Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Środki odchudzające Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Środki odchudzające
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Kwietnia 2005, 19:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Evcia
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2498
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Doradźcie mi jakieś dobre i niedrogie środki farmakologiczne na odchudzanie.
Od wielu lat walcze z nadwagą(10kg) i nie mogę sie jej pozbyć, probowałam diety i nic :( , a na ćwiczenia nie mam zbytnio czasu.
Proszę o poradę.
  
Re: [i]Środki odchudzające[/i]
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Kwietnia 2005, 20:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
W.I.R-E
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1693
Posty: 330


[ Osobista Galeria ]




eusa_eh.gif same środki nie pomogą... nie da się zgubić wagi nic nie robiąc, nawet nie chodząc na spacery. Każdy z takich preparatów działa tylko i wyłącznie w połączeniu z dietą i ćwiczeniami.
  
Re: <Evcia> [i]Środki odchudzające[/i]
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Kwietnia 2005, 21:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Rowerem do pracy/szkoły. Dotrzeć przecież i tak tam musisz, więc argument o braku czasu odpada. smile.gif
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Niedziela, 01 Maj 2005, 22:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




10 kg ? a przy jakiej wadze i wzroście ?
Środki odchudzające , po co ?
Idziesz moja droga na "łatwizne".
Już wcześniej powiedzieli ci co powinno się zrobić.
Jak się chce mieć figurę, to trzeba nad nią popracować, ale nie tylko załatwić sprawę "proszkiem".
Brak czasu nie jest wytłumaczeniem, kiedyś też tak myślałam, aż przybyło mi na tyle dużo, żeby coś z tym zrobić.
Zaczęłam od chodzenia na pieszo do pracy i z pracy. Później codzienne poranne gimnastyki - bez przesady 15-20 min., na koniec zapisałam się na basen.
Może tego niewiele, ale pomogło - spadło mi 7 kg i z pewnością nie odmawiałam sobie jedzonka, ale jednak z umiarem.
Nie wolno także jeść obfitych kolacji, a najlepiej wcale, ostani posiłek o 18,oo i koniec do rana. Nie należy zapominać także, o wodzie mineralnej niegazowanej, owocach itd.itd. - ale nie przesadzać, słowo.
Również jak gdzieś stoisz - nie ważne w szkole, na przystanku - staraj się "wciągnąć brzuszek" i policzyć do dziesięciu, póżniej wypuść powietrze, stosuj to często w ciągu dnia, to nie wymaga żadnych specjalnych wyrzeczeń tylko trochę chęci.
Jak widzisz do środków odchudzających jest jeszcze daleko, spróbuj nad sobą "popracować".
Poza tym, jest jeszcze sprawa tzw. genów rodzinnych. jeżeli pochodzisz z rodziny o tzw. grubej kości i zawsze wszyscy u ciebie mieli nadwagę, to się nie "katuj odchudzaniem", czy proszkami, bo taką masz urodę. Staraj się jednak mieć "sprężyste ciało", poprzez gimnastykę, może areobik, może basen - sama sobie wybierzesz co twoim zdaniem najlepsze.
Powodzenia życzę.
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Maj 2005, 09:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




kazia :
Nie wolno także jeść obfitych kolacji, a najlepiej wcale, ostani posiłek o 18,oo i koniec do rana.


I kłaść się na głodnego? shock.gif Masochizm jakiś. A o 18.00 to się je obiad. tongue.gif
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Maj 2005, 12:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Berger :
I kłaść się na głodnego? shock.gif


I własnie dlatego trzeba pić dużo wody niegazowanej - by się "napełnić" wink.gif Pijąc taką jedną szklankę przed posiłkiem też się już trochę "najadasz", przez co nałożywszy trochę mniej na talerz i tak jesteś syty jakbyś jadł tyle, ile normalnie biggrin.gif
  
Re: <grusia> Środki odchudzające
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Maj 2005, 17:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




To ja jednak wolę jeść, tyle, na ile mam ochotę, a potem spalać to na rowerze. biggrin.gif
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Maj 2005, 20:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A ze mnie to jest taki leniuch przebrzydły, że ta wersja z wodą mi bardziej odpowiada wink.gif
  
Re: <Berger> Środki odchudzające
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Maj 2005, 22:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Krzychu, gdybyś mógł jeść tyle na ile masz ochotę, to nie roweru ale czołgu na pedały byś głodomorze potrzebował żeby brzucha na taczce nie wozić wink.gif
  
Re: <Wujek Zed> Środki odchudzające
PostWysłano: Wtorek, 03 Maj 2005, 01:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




To jakieś podłe kalumnie. cool.gif
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Wtorek, 03 Maj 2005, 21:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Berger :
....
I kłaść się na głodnego? shock.gif Masochizm jakiś. A o 18.00 to się je obiad. tongue.gif

BERGER - nie TY masz się odchodzać wink.gif
Nawiasem mówiąc nawet obiadu nie zdążę zjeść o 18,oo, co najwyżej II śniadanie.
Recepta miała być dla "ochotniczki" odchudzającej się, a wszystko inne jest kwestią wytrwałości.
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Wtorek, 03 Maj 2005, 21:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Przy braku ćwiczeń najbardziej skuteczna będzie chemioterapia. Ino droga jest. cool.gif
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Środa, 04 Maj 2005, 19:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ju10
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3724
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




MAM TEN SAM PROBLEM - NIESTETY. TEŻ BY SIE PRZYDAŁY SRODKI CUD! redface.gif
  
Re: <ju10> Środki odchudzające
PostWysłano: Środa, 11 Maj 2005, 07:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




rower, basen, a najlepiej pies i długie spacery połączone z zabawą ruchową... no i dieta M.Ż (mniej żreć)
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Środa, 11 Maj 2005, 11:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sylwas
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2488
Posty: 122


[ Osobista Galeria ]




Evcia :
[b:8373530f8c]Doradźcie mi jakieś dobre i niedrogie środki farmakologiczne na odchudzanie. [/b:8373530f8c]
Od wielu lat walcze z nadwagą(10kg) i nie mogę sie jej pozbyć, probowałam diety i nic :( , a na ćwiczenia nie mam zbytnio czasu.
Proszę o poradę.


To nie walcz - walka wyniszcza i zniechęca.
A co do środków to farmakologiczne nie są dobrym pomysłem. Szczególnie w młodym wieku gdy potrzeba właściwie odżywiać borganizm.

Jest różnica pomiędzy jedzeniem a odżywianiem i wielu ludzi o tym zapomina. To raczej dzięki suplementom ale naturalnym a nie syntetycznym możesz wspomagać swoją dietę i zaczniesz gubić kilogramy. Ale nie ma co sie łudzić, że bez zmiany nawyków żywieniowych można ,,cudownie schudnąć".

A przyczyn tycia lub problemów z pozbyciem się nadmiaru kg może być wiele (w tym zdrowotne).
W moim przypadku winna jest np niedoczynność tarczycy i należy zacząć od zrobienia porządku właśnie z nią, gdyż w innym przypadku nie będzie dlugotrwałych efektów po schudnięciu. Są specjalne suplementy i dopiero one i dieta dają wyniki. I mówiąc dieta nie mam na myśli wcale głodówki czy ,,cudownej kuracji jak w dwa tygodnie zgubic 10 kg" ale właściwie zbilansowane posiłki w ciągu dnia - również ich ilość.
Paradoksalnie im częściej jemy, w miarę regularnie ale w małych ilościach tym łatwiej pozbywamy się sadełka. Każdy posiłek to przecież też spalanie kalorii.

Pao zajmuje się bilansowaniem posiłków i układaniem diety. Jeśli Cie to zainteresuje daj znać do mnie lub do niej na priv.
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Czwartek, 12 Maj 2005, 00:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




niestety jedynym sprawdzonym środkiem odchudzającym jest silna wola

przestawienie myślenia o jedzeniu
ruch
odpowiednio wypełniony czas

w damskim gronie wypróbowałysmy pewną dietę
niestety jest dość droga ale skuteczna
jeżeli Cię to interesuje zapraszam na priv

jak wydasz tyle kasy to żal Ci będzie to zmarnować i efekt jojo masz z głowy

czy Twój brak czasu na ćwiczeni nie jest wymówką
stare chińskie przysłowie mówi ;jak brakuje ci czasu znajdż dodatkowe zajęcie

pzdr powodzenia w mądrym jedzeniu
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Niedziela, 22 Maj 2005, 23:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




[quote:2f9efa74af="Berger"]I kłaść się na głodnego? shock.gif Masochizm jakiś. A o 18.00 to się je obiad. tongue.gif[/quote:2f9efa74af]

I na głodnego kłaść się niezdrowo i obficie najedzonemu też.... Ostatni posiłek (bardzo lekki) powinno się spożyć średnio 3-4h przed snem. Jeżeli się najemy zbyt obficie faktycznie w ogóle nie odpoczniemy podczas snu, natomiast jeżeli położymy się zupełnie na głodnego w nocy może nas dopaść tzw. wilczy apetyt i nocne buszowanie w lodówce, bądź też napad głodu rano. Ja wiem, że łatwo jest mówić i w dzisiejszych realiach przestrzeganie zasad racjonalnego żywienia może być nieco trudne, aczkolwiek jako studentka żywienia człowieka i konsumpcji zasady te mam w nawyku propagować ;)
[acronym:2f9efa74af="By The Way - Swoją drogą, przy okazji, apropos, a tak w ogóle"]BTW[/acronym:2f9efa74af] jeśli chodzi o środki odchudzające polecam łykać chrom, dostępny w aptece, nie jest to typowy preparat odchudzający, ale na pewno wspomagający przemianę materii.
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Czwartek, 26 Maj 2005, 08:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Karola_ :
jeśli chodzi o środki odchudzające polecam łykać chrom, dostępny w aptece.


Ja go w sumie mógłbym też zdrapywać z ramy rowerowej. wink.gif cool.gif
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Niedziela, 12 Czerwca 2005, 13:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




możesz spróbować wytapiaczy tłuszczu tkzw 'burnerów' ale one bez wysiłku nie działaja prawie wogule ? Dlaczego ? - dlatego że ich działanie wzmacnia pobieranie energi z nagromadzonych tłuszczy które tak naprawdę trudno naruszyć bez tych środkówl
Mieśnie człowieka mają to do siebie że wiekszosc z nich błyskawicznie pobiera energię nagromadzoną bodajże w wątrobie a nie z zapasu tłuszczu. Aby pobierały energię z zapasów tłuszczu musisz najpierw zuzyc energię z mieśni, potem z wątroby i dopiero wtedy zacznie się spalać tłuszcz a to trwa dość długo i jest bardzo męczace, według mnie energia z mieśni spala się całkowicie dopiero po 30-35 minutach ostrej jazdy na rowerze w tętnem około 150-160 uderzeń na minutę wink.gif Możesz też chodzic na siłownie bo tam energia spala się bardzo szybko ale tez i szybko się męczy smile.gif

Wiec potrzebna jest dieta + wysyłek regularny + ewentualnie jakiś środek wspomagający np. L-KARNITYNA

http://allegro.pl/showcat.php?id=10434&order=t&view=gtext
[link do spalaczy tłuszczu]
P.S spalacze tłuszczu poniżej 60 zł są gówno warte wiec szkoda kasy na nie

życzę powodzenia
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Wtorek, 02 Sierpnia 2005, 16:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




ja też, niestety, walczę z kilkoma centymetrami w talii i na biodrach... niestety moja mama raczej jest "przy kości", a ja chyba zaczynam isc w jej slady...
w sumie to piję duuużo wody (ok 3 - 4,5l dziennie)
od kilku dni zaczęłam rygorystycznie przestrzecac diety M.Ż (ehehe świetne to jest ;P ) i czekam na efekty... nastawiłam sie na to, że poczekam sobie dłuuugo...
i zaraz chyba wezme psa/rower i na podworko :P
probowalam cwiczen, ale jestem leń pierwszorzedny... niestety moj wiek tez sprzyja tradzikowi, nadwadze itp...
przeszły mi przez myśl herbatki na odchudzanie redface.gif ale narazie zobacze co dalej...
mam BMI poniżej 22....
dzisiaj zjadłam tylko arbuza :P
ok 23kcal/ 100g (według mojej ksiązki wink.gif )
i chorobliwie licze kalorie...
i doszłam do wniosku, że mam chyba jakies zaburzenia... (naczytałam się w Newsweeku o odchudzaniu...)

ufff.... spowiedz :P
pozdro
  
Środki odchudzające
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 6  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010