Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> celibat Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: celibat
PostWysłano: Wtorek, 21 Grudnia 2004, 13:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mateusz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2321
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Jeszcze nic straconego moge zostać księdzem jestem dopiero w 3 klasie technikum więc wszystko przede mną hehehe biggrin.gif
  
Re: celibat
PostWysłano: Wtorek, 21 Grudnia 2004, 18:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Mateusz :
Jeszcze nic straconego moge zostać księdzem biggrin.gif


Czego Ci więc z okazji Świąt i Nowego Roku serdecznie życzymy. cool.gif
  
Re: <Berger> celibat
PostWysłano: Środa, 20 Kwietnia 2005, 20:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rudzielec_20
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3299
Posty: 59


[ Osobista Galeria ]




ze mną w liceum uczył się jeden chłopak - palił, chlał na umór, sypiał z laskami (podobno, moim zdaniem jesli juz tak było to musiały być nieprzytomne) i wybierał sie na księdza. z tego co wiem, jest na "dobrej" drodze, aczkolwiek zachowania swojego nie zmienił. nie wiem czy to jest właściwa postawa. Nie w taki sposób postrzegany jest ksiądz i nie tak powinien sie zachowywać ktoś kto sie na niego wybiera. Myslę, że jeśli ktoś juz sie na to decyduje, to rzeczywiście powinien czuc to powołanie i wtedy wie na co sie decyduje i z czego rezygnuje. Ale coraz bardziej zaczynam sie przekonywać że jednak rzadko który ksiądz jest rzeczywiście Księdzem przez duze K.
W mojej miejscowości był kiedyś ksiądz, został oprzeniesiony do innej parafii. ostatnio widziałam go z dziewczyną i z wózkiem. i w koloratce. nie mogło być mowy o "młodszej siostrze", bo takiej raczej nie całuje się w usta?
  
celibat
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010