Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Który banner lepszy !
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Który banner lepszy?
1
0%
 0%  [0]
2
16%
 16%  [1]
3
83%
 83%  [5]
Wszystkich Głosów : 6

Który banner lepszy !
PostWysłano: Piątek, 15 Sierpnia 2003, 14:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




1.

2.

3.

Hej ! Zrobiłem banner na swoją stronkę ... ale nie wiem który lepszy... co o nich myślicie ?


Ostatnio zmieniony przez Krzysiek dnia Sobota, 16 Sierpnia 2003, 09:07, w całości zmieniany 9 razy
  
Re: <Krzysiek> Który banner lepszy !
PostWysłano: Piątek, 15 Sierpnia 2003, 17:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




eeeee... nie wiem eusa_liar.gif
  
Re: Który banner lepszy !
PostWysłano: Piątek, 15 Sierpnia 2003, 19:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




ja staram się nie myśleć, bo mi szkodzi wink.gif ale obstawiałbym za 1 wersją
  
Re: Który banner lepszy !
PostWysłano: Piątek, 15 Sierpnia 2003, 22:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




też mi się tak wydaj dlatego dałem go na pierwszej pozycji biggrin.gif Zrobie jeszcze jeden... tym razem ze zdjęciem chłopaków z U2 żeby było wiadomo o co chodzi ! Aha... oba bannery wykanałem w programie Real-DRAW PRO ... naprawdę ! wielkie możliwości !
  
Re: Który banner lepszy !
PostWysłano: Piątek, 15 Sierpnia 2003, 23:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




ten trzeci dodałem przed chwilą :) prawda że ładny biggrin.gif
  
Re: <Krzysiek> Który banner lepszy !
PostWysłano: Sobota, 16 Sierpnia 2003, 12:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




już lepszy ale to jeszcze nie to co mogłoby być.
  
Re: Który banner lepszy !
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Sierpnia 2003, 16:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




Ok

Kolorystyka i uklad poszczegolnych elementow nie oddaja istoty strony. Banery są niesamowicie banalne, jeśli chciałeś zrobić prosty baner oddajac w nim treść strony nie udało Ci sie to zbytnio gdyz WEDŁUG MNIE (podkreslam to słowo) zamiast U2 widze widze straszeni nie dopracowana zarowno pod wzgledem typograficznym jak i designu zlepke śmieci. Osobiscie nie nacisnal bym na taki baner gdyz nawet nie staral bym sie na niego zwrócic uwagi
  
Re: Który banner lepszy !
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Sierpnia 2003, 21:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Analyzer :
Ok

Kolorystyka i uklad poszczegolnych elementow nie oddaja istoty strony. Banery są niesamowicie banalne, jeśli chciałeś zrobić prosty baner oddajac w nim treść strony nie udało Ci sie to zbytnio gdyz WEDŁUG MNIE (podkreslam to słowo) zamiast U2 widze widze straszeni nie dopracowana zarowno pod wzgledem typograficznym jak i designu zlepke śmieci. Osobiscie nie nacisnal bym na taki baner gdyz nawet nie staral bym sie na niego zwrócic uwagi


w takim razie powiedz jak powinno być !!! A jak Ci się widzi strona ???
  
Re: <Analyzer> Który banner lepszy !
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Sierpnia 2003, 21:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




no tak.. czasem "latwiej kijek pocieniowac, niz go potem pogrubasic" jak mawial moj kolega. chyba lepiej zaczac od czegos prostego i czytelnego. nie zawsze prosty=banalny.
  
Który banner lepszy !
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010