Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> Neostrada TP ustawienia
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Neostrada TP ustawienia
PostWysłano: Sobota, 16 Kwietnia 2005, 13:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matt.pl
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3541
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Mam router D-Link DSL-504T. W dokumentacji routera bylo napisane zeby wybrac tryb MMODE oraz PPPOA, ale po tym router sie co jakis czas zawiesza. Gdy ustawilem na tryb GDMT i PPPoE sam sie rolacza co 24 h i laczy ponownie - wszystko ok. Czy tak tez jest poprawnie dla Neostrady TP, czy naprzyklad nie zwalnia to lacza??
  
Re: Neostrada TP ustawienia
PostWysłano: Środa, 20 Kwietnia 2005, 11:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rymek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2305
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




raczej nie powinno Ci zwalniac...
A rozlaczanie co 24h to normalka bo rozlacza cie sam radius (serwer autoryzacyjny) robi to w celu zdjecia wiszacych sesji i przy okacji zmienia Ci IP
a odnosnie predkosci to mozesz ja sprawdzic na http://www.adsl.cz/ tam klikasz na ten licznik predkosci (taki ja w samochodzie) i poda Ci twoja aktualna prędkosc ale pamietaj zeby wylaczyc wszystkie programu kozystajace z neta bo jesli bedziesz cos ciągnol statystyka bedzie oszukana...
  
Re: <Rymek> Neostrada TP ustawienia
PostWysłano: Środa, 20 Kwietnia 2005, 15:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




zawsze bedzie oszukana
wystarcz zrobic kilka prob o roznych porach dnia
  
Re: Neostrada TP ustawienia
PostWysłano: Niedziela, 24 Kwietnia 2005, 19:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rymek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2305
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




prawde mówiąc to gdyby wszyscy przeczytali umowe do neostrady dowiedzieli by się ze dana prędkość którą kupili i chcą mieć nie jest prędkością gwarantowaną i na dobrą sprawe jeśli masz prędkosć rzedu 1b/s to znaczy ze usługa działa i TPSA może umyć ręce :) więc prędkość może być mniejsza...

całe szczęscie ze konsultanci mają odrobinę serca i pomagają w takiej sytuacji bo na dobrą sprawe mogli by wszystkich klijętów zlać...
  
Re: <Rymek> Neostrada TP ustawienia
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Kwietnia 2005, 09:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a na czym ta pomoc polega ?
bo jakos nie zauwazylem ?
ostatnio na Party line zaproponowano mi zainstalowanie win 98 eusa_wall.gif
(zglaszalem problem z xp)
problem rozwiazalem sam po kilku dniach

zawsze czytam umowu ktore podpisuje
szczegolnie te na ktorych mi zalezy

a ze nie ma Cir- u no coz za takie pieniadze to nie ma szans na
gwarantowana przepustowosc
  
Neostrada TP ustawienia
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010