Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Uzależnienie od kobiet Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Wujek Zed> Uzależnienie od kobiet
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 17:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Chrzanisz Krzychu! Boś kawaler i za dupa Ci się cni. A jako żeś 10 lat w małżeństwie nie przeżył to nie wiesz.


taa
tu sie zgodze z przedmowca
człowiek to taka glupia rzecz ze MUSI sam poelnic pewne bledy
czego jestem zywym dowodem
coz moje trwalo 2 lata ale starczylo zebym sie oduczyl

Cytat:
Nie łam się stary, może i Tobie się tak poszczęści. ;-P


to juz jest hardcore :D
  
Re: Uzależnienie od kobiet
PostWysłano: Środa, 20 Kwietnia 2005, 20:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rudzielec_20
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3299
Posty: 59


[ Osobista Galeria ]




Jeży :
[quote:e9c59b4c49="Seba"]Następnie dostał raka jąder i po ich amputacji problem rozwiązał się sam. Żyją ze sobą długo i szczęśliwie. :-D

Nie łam się stary, może i Tobie się tak poszczęści. ;-P


szczerze mówiąc to nikomu nie życzę takiego szczęścia. tylko nie wiem komu bardziej współczuć - Twojemu wujkowi czy jego partnerce? on miał problemy przed amputacją, ona prawdopodobnie ma teraz.
  
Re: <rudzielec_20> Uzależnienie od kobiet
PostWysłano: Środa, 20 Kwietnia 2005, 21:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jeży
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3053
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Nie łapiesz chyba do końca sensu mojej wypowiedzi :-)

Poza tym... to, że Ty miałabyś problem, nie oznacza, że moja ciocia go ma :-) Pozdrawiam.
  
Re: <Jeży> Uzależnienie od kobiet
PostWysłano: Środa, 20 Kwietnia 2005, 22:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rudzielec_20
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3299
Posty: 59


[ Osobista Galeria ]




Może i nie łapię a to chyba znaczy ze powinieneś wyrazniej piac o co ci chodzi. i proszę o wyprowadzenie mnie z błedu. A co do problemu to ja bym go miała z pewnościa, a przynajmniej na takim etapie rozwoju na jakim jestem teraz, bo uważam ze 3 lata uprawiania seksu, z resztą z przerwami, to stanowczo za krótko. Również pozdrawiam
  
Re: Uzależnienie od kobiet
PostWysłano: Sobota, 07 Maj 2005, 15:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
W tym akurat przypadku starszych słuchać trzeba! Ja nie słuchałem, a teraz rację im przyznaję. Mówili: „Maruś nie żeń się, gorszej głupoty w życiu już nie zrobisz”. Nie posłuchałem, sam teraz młodszym to samo powtarzam, ale oni też nie słuchają. Znać do tego wniosku trza samemu dojść. Ino szkoda tych lat zmarnowanych...


J@ger :
człowiek to taka glupia rzecz ze MUSI sam popelnic pewne bledy
czego jestem zywym dowodem
coz moje trwalo 2 lata ale starczylo zebym sie oduczyl


„I can never win, hearing them, seeing them...” wink.gif
  
Uzależnienie od kobiet
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010