 Kwietnia 2005, 16:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Kiedyś się zapaliłem i poganiałem z Zenitem.
Zapał jednak opadł z braku czasu wypełnionego inną pasją artystyczną :P

ale ochłapy po tamtym zrywie są w necie tutaj:

http://plfoto.com/uzytkownik.php?authorname=gROszeCK
  
Re: <Maga> Wasze zdjecia
PostWysłano: Środa, 13 Kwietnia 2005, 23:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




WUŁALA


I może jeszcze to.

Na początek wink.gif


Ostatnio zmieniony przez Wujek Zed dnia Czwartek, 14 Kwietnia 2005, 00:05, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <ulan> Wasze zdjecia
PostWysłano: Środa, 13 Kwietnia 2005, 23:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Ja bym to, tak na roboczo, widział jakoś tak.
  
Re: Wasze zdjecia
PostWysłano: Czwartek, 14 Kwietnia 2005, 16:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




ja widze ze sporo portretowek tu jest wink.gif dlatego dorzuce swoje trzy (szkoda tylko ze skan nie oddaje urody zdjecia na papierze)

Portret raz
Portret dwa
Portret czy
  
Re: <ulan> Wasze zdjecia
PostWysłano: Czwartek, 14 Kwietnia 2005, 17:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




No to jeszcze dwa i starczy na jakis czas biggrin.gif
Portret cztery
Portret piec
  
Re: Wasze zdjecia
PostWysłano: Piątek, 15 Kwietnia 2005, 22:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




witam i pozdrawiam wszystlkich !

po raz pierwszy sie dowazylem wyjsc poza forum U2 ( ! ), a tu takie ciekawostki - super fotki, choc nie wszystki mi sie do konca podobaja !

Maga - powinnas zostac przy fotach cz-b , maja ciekawszy klimat (przynajmniej dla mnie!)

jesli mozna ja tez bym sie chetnie podzielil swoim dorobkiem, ale gdzie tam mnie do Was :
http://www.onephoto.net/info.php3?id=128884
http://www.onephoto.net/info.php3?id=126485
http://www.onephoto.net/info.php3?id=123803
http://www.onephoto.net/info.php3?id=100228
http://www.onephoto.net/info.php3?id=97401
http://www.onephoto.net/info.php3?id=96065
http://www.onephoto.net/info.php3?id=87927

pozdrawiam i zapraszam !

pigol
  
Re: Wasze zdjecia
PostWysłano: Sobota, 16 Kwietnia 2005, 19:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




No to lecimy dalej, 4 foty z cyklu: Miasto noca ;). Przepraszam za marna jakosc skanow... :(
miasto raz
miasto dwa
miasto czy
miasto cztery
  
Re: <ulan> Wasze zdjecia
PostWysłano: Sobota, 16 Kwietnia 2005, 19:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Ty razem zabawa z ciemnia :)
oryginal
a tu niewiedziec czemu odbita na zlej stronie papieru (nostalgia? tylko za czym? mnie to przypomina stare zdjecie z gazety
  
Re: Wasze zdjecia
PostWysłano: Niedziela, 17 Kwietnia 2005, 17:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




na złej stronie
papieru
i nie jest czarne
dziwne shock.gif
  
Re: <Maga> Wasze zdjecia
PostWysłano: Niedziela, 17 Kwietnia 2005, 18:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Mnie tez to dziwi, ale kilka zdjec zrobionych bylo na drugiej stronie papieru i zadne nie bylo czarne, byly tylko nieostre eusa_eh.gif

Aha papier to Agfa MPC 312 RC
  
Wasze zdjecia
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Fotografia

Strona 1 z 21  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010