Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> podanie o wyjscie z kolegami - tak powinno być ;)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
podanie o wyjscie z kolegami - tak powinno być ;)
PostWysłano: Niedziela, 17 Kwietnia 2005, 10:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rudzielec_20
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3299
Posty: 59


[ Osobista Galeria ]




PODANIE O ZEZWOLENIE WYJSCIA WIECZORNEGO Z KUMPLAMI

Imię i nazwisko męża / chłopaka :

Zabiegam o zezwolenie od kompetentnego autorytetu wyjścia z moimi kumplami podczas okresu poniższego :
Data .................... godzina wyjścia ..................... godzina powrotu LIMITOWANA ....................
W przypadku uzyskania zezwolenia, przysięgam na mój honor przebywać tylko w miejscach określonych poniżej i w godzinach wymienionych. Obiecuje nie podrywać żadnej kobiety. Obiecuje nie rozmawiać z żadną inna kobieta , niż wymienione poniżej. Nie wyłączę mojej komórki pod żadnym pretekstem. Będę spożywać ilości alkoholu zezwolonego, w przypadku przekroczenia ilości przewidzianych, najpierw zadzwonię po taksówkę, a zaraz potem do mojej żony / dziewczyny z prośbą o zezwolenie dodatkowe. Zgadzam się że nawet gdy takie zezwolenie otrzymam, moja żona / dziewczyna rezerwuje sobie prawo do nie odzywania się i mi zrobienia piekła z życia przez następny tydzień.

Alkohol zezwolony (jednostki) Piwo ............... wino ............... inne ............... ogółem ...............

Miejsca autoryzowane
Gdzie .......................... od (godz.-min) .................... do (godz.-min) ....................
Gdzie .......................... od (godz.-min) .................... do (godz.-min) ....................
Gdzie .......................... od (godz.-min) .................... do (godz.-min) ....................

Kobiety z którymi można rozmawiać (np. kelnerki) ...................................................................... ....................
.WAŻNE – WOLNA KLAUZULA TOPLES :
Niezależnie od osób płci żeńskiej wymienionych w powyższym zezwoleniu, zabrania się imperatywie kontaktów z kobietami gołymi lub toples. Złamanie warunków klauzuli pociąga za sobą natychmiastowe i bez okresu wypowiedzenia zerwanie naszego związku.

Deklaruje być świadom tego, kto rządzi w domu. Jestem świadomy, że to nocne wyjście z moimi kolegami będzie mnie kosztowało fortunę w kwiatach i prezentach. Moja żona / dziewczyna rezerwuje sobie prawo używania mojej karty kredytowej jako rekompensaty. Oprócz tego obiecuje zabrać ja na koncert / sztukę jaka ona sobie wybierze, jeśli moje spóźnienie będzie większe niż jedna minuta po limitowanej godzinie powrotu.
Po moim powrocie obiecuje robić siku tylko do toalety. Obiecuje uważać, by nie obudzić mojej żony / dziewczyny i by jej nie wdmuchiwać moich alkoholicznych wyziewów w szyję. Obiecuję nie zachowywać się jak pijak.
Deklaruję, że przy mojej nędznej opinii (nic porównywalnego z opinią mojej żony / dziewczyny), wszystkie informacje zawarte w powyższym podaniu są zgodne z prawdą.

Podpis – mąż ...................................................................... ...............

Podanie : Zezwolono TAK / NIE odrzucono TAK / NIE

Powyższa decyzja jest ostateczna. Jeżeli podanie zostało rozpatrzone pozytywnie, odciąć kupon i nosić przy sobie na stałe .
---------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------
Pozwolenie na nocne wyjście mojego męża / chłopaka na okres
Data .................... godzina wyjścia .................... godzina powrotu ....................
Podpis – żona ...................................................................... ......................................................




PODANIE O ZEZWOLENIE WYJSCIA NOCNEGO Z KOLEŻANKAMI

Nazwisko żony / dziewczyny

WYCHODZĘ Z KOLEŻANKAMI

Podpis (własny) ...........................................
  
Re: <rudzielec_20>
PostWysłano: Niedziela, 17 Kwietnia 2005, 10:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rudzielec_20
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3299
Posty: 59


[ Osobista Galeria ]




oczywiscie bez urazy chlopcy :) uwazalam ze warte przeczytania ;) buziale
  
PostWysłano: Niedziela, 17 Kwietnia 2005, 23:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




rudzielec_20 :
oczywiscie bez urazy chlopcy :)

Jeśli chciałaś się bawić z "chłopcami", to obawiam się, że pomyliłaś piaskownice.
  
Re: podanie o wyjscie z kolegami - tak powinno być ;)
PostWysłano: Niedziela, 17 Kwietnia 2005, 23:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sylwas
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2488
Posty: 122


[ Osobista Galeria ]




Czyżby koleżanka uczestniczyła ostatnio w jakims weselu?
Pytam bo z racji wykonywanego zawodu mam z tego typu ,,dowcipnymi podaniami" do czynienia.
Są one ostatnimi czasy zmorą oczepin weselnych, odczytywanych przez co ambitniejszych gości.
  
Re: <sylwas> podanie o wyjscie z kolegami - tak powinno być ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Kwietnia 2005, 17:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Czepiacie się. Przecież śmieszne to było. wink.gif
  
Re: podanie o wyjscie z kolegami - tak powinno być ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Kwietnia 2005, 18:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Czepiacie się.

Jak Kuba Bogu, tak Bóg kubańczykom wink.gif
  
Re: <Berger> podanie o wyjscie z kolegami - tak powinno być ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Kwietnia 2005, 19:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rudzielec_20
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3299
Posty: 59


[ Osobista Galeria ]




dzieki Berger ;) a co do wesela to niestety nie bylam na zadnym od wrzesnia ale chetnie bym sie przeszla. masz jakies propozycje Sylwas? ;) Wujku Zedzie, nie mozna pomylic miejsc w ktorych sie nie przebywa. chodziaz moze kiedys polaze po piaskownicach i pomoge Ci zbudowac zamek kiedy Cie juz znajde :P
  
Re: <Berger> podanie o wyjscie z kolegami - tak powinno być ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Kwietnia 2005, 19:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rudzielec_20
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3299
Posty: 59


[ Osobista Galeria ]




Berger, moze mnie oswiecisz i powiesz jak sie robi opis? z gory dziekuje :)

Jeśli chodzi Ci o stały podpis pod postami, to wpisuje się go w profilu. Takie zaś pytania jak to, zwykliśmy tu wysyłać privem (okienko "pm") wink.gif
Powodzenia
Wujek Zed
  
Re: <rudzielec_20> podanie o wyjscie z kolegami - tak powinno być ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Kwietnia 2005, 20:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Nie jest wykluczone, że znajdziesz, ale zamki to wolę z synem budować.
A dla niego obawiam się za stara dupa jesteś.
  
Re: <Wujek Zed> podanie o wyjscie z kolegami - tak powinno być ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Kwietnia 2005, 22:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rudzielec_20
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3299
Posty: 59


[ Osobista Galeria ]




bardzo mozliwe. ale nie martw sie, nie pociaga mnie pedofilia ;) dzieki za info
  
Re: podanie o wyjscie z kolegami - tak powinno być ;)
PostWysłano: Wtorek, 19 Kwietnia 2005, 10:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Łosoś87
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3229
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




MĘŻCZYZNY ja tu apeluje w waszym imieniu!!! Wy się nie dajcie tym BANDYTOM-kobietkom. Ja wam pomogę................................................................ ...................................................................... ...................................................................... OOOOOOOOoooooo cześć misiaczku.....gdzie byłaś?....aaaaaa.....u Sylwi, a ja mogę pójść do kumpli.....no na piwko.....malutkie......
  
Re: <Łosoś87> podanie o wyjscie z kolegami - tak powinno być ;)
PostWysłano: Środa, 20 Kwietnia 2005, 19:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rudzielec_20
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3299
Posty: 59


[ Osobista Galeria ]




ja bandytka??? :P nie powiedziałabym :) ale uwielbiam odd zcasu do czasu zachowywać się całkowicie feministycznie :) tak jak i szowinistycznie ;) bo też się zdarza :) zcasem siedzimy z kumplet i narzekamy sobie jakie to te dziewczyny są straszne :)
  
Re: podanie o wyjscie z kolegami - tak powinno być ;)
PostWysłano: Środa, 20 Kwietnia 2005, 20:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Przypominam że to nie czat!
Jeden watek już poleciał, a widzę że szykuje się następny.
Cos mi mówi ze muszę tu częściej zaglądać.
  
Zamknięty: Środa, 20 Kwietnia 2005, 20:08 przez Marek D.
podanie o wyjscie z kolegami - tak powinno być ;)
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 1  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010