Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> strach - c.d.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
strach - c.d.
PostWysłano: Środa, 20 Kwietnia 2005, 22:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rudzielec_20
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3299
Posty: 59


[ Osobista Galeria ]




Ja w pewnym sensie w odniesieniu do tego co napisala Little. no niesttey mi sie też kiedyś oberwało, bynajmniej nie przez przypadek. W biały dzień, pod moją klatką, włąsnieszłam z zakupami do domu. a tu dwóch kolesi chce kasy. no więc na myśl, że nie mam ani kluczy od domu, ani komórki, ani większej gotówki (bo wziełam tylko na bułki), mimowolnie się usmiechnęłam, co może nie było zbyt mądre z mojej strony, bo "troszkę' mi sie oberwało. no ale ie pierwsza śliwa nie ostatnia. Tylko dziwi mnie do tej pory takie zachowanie facetów, bo nawet ja miałabym opory zewali zawalić z piąchy dziewczynie. raz też oberwało mi sie "niechcący' od ochroniarzy na koncercie, ot tak, stałam za blisko łepka którego tłukli.
No ale głównie miałam zamiar nawiązać do pierwotnego tematu - strachu. szczerze mówiąc do tej pory nie mogę sobie przypomnieć sytuacji lub ludzi, których się bałam, oprócz egzaminów i... mojego ojca. Aż czasami się zastanawiam czy warto zakładać rodzine. Bo przecież mojej mamie tez kiedyś "kochany tatuś" wydawał się "miłym chłoppcem". Ale od kiedy tylko sięgam pamięcią nigdy taki nie był. moim pierwszy wspomnieniem z dzieciństwa są wyważone drzwi i mama siedząca całą noc obok nich, pilnujaca mieszkania. Gdzie ojciec - nie wiem, prawdopodobnie na izbie wytrzeźwień jak to juz nieraz bywało. Kolejne wspomnienia? lampka rozbijajaca sie na mojej głowie, szpital i szwy. Itp, itd. Mam 21 lat i na dobra sprawę niewiele się zmieniło, moze tylko tyle że takie zjawisko następuje coraz rzadziej bo ojciec za granicą. Ostatnio rozejrzałam się po moich dobrych znajomych i zauważyłam, że praktycznie w każdej z ich rodzin jest tego rodzaju problem. Nie wiem dlaczego ale to mi trochę pomogło. Przestałam poniekąd bać się ojca, który pije, wyzywa od kurw i dzwiek mnie mamę, w obecności 14-letniego brata wrzeszczy, ze powinnam zaszyc sobie pizdę itp itd. Często też zastanawiam się dlaczego właściwie moi rodzice sa razem. Myslę, że moja mama nie odejdzie od niego również ze strachu - o to, ze nas sama nie utrzyma. Chociaż za jakieś 3 miesiące zamierzam zamieszkać sama, więc moze coś się zmieni bo będzie miała tylko jedno dziecko na utrzymaniu a nie troje.
Najgorsze jednak jest to, że przez mojego ojca na każdego poznanego faceta patrzyłam przez pryzmat mojego ojca, a to nie jest chyba zdrowe podejście. Od ponad roku mam chłopaka i niby na razie jest wszystko ok. Czy się boje? owszem. Tego, że moja rodzina, nie daj Boże, będzie taka sama. Ale czy jest lekarstwo na strach?

Wiem, że to może mało ciekawy temat. Ale to jest właanie strach całego mojego życia. o rodzinę i zdrowie psychiczne, nie tylko swoje. Chociaż co do mojego to nie jestem pewna czy wszystko funkcjonuje tak jak trzeba.

Moderatora przepraszam za przytoczone niecenzuralne słowa.
  
Re: <rudzielec_20> strach - c.d.
PostWysłano: Czwartek, 21 Kwietnia 2005, 09:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Dziewcze drogie, doprawdy wzruszył mnie Twój problem (jak czytałem to płakałem łzami), ale ze szczerego serca radzę, zwróć się z nim raczej do specjalisty lub grupy DDA. Tam spotkasz się z większym zrozumieniem lub uzyskasz pomoc - jeśli oczywiście tego oczekujesz, a nie miałaś tylko potrzebę publicznego poobnażania się.

PS Wątek zamykam, chyba, że głos ludu każe go ekshumować.
Wnioski na priv.
  
Zamknięty: Czwartek, 21 Kwietnia 2005, 09:21 przez Wujek Zed
Re: <Wujek Zed> strach - c.d.
PostWysłano: Czwartek, 21 Kwietnia 2005, 11:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




W tym przypadku, nawet głos ludu nie bedzie miał znaczenia!
  
strach - c.d.
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 1  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010