Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Naturalność czy może... Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Naturalność czy może...
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Kwietnia 2005, 20:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




rudzielec_20 :
szczegóły nie są ważne, róbmy tak, żeby wyglądać ślicznie ;)


Kobiety to są takie Japończyki! Lubią mrówczą robotę i potem dużą przyjemność sprawia im podziwianie efektów końcowych. Przecież doskonale o tym wiesz. wink.gif

Wyjaśnienie dla facetów: "Jak sobie DZIKA poskłada z małych kawałeczków taki duży kawałek, to jest taaaka szczęśliwa..."
  
Re: Naturalność czy może...
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Kwietnia 2005, 20:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
"Jak sobie DZIKA poskłada z małych kawałeczków taki duży kawałek, to jest taaaka szczęśliwa..."


I ma duzio, duzio radocha lol.gif
  
Re: <Wujek Zed> Naturalność czy może...
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Kwietnia 2005, 22:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rudzielec_20
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3299
Posty: 59


[ Osobista Galeria ]




Little, szczerze mówiąc to nie bardzo wiem jak to jest :) zazwyczaj nie maluje sie duzo, chyba z czystego lenistwa. mysle ze nie wygradam az tak tragicznie :) chociaz to tez zalezy od dnia. czasem sie budze i mam żal do wszystkich ze mam taka wstrętną gębę. i wtedy juz nic mi nie pomaga, nawet kompletny i staranny makijaż. ale na sczzescie takie dni miewam rzadko ,inaczej chyba juz bym se musiala leczyc ;)
  
Re: <rudzielec_20> Naturalność czy może...
PostWysłano: Wtorek, 19 Kwietnia 2005, 07:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A gdzie ja napisałem, że nie przepadam za U 2?! shock.gif eusa_eh.gif
  
Re: Naturalność czy może...
PostWysłano: Wtorek, 19 Kwietnia 2005, 09:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rudzielec_20
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3299
Posty: 59


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Naprawdę nie rozumiem, jak w ogóle mogłeś zacząć chodzić z dziewczyną, która nie lubiła U 2 wink.gif lol.gif cool.gif


Stąd mój post Berger, nie miał on oznaczać ze nie przepadasz za U2 :) po prostu powiedzialam ze ja nie przepadam, a wiedząc ze masz nienajlepsze podejście do kobiet które nie lubią tego zespołu mam nadzieje, że Cię za bardzo nie zrażam przyznając się do tego ;)
  
Re: <rudzielec_20> Naturalność czy może...
PostWysłano: Wtorek, 19 Kwietnia 2005, 10:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Berger gustuje w śniadych brunetkach z... tym czymś tam. cool.gif
  
Re: <little_wild_girl> Naturalność czy może...
PostWysłano: Wtorek, 19 Kwietnia 2005, 10:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Z bogatym życiem wewnętrznym.
Najlepiej skoncentrowanym w okolicy podbrzusza lol.gif lol.gif
  
Re: <rudzielec_20> Naturalność czy może...
PostWysłano: Wtorek, 19 Kwietnia 2005, 18:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Tak poważnie, to pytanie, czy nowopoznana kobieta lubi U 2, jest ostatnim, które zaprzątałoby moją głowę. lol.gif
  
Re: <Berger> Naturalność czy może...
PostWysłano: Wtorek, 19 Kwietnia 2005, 18:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rudzielec_20
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3299
Posty: 59


[ Osobista Galeria ]




rzeczywiście lubisz sniadae brunetki? ;) bo ja juz nie jestem ruda ;) ja natomiast uwielbiam facetów z duzym.... temperamentem. są super ;)
  
Re: <rudzielec_20> Naturalność czy może...
PostWysłano: Środa, 20 Kwietnia 2005, 07:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Rzeczywiście lubię... jak każdy chyba.
  
Re: <Berger> Naturalność czy może...
PostWysłano: Środa, 20 Kwietnia 2005, 19:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rudzielec_20
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3299
Posty: 59


[ Osobista Galeria ]




niestety nie każdy - niektórzy gustują wyłącznie w blondynkach. Ale jakoś nie zamierzam się farbować :) na blond oczywiście ;)
  
Re: <rudzielec_20> Naturalność czy może...
PostWysłano: Piątek, 22 Kwietnia 2005, 03:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




O blondynkach to się chyba dowcipy opowiada? eusa_eh.gif
  
Re: <Berger> Naturalność czy może...
PostWysłano: Piątek, 22 Kwietnia 2005, 08:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rudzielec_20
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3299
Posty: 59


[ Osobista Galeria ]




Tak Berger, kawały z pewnością :) ale jednak biuściaste blondynki mają o wiele większe powodzenie niż biusciaste szatynki ;)
  
Re: <rudzielec_20> Naturalność czy może...
PostWysłano: Sobota, 23 Kwietnia 2005, 15:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ja może jednak pozostanę przy szatynkach/brunetkach i to takich, które mają piersi, a nie balony...
  
Re: Naturalność czy może...
PostWysłano: Sobota, 23 Kwietnia 2005, 21:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sylwas
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2488
Posty: 122


[ Osobista Galeria ]




Kurczę, to ja ,,marzę o dyskusjach" z jakimiś umilaczami a tutaj znajomi z forum pod nosem. Jak to mówią ,,najciemniej pod latarnią" cool.gif

Wiesz ja własnie jestem taka brunetką/szatynką z dużym...poczuciem humoru.
Może porozmawiamy o tym? wink.gif wink.gif
  
Re: <sylwas> Naturalność czy może...
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Kwietnia 2005, 07:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Porozmawiajmy! biggrin.gif
  
Re: <Berger> Naturalność czy może...
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Kwietnia 2005, 08:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Spaduwa na priv bo porozganiam to bleblactwo.

Albo bądź Krzysiu miły i daj Pani numerek GG i tam proszę do woli wink.gif
  
Re: Naturalność czy może...
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Kwietnia 2005, 09:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sylwas
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2488
Posty: 122


[ Osobista Galeria ]




Nie dość, ze zazdrośnik niczym pies ogrodnika, to jeszcze złośliwiec. tongue.gif

,,i Ty Brutusie?..." wink.gif
  
Re: Naturalność czy może...
PostWysłano: Wtorek, 20 Marca 2007, 19:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
Jak dla mnie??? To wystarczy że masz 17 lat biggrin.gif biggrin.gif


e X t 7 3 :
[..]



tia ... znam paru prokuratorów nie bój się jakoś to polubownie załatwimy wink.gif


Trini :
A po co niby te znajomości? 17-latka może legalnie.

Art. 200 par. 1 kk.


A za molestowanie nieletnich to się nie siedzi Jezusssssssss Maria co za głąby..............
  
Re: <little_wild_girl> Naturalność czy może...
PostWysłano: Piątek, 23 Marca 2007, 15:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




17 lat to nie nieletni tylko mlodociany (a)
i prokurator nie tyka
have phun
  
Naturalność czy może...
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 4 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010