Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie -> Zestawy CPC -chłam?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Zestawy CPC -chłam?
PostWysłano: Niedziela, 24 Kwietnia 2005, 23:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lizardlord
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3638
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Witam

Widze ze CPC(CCCP) jest dos mocno jezdzone na tym forum. Niema co ukrywac ze sa tanie, tansze od reszty. Chcialbym poznac glowne wady tych zestawowi czy da sie je zmodyfikowac (pewnie tak) zeby normalnie funkcjonowaly.Chcialbym zaznaczyc ze w moim przypadku cena gra duza role, moje maximum to jakies 350-400zl.

Posiadam Celerona 1,7(northwood) podkreconego do 1,9. Chlodzenie ma obejmowac tylko CPU.

pozdrawiam
  
Re: <lizardlord> Zestawy CPC -chłam?
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Kwietnia 2005, 09:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




odpowiedz na twe pytania zostala wypowiedziana juz setki razy i u nas i na tweaku i na kazdym z for zajmujacych sie chlodzeniem
uzyj szukajki i znajdziesz to czego szukasz

btw 2 prawie identyczne posty ?
gratz
teraz na pewno ktos ci odpowie ...
  
Re: <lizardlord> Zestawy CPC -chłam?
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Kwietnia 2005, 14:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Chcesz wydać 400 zł na zestaw, który jest kompatybilny sam ze sobą? eusa_eh.gif

Za te pieniądze możesz złożyć coś znacznie lepszego.
  
Re: Zestawy CPC -chłam?
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Kwietnia 2005, 16:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lizardlord
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3638
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
2 prawie identyczne posty ?
gratz
teraz na pewno ktos ci odpowie ...


Eeee? Jak widac pierwszy dotyczy sie ogolnie jakosci wyrobow CPC , drugi topic odnosi sie do zestawow cyt. "COMPACT" czyli tych na slot 5,25.

J@ger :
odpowiedz na twe pytania zostala wypowiedziana juz setki razy i u nas i na tweaku i na kazdym z for zajmujacych sie chlodzeniem
uzyj szukajki i znajdziesz to czego szukasz


Tak, tutaj masz racje, sorry. Co do drugiego topicu to szukalem a ten przoczylem, prosze moderatora o usuniecie tego Topicu.

EDDY :
Chcesz wydać 400 zł na zestaw, który jest kompatybilny sam ze sobą?

No najdorzszy (compact) kostuje 299zl eusa_eh.gif

BTW: troche dystansu...
  
Re: <lizardlord> Zestawy CPC -chłam?
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Kwietnia 2005, 16:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Kupić CPC, to jak zakup roweru, sprzętu audio, czy komputera z supermarketu.
Niektórym to wystarcza...
  
Re: Zestawy CPC -chłam?
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Kwietnia 2005, 17:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NAZIR
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #589
Posty: 115


[ Osobista Galeria ]




lizardlord :
...i czy da sie je zmodyfikowac (pewnie tak) zeby normalnie funkcjonowaly.


Jasne, że się da. Na początek trzeba wymienić blok oraz chłodnicę. Konsekwencją tego jest oczywiście konieczność wymiany tych wężyków od kroplówki na cokolwiek o sensownych średnicach. Na koniec możesz się jeszcze pokusić o wymianę pompki. Dzięki tym drobnym (kosmetycznym rzekłbym wręcz) zmianom uzyskasz o niebo lepszą wydajność. lol.gif
  
Re: Zestawy CPC -chłam?
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Kwietnia 2005, 23:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lizardlord
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3638
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Dobra ;) pisalem zeby usunac ten watek.

Lepiej poszukajcie kogos kto mi opowie o tym ich zestawie COMPACT drogi topic
  
Zestawy CPC -chłam?
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010