Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> dziewczyna vs kumple
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
dziewczyna vs kumple
PostWysłano: Niedziela, 01 Maj 2005, 12:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Odwieczny problem. wink.gif

Cytat:
koles wyrusza z kolegami na piwko....
pozniej ida do kina..
przypuscmy ze jest to godzina 20
wiec po tym piwku ok godziny 20 koles wyrusza z 2 innymi do kina
nastepnego dnia czeka go sporo pracy, wyjezdza rano w odlegla czesc kraju
wiec mowi wczesniej swojej dziewczynie...ze nie zobacza sie tego wieczoru bo on po seansie wraca do domu...
bo jest taki zmeczony ze marzy o tym zeby sie polozyc i zasnac...
natomiast jego kobieta...zamawia kolacje...i dzwoni do niego...prosi zeby przyszedl...w momencie kiedy on wychodzi juz z kina odbiera ten telefon..
i...mowi jej , ze ....
no wlasnie ...wczuj sie w sytuacje kolesia...

A. ide do domku, mowilem ci juz ze jestem strasznie zmeczony
chce sie polozyc spac..

B. sorki ale ide teraz z kolegami na piwo... po czym wraca do domu ok 2 w nocy

C. dobrze zaraz bede, oczywiscie musi powiediec swoim kolegom ze idzie do dziewczyny na kolacje zamiast isc z nimi na piwo


nie wstydzilbys sie powiedziec kumplom ze rezygnujesz z piwka?
nie uwazasz ze to jest ...kicha? rezygnowac z browara i isc do baby?
nie myslisz ze to pomniejsza Twoja wartosc w oczach kolegow
problem w tym co wybiera mezczyzna.. i czym sie kieruje
co jest wytlumaczeniem jego postepowania?


Pomóżcie koleżance, bo moja odpowiedź jej nie wystarcza. wink.gif
  
Re: dziewczyna vs kumple
PostWysłano: Niedziela, 01 Maj 2005, 14:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Kochać człowieka to znaczy mieć czas, nie spieszyć się, być obecnym dla niego.

Cytat:
Nie trać czasu na kogoś, kto nie ma go, by spędzić go z Tobą.


Itd. Proste, co nie?
  
Re: dziewczyna vs kumple
PostWysłano: Niedziela, 01 Maj 2005, 22:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
[quote:151c43fdc4]Kochać człowieka to znaczy mieć czas, nie spieszyć się, być obecnym dla niego.[/quote:151c43fdc4]
[quote:151c43fdc4]Nie trać czasu na kogoś, kto nie ma go, by spędzić go z Tobą.[/quote:151c43fdc4]
Itd. Proste, co nie?

eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif

Jak się ma dziewczynę/kobietę, to są nie tylko przyjemności, ale i zobowiązania.
Żaden z prawdziwych kumpli, nie śmiałby się, że chłopak idzie do dziewczyny na proszoną kolację, a nie z nimi na piwko, chyba nawet by mu zazdrościli.
Powiem więcej, nawet zmęczenie jego by nie usprawiedliwiło.
Nie jestem małolatą, ale mam córkę w odpowiednim wieku, żeby zdać sobie jak bardzo by ją to wkurzyło.
Mam również syna i gdyby poszedł z kumplami a nie do niej miałby "przerąbane" nawet u mnie, że tak się zachował.
Gdyby to trafiło na mojego dorosłego faceta - u nas się mówi "konfernecja" - to móglby zabierać już swoje "zabawki".
Zaproszenie przez dziewczynę/kobietę - jest wyróżnieniem dla faceta i powinien to ZAWSZE docenić, nawet jakby "padał" ze zmęczenia "na twarz".
Takie babskie stwierdzenia, pewnie nie pasują chłopakowi, ale weź sytuację odwrotną.
Chłopak ma wolną "chatę", szykuje kolacyjkę, zaprasza dziewczynę a ona mu mówi , że idzie z koleżankami - już czuję jak on "bardzo się cieszy", po prostu "tryska ze szczęścia" i "życzy" przyjemnych wrażeń.
Takie zachowania działają w obie strony, nie tylko w jedną.
A kumple jak się z tego czegoś śmieją i mówią że "pantoflarz", to trzeba ich wymienić.
Jedna jedyna sytuacja mogłaby go usprawiedliwić, że zdarza to się bardzo często i wtedy, kiedy ona wie, że idzie z kuplami na piwo.
Takie jest moje zdanie.
  
Re: dziewczyna vs kumple
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Maj 2005, 09:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




kazia :
Jedna jedyna sytuacja mogłaby go usprawiedliwić, że zdarza to się bardzo często i wtedy, kiedy ona wie, że idzie z kuplami na piwo.


Dokładnie. Przecież normalni ludzie powiedzą sobie: jutro wieczorem ty idziesz z psiapsiółkami na ploty, a ja z kumplami na piwo. Albo: dziś rano ja biegam, bo to jest mój czas na bieganie, a ty oglądasz serial. wink.gif
  
Re: <kazia> dziewczyna vs kumple
PostWysłano: Czwartek, 05 Maj 2005, 08:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




no to mam przerabane u Kazi :P

skoro to moj wieczor a nie nasz
to ide na piwo i do domu

ja sie nie wtracam jak ona dzie na piwo z kolezankami
  
Re: dziewczyna vs kumple
PostWysłano: Środa, 22 Września 2010, 00:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
reksio
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7542
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Wszystko leży po stronie dobrej komunikacji, a czasem silnego charakteru.
  
Re: <bakalinkaa> dziewczyna vs kumple
PostWysłano: Czwartek, 14 Kwietnia 2011, 09:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nie lubię krypciarzy, ale krypciarze, którzy nawet nie potrafią swojej krypciochy przemycić w inteligentny sposób, to już dno... crazy.gif
  
Re: dziewczyna vs kumple
PostWysłano: Środa, 11 Kwietnia 2018, 08:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
prostefan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7968
Posty: 23


[ Osobista Galeria ]




My się dogadujemy tak z dziewczyną, że i ona ma czas na koleżanki, i ja na kumpli, więc nie muszę wybierać i stresować się, że zaistnieje jakaś niefajna sytuacja. Każdy musi mieć swoje zaufane grono znajomych, przyjaciół i nie powinno się tego wzajemnie zabraniać.
  
Re: <prostefan> dziewczyna vs kumple
PostWysłano: Środa, 06 Lutego 2019, 23:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




To tak działa do pewnego momentu. Podpiszesz kontrakt a wszyscy twoi kumple staną się wrogami Twojej wybranki.

Mogę wymienić co najmniej trzech userów tego forum, którzy są moimi przyjaciółmi, a którzy się o tym przekonali organoleptycznie.
  
Re: <Marek D.> dziewczyna vs kumple
PostWysłano: Czwartek, 07 Lutego 2019, 22:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




sad but true
  
Re: <J@ger> dziewczyna vs kumple
PostWysłano: Piątek, 08 Lutego 2019, 14:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Kurde Krzychu, ja jestem techniczny. Dobrą chwilę zajęło mi dojście do tego że chodzi Ci o kawałek muzyczny, a nie kwerendę eusa_wall.gif lol.gif
  
Re: <Marek D.> dziewczyna vs kumple
PostWysłano: Sobota, 09 Lutego 2019, 00:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




hmm jesli to do mnie ... to
całe zycie myslałem ze Daniel mam na imie ...
tak wiec chyba mnie z kims pomysliles ... z kim to sie jeno domyslam
a co do meritum to akurat o metallice mi jednak chodzilo
  
Re: <J@ger> dziewczyna vs kumple
PostWysłano: Sobota, 09 Lutego 2019, 04:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Sorki, J@ger Berger, no jasny holender eusa_wall.gif lol.gif
Za dużo syfu mam na głowie, może w ogóle się nie powinienem udzielać, bo walne znowu jakąś gafę. wink.gif

A tak w ogóle, miło mi Marek jestem cool.gif
  
Re: <Marek D.> dziewczyna vs kumple
PostWysłano: Sobota, 09 Lutego 2019, 12:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a ja z kolei myslalem ze ci o Zeda chodzilo :D
spoko
  
Re: dziewczyna vs kumple
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Lutego 2019, 16:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Zed to Wojtek, ale dawno go nie widać w internetach.
wink.gif
  
dziewczyna vs kumple
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010