Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Skomentuj NJUS! Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Malena> Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Piątek, 22 Kwietnia 2005, 08:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Tym razem: "Skomentuj wywiad" ;-).
Ten z "Metra" - pt. Bezwolny pan Maleńczuk".

Dziwny on jakiś... confused.gif
Byłam na rzeczonym koncercie /13 marca, a nie 8-ego - szanowna Pani redaktor :-)/ i naprawdę nie mogę sobie przypomnieć, żeby MM wyzywał wówczas kobiety...
Nie chcę się upierać, może nie zwróciłam uwagi :-)
Ale skoro tak, to pewnie (nawet jeśli w ogóle) było to rzucone jakoś mimochodem...
Nieobecni mogą po przeczytaniu pomyśleć, że działy się jakieś chamskie sceny, a tu nic z tych rzeczy... :-)

Tak się tworzy fałszywy obraz.

Słaba ta rozmowa.
  
Re: <Malena> Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Piątek, 22 Kwietnia 2005, 09:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
irma_tine_var
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #353
Posty: 356


[ Osobista Galeria ]




Malenko, pani doktorowej na pewno chodziło o moment, kiedy to przed St James Infirmary MM rzucił "śpiewajcie psalm nad moim grobem, wy dziwki jedne!".
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Piątek, 22 Kwietnia 2005, 10:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




irma_tine_var :
Malenko, pani doktorowej na pewno chodziło o moment, kiedy to przed St James Infirmary MM rzucił "śpiewajcie psalm nad moim grobem, wy dziwki jedne!".

Jeśli chodziło o to /jak mówiłam - sytuacji nie pamiętam/, to mogę tylko stwierdzić, że z igły widły zrobiła i... skwitować następująco: lol.gif crazy.gif
  
Re: <Malena> Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Piątek, 22 Kwietnia 2005, 10:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
irma_tine_var
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #353
Posty: 356


[ Osobista Galeria ]




myślę, że na pewno chodziło jej o to, a zdanie mam podobne do twojego --> crazy.gif
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Piątek, 22 Kwietnia 2005, 16:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monika
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #563
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




A mnie się ten wywiad wielce podobał!
Mam teraz lepszą reputację - jak wiadomo nikt nie lubi mądrych kobiet /zresztą "mądrych kobiet nie ma są tylko FEMINISTKI"/
- po tym interwju nikt z niewtajemniczonych nie ma wątpliwości że MM /mówiąc łagodnie/ intelektualistą nie jest, tym samym i amatorzy jego sztuki Dickinson w oryginale nie czytają ;-) Tak trzymać!
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Piątek, 22 Kwietnia 2005, 16:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




monika :
A mnie się ten wywiad wielce podobał!
Mam teraz lepszą reputację - jak wiadomo nikt nie lubi mądrych kobiet /zresztą "mądrych kobiet nie ma są tylko FEMINISTKI"/
- po tym interwju nikt z niewtajemniczonych nie ma wątpliwości że MM /mówiąc łagodnie/ intelektualistą nie jest, tym samym i amatorzy jego sztuki Dickinson w oryginale nie czytają ;-) Tak trzymać!

Żadne tam "Tak trzymać! " :-)))
Owszem, to jasne, że obie się w pewnych istotnych kwestiach zgadzamy :-))) i... przede wszystkim dlatego w swoim komentarzu skupiłam się w zasadzie na jednym wyłącznie szczególe. Celowe działanie! tongue.gif

Ps. A tak w ogóle, moja droga, przywołuję Cię do porządku! eusa_naughty.gif ;-)))
  
Re: <Malena> Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Piątek, 22 Kwietnia 2005, 19:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malcolm McCrane
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #483
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




A ja nie jestem menago Macka, Droga Redakcjo !

"Pijarem" zreszta tez nie :-)
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Piątek, 22 Kwietnia 2005, 22:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krystynka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1389
Posty: 318


[ Osobista Galeria ]




Ten wywiad z METRA to chyba jakaś ściema. Kiedyś Franz inny wywiad z MM, skomentował: naprawdę było tak, że każdy z nas odpowiedział na kilka pytań, a powstał z tego wywiad z Maleńczukiem zupełnie przerobiony. Nie jest to cytat bo dokładnie tego nie pamiętam, ale właśnie podczas czytania wywiadu w Metrze skojarzyłam. Mogę więc uważać, że to bujda na resorach... wystarczy zresztą porównać:"MM odpowiada dlaczego nie popełni samobójstwa..." z "Bezwolny Pan Maleńczuk". Przecież to dwóch różnych Maleńczuków, a prawdziwy jest w pierwszym wywiadzie, takim go odbieram słuchając Jego utworów, nie tylko z albumu "Proste historie".
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Sobota, 14 Maj 2005, 16:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Multimedialna płyta CD "Wszechświat Lema" w sobotniej ( 14.05)Gazecie Wyborczej [...]

Hm, podpucha jakaś?
Zdaje się, że tej płyty jednak nie było... doubt.gif
W każdym razie w zakupionym przeze mnie egzemplarzu jej nie znalazłam.
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Sobota, 14 Maj 2005, 17:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Andzia
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2630
Posty: 23


[ Osobista Galeria ]




to prawda sprawdziłam w kilku kioskach w Warszawie jej
nie było sad.gif
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Sobota, 14 Maj 2005, 18:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gośka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #755
Posty: 19


[ Osobista Galeria ]




była, była!!
przyklejona w dodatku..."Turystyka" ;-)

jeśli chodzi o Maleńczuka, to recytuje 3 krótkie dyktanda Lema, oprawa muzyczna też jego, nagranie: Piotr "Lala" Lewicki

zawsze można nabyć ostatni 33 tom "Dzieł zebranych": "Lata czterdzieste. Dyktanda"
płytka genialna! (cała)
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Sobota, 23 Lipca 2005, 21:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maciek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4091
Posty: 69


[ Osobista Galeria ]




Gośka :
była, była!!
przyklejona w dodatku..."Turystyka" ;-)

jeśli chodzi o Maleńczuka, to recytuje 3 krótkie dyktanda Lema, oprawa muzyczna też jego, nagranie: Piotr "Lala" Lewicki

zawsze można nabyć ostatni 33 tom "Dzieł zebranych": "Lata czterdzieste. Dyktanda"
płytka genialna! (cała)
Mam w dupie tą płytę!
  
Re: <Maciek> Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Sobota, 23 Lipca 2005, 21:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




po pierwsze : tę płytę
po drugie: do czego to miało być?
  
Re: <SyLwIa> Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Sobota, 23 Lipca 2005, 21:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maciek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4091
Posty: 69


[ Osobista Galeria ]




tą czy tę - obie formy są poprawne - jestem humanistą. | drunken_smilie.gif
  
Re: <Maciek> Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Sobota, 23 Lipca 2005, 22:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




No nie wiem czy obie są poprawne...Może jakiś filolog się znajdzie i zakończy spór (celowo nie mówię polonista :))
  
Re: <Maciek> Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Niedziela, 24 Lipca 2005, 20:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gośka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #755
Posty: 19


[ Osobista Galeria ]




musisz mieć wielką tą/tę dupę, że też Ci się w niej caały wszechświat zmieści...
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Sierpnia 2005, 10:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Na kolejnej płycie "Ciemna Strona - Mroczne Dziedzictwo" wystąpią znane osobowosci polskiej sceny undergroundu zaproszone przez Pudla i Franza.


I po co my na ta płytę czekamy od roku???
Żeby się dowiedzieć, że jej jednak nie nagrają w starym składzie.
Fajnie, fajnie.
Jeszcze jakieś ciekawe niusy
  
Re: <tnatalia> Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Sierpnia 2005, 11:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




No zajebiście po prostu. Nie ma to jak zadrwić sobie z fanów. Ktoś to mówił na swoim blogu o wspieraniu zespołu...pffff
  
Re: <SyLwIa> Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Sierpnia 2005, 16:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
czołgaj się
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3451
Posty: 49


[ Osobista Galeria ]




Dajcież spokój - naprawdę czekaliście na tę płytę (obiedwie formy są poprawne, a przynajmniej dopuszczalne) ?? Przecie jeśli oni zrobią z nią coś takiego jak ze Stroną Jasną, to będzie naprawdę słabe i nie chodzi mnie o słabość w sensie psychopopowym, jeno o mierność w najgorszym wydaniu. Osobiście uważam, że od początku nie było na co czekać... no jeżeli już to na nową płytę, która byłaby LEPSZA od Wolności Słowa (która może jest dobra, ale lepiej byłoby, gdyby była lepsza).
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Sierpnia 2005, 23:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Na kolejnej płycie "Ciemna Strona - Mroczne Dziedzictwo" wystąpią znane osobowosci polskiej sceny undergroundu zaproszone przez Pudla i Franza.


np. MM ?? biggrin.gif
  
Skomentuj NJUS!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 2 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010