Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Co zdobi kobietę? Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Schyzol> Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Czwartek, 01 Lipca 2004, 01:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Rzeczywiście przyjemniejszym widokiem jest kochający mężczyzna ... w końcu najpiękniejszy uśmiech na jej twarzy wywołuje właśnie on. wink.gif
  
Re: Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Sobota, 03 Lipca 2004, 13:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl : Czwartek, 01 Lipca 2004 01:33 :
Rzeczywiście przyjemniejszym widokiem jest kochający mężczyzna ... w końcu najpiękniejszy uśmiech na jej twarzy wywołuje właśnie on. wink.gif

FAKT !!! znam to z doświadczenia, biggrin.gif a lata się nie liczą.
I jeszcze koniecznie oczy, które podobno wtedy są najpiękniejsze na świecie wink.gif
Poza tym, nautralność i jak powiedział Schyzol "EMANUJĄCA RADOŚĆ"
  
Re: Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Sobota, 03 Lipca 2004, 17:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




kazia : Sobota, 03 Lipca 2004 13:49 :
[..]
I jeszcze koniecznie oczy, które podobno wtedy są najpiękniejsze na świecie wink.gif

Tia ... rozszerzone źrenice na maksa i czarne od nich oczy, to jest to. Ale to działa w obie strony. wink.gif

BTW, słyszałam, że są do zakupienia soczewki kontaktowe z ,,powiększonymi źrenicami", ale skoro Panowie preferują naturalność ... cóż, ja również.
  
Re: Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Sobota, 03 Lipca 2004, 21:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
... Tia ... rozszerzone źrenice na maksa ...to działa w obie strony. wink.gif ... skoro Panowie preferują naturalność ... cóż, ja również.

W obie strony działa wiele rzeczy, ale tylko te dwie strony najlepiej wiedzą jakie.
  
Re: Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Lipca 2004, 19:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl : Czwartek, 24 Czerwca 2004 19:31 :
Słyszałam, że kobietę zdobią 3 rzeczy: fryzura, torebka i buty.


Na pewno fajne ciuszki, np. neohippiesowskie lub grunge'owe. W ramach ciuszków oczywiście i buty. Mogą to być glany, mogą ,,jezuski", mogą japonki, mogą i adidaski. Zależnie od przyjętej konwencji. Ewentualnym składnikiem tych ciuszków może być również torebka.
Na pewno fryzura. Obsługująca nas w estońskim Tartu kelnerka miała urodę córy wodza Wikingów. I do tej urody bardzo pasowały pofarbowane na czerwono włosy, zaplecione w dwa długie warkocze. Ale naprawdę ładnej dziewczynie we wszystkim ładnie. Mieliśmy w firmie praktykantkę o włosach obciętych prawie na zero. Wyglądała uroczo.
Ale przede wszystkim kobietę zdobi, jak już kilkoro z Was podkreśliło, jej uśmiech. Na zakończenie jednej z białej nocy wstąpiliśmy w Petersburgu do sympatycznej kawiarenki ,,Ili" przy Newskim. Była 4.30 nad ranem. Kelnerki były grzeczne, ale wyraźnie zmęczone. Tylko jedna z nich (w czerwonych adidaskach) krążyła po kafejce tanecznym krokiem, z miłym uśmiechem na ustach. Kiedy z tymże, przepraszając tym razem uśmiechem (i z odkurzaczem w dłoni) zbliżyła się do kąta, w którym siedzieliśmy, bnez słowa wstaliśmy i wyszliśmy z lokalu. Nigdy jeszcze nie byłem w tak sympatyczny sposób wypędzony przez obsługę z knajpy. wink.gif
  
Re: Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Piątek, 09 Lipca 2004, 12:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EB
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #744
Posty: 138


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed : Środa, 30 Czerwca 2004 22:07 :
[..]



mówisz o sobie, to nie fair wink.gif


Parę dni mnie nie było a tu tak miłe słowa "leżały" wink.gif
pięknie dziękuję smile.gif
  
Re: Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Czwartek, 23 Grudnia 2004, 13:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Bywają kobiety ogólnie uznawane za tzn."nie klasycznie piękne". Czyli mam rozumieć,iż nie są "szczęśliwymi"posiadaczkami dugich blond włosów,wydatnych ust i pokaźnego biustu,bo to jak widać aktualnie jest największym argumentem dla przeciętnego mężczyzny(bez urazy dla tych nieprzeciętnych mężczyzn,których niestety już coraz mniej wśród nas;)Według mnie kobieta musi mieć w sobie to magiczne i wciąż nieokreślone "coś" co przyciąga osobników odmiennej płci. Jakiś tajemniczy błysk w oku,przede wszystkim wielka inteligencja(miła rozmowa z piękną kobietą musi być bardzo przyjemna,czyż nie tak panowie?;),wdzięk,urok osobisty,lekka świdomość ze swojego wewnętrznego piękna,wielkie,gorące serce,które jest w stanie obdarzyć pięknym uczuciem niejednego pana,gracja i wrodzona elegancja. Jeśli kobieta jest współczesną damą i ma w sobie nutkę dawnych,tak pięknych epok,może swobodnie czarować mężczyzn(oczywiście tych na których takie czary działają).Myślę że tego tak do końca nie da się określić,to jest ponad nasze siły i żadne ludzkie słowa nie oddadzą tego w pełni....To się czuje z czasem i wtedy już wiadomo że to ta jedyna;)
  
Re: <Margot> Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Czwartek, 23 Grudnia 2004, 16:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Klasyczną pięknością może być brunetka. I nie musi mieć piersi jak balony. Klasyka IMHO polega na regularnych rysach. Tymczasem są też kobiet, których rysy są nieco mniej regularne, ale które mają w sobie to coś. Liczy się też dusza. Mnie na studiach drażniły zbyt szerokie policzki koleżanki. Miałem ochotę je ścisnąć, żeby wróciły do normy. lol.gif Ale potem dużo z nią rozmawiałem i dobrze mi się z nią rozmawiało. I wpadłem po uszy. lol.gif Potem już była dla mnie najpiękniejsza na świecie.
  
Re: Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Czwartek, 23 Grudnia 2004, 18:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Yyy ... a dlaczego żaden z Panów nie wspomniał o diamentach? shock.gif wink.gif
  
Re: Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Czwartek, 30 Grudnia 2004, 19:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




Nie stać ich, to nawet nie wspominają wink.gif.
  
Re: <SyLwIa> Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Piątek, 31 Grudnia 2004, 01:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A co to są diamenty? eusa_eh.gif
  
Re: Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Niedziela, 17 Kwietnia 2005, 01:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tasiek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3391
Posty: 103


[ Osobista Galeria ]




Każdą Kobietę zdobi co innego - dlatego my Faceci mamy taki ogromny wybór i to jest nasze szczęście...
Wygląd zewnętrzny, sposób bycia, uzdolnienia, zamiłowania itd. itp. i ta poezja wnętrza nieodgadniona... kobieta piękna i osamotniona, itd itp.
Moja odpowiedź: wszystko, nawet najdrobniejszy szczegół ma znaczenie
- ale jest coś nierozpoznawalnego i tajemniczego to jest: przeznaczenie!
  
Re: <Marek D.> Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Kwietnia 2005, 21:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rudzielec_20
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3299
Posty: 59


[ Osobista Galeria ]




Marku D., a jesli jest to nieco pulchna naga kobieta na lonie natury to co? :0 dalej jest najpiekniejsza? :P ach! i z kolzykiem w pepku? :)
  
Co zdobi kobietę?
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010