Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura -> Manga!!! Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Manga!!!
PostWysłano: Środa, 04 Maj 2005, 15:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ANANKE
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2911
Posty: 28


[ Osobista Galeria ]




A co myślicie o Kenshinie????????????
  
Re: <ANANKE> Manga!!!
PostWysłano: Środa, 04 Maj 2005, 17:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Uważam, że jego blizna w kształcie krzyża jest bardzo seksowna. Miauuu...
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Czwartek, 07 Lipca 2005, 12:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
paythoss
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4197
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




1-2-3... proba klawki... z pewna niesmialoscia... e, to nie ta reklama.. cool.gif zanim mnie ktos zabije albo gorzej , to chcialbym wszystkich pozdrowic. coz , w temacie M&A siedze nienajgorzej biggrin.gif ale podejmowanie sie sexownoscia blizny kenshina... coz , nie jestem z tej konfiguracji sexualnej doubt.gif . a co do wyzszosci badz mniejszosci jakiejs serii , tomow czy innych przejawow mangotworczosci , jest to temat na temat biggrin.gif czyis gustow , a o nich sie nie dyskutuje.poprostu ktos lubi to a inny tamto. nie wystarczy ze wszyscy lubimy a nawet niektorzy kochaja mange i anime ?
a tera jedno zapytywanko - ktos ma moze napisy do ep. 4 i 5 Macross Zero ? ewentualnie wie skad to sciagnac?
nadawal z mrocznej strony slonca - Darth Paythoss McWashuu
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Czwartek, 07 Lipca 2005, 13:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Warto zwrócić uwagę na urodę Kenshina... rude włosy, niebieskie oczy. Jednym słowem typowy, niczym niewyróżniający się...



...Japończyk.
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Wtorek, 12 Lipca 2005, 11:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Było to tak... Dziś rano wyruszyłam na poszukiwanie rysunków wszystkim w tym miejscu znanego chłopca o imieniu Tetsuo.
Szczęściara ze mnie, natknęłam się m.in. na to...

...i na to. biggrin.gif

I jeszcze... no właśnie. Co to za film?




Wygląd oraz imię głównego bohatera są identyczne. Ile wspólnego ma ten film z kultowym „Akirą”? Orientuje się ktoś może?
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Piątek, 15 Lipca 2005, 09:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
paythoss
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4197
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Niestety , ale jedynie imie bohatera jest identyczne. Ten film , z 1988 r. , jest o facecie ktory ma zdolnosc wchlaniania metalu w siebie . Staje sie czyms w rodzaju Iron Man'a . Chyba. Za duzo nie wiem , troszku cool.gif wyczytalem z recenzji , jaka wyskoczyla na google.
Dalej ponawiam zapytywanko o napisy pl do Macross Zero , odcinki 4 i 5 . Aha , jak kogos interesi muza z tego filmu , to mam biggrin.gif . Empe trzy ale znosne smile.gif .
Z mrocznej strony slonca nadawal Darth Paythoss McWashuu
  
Re: <paythoss> Manga!!!
PostWysłano: Piątek, 15 Lipca 2005, 11:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Czyli ambitnie cool.gif Obejrzałabym ze względu na głównego bohatera, ale... to chyba jakiś horror. Uuu, bałabym się spać sama. redface.gif
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Piątek, 15 Lipca 2005, 20:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
paythoss
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4197
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




E tam , zara horror eusa_liar.gif .Obejrzyj "Ring" i "Black Water" , a i jeszcze "The Eye" . TO SA HORRORY cool.gif . A to ? Staroc i tyle biggrin.gif .
"Gojira" jest straszniejsza. Jak Ciebie interesuja inne filmy , to japsy nakrecily juz 2 czesc "Azumi" eusa_clap.gif i jakis film o super lodzi podwodnej - "Lorelei - The Witch of Pacific" . Moze byc Fajny.
Darth Paythoss McWashuu ( Nadawane wiadomo skad smile.gif )
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Piątek, 15 Lipca 2005, 20:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Macross Zero ep. 4 i 5
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Sobota, 16 Lipca 2005, 15:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
paythoss
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4197
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




DOMO ARIGATO eusa_clap.gif . Hmmm , a muza cie moze interesi ? Oprocz tego mam tez muze z innych Macross'ow - DYRL , Plus i Macross II .
No i z innych anime tez mam , jak cos cie interesuje to daj cynk cool.gif .No chyba ze uwazasz MP3 za illegal stuf doubt.gif .
Darth Paythoss McWashuu
  
Re: <paythoss> Manga!!!
PostWysłano: Sobota, 16 Lipca 2005, 18:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cynk czy siano? wink.gif
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Niedziela, 17 Lipca 2005, 14:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
paythoss
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4197
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Wiesz... Sianem to sie mozna wypchac biggrin.gif . A cynk... wole miedz. cool.gif A tak serio - $ mi az tak nie brak , by nie zakupic se z kilku cedekow.
Tak wiec jak co , to podrzuc liste szwindlera na moje konto a ja zobacze co sie da z tym zrobic. Niegwarantuje jedynie tego , ze bede mial wszystko co bys chciala ( pony tez nie mam smile.gif ).
Darth Paythoss McWashuu
( Sorki za nieregularne odpowiedzi , ale podlapalem nocki i jakos musze je odespac confused.gif )
P.S. - niestety ale te "napisy" jakie mi podrzucilas, to jedynie jakies pliki ktore nie sa tym czym powinny byc . Moze jakis haker z bozej nielaski podiwanil albo dopiero maja zamiar ( od ponad miecha ? ) zainstalowac.
Tak czy inaczej - dzieki za pomoc , taka czy owaka , ale pomoc.
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Lipca 2005, 10:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
paythoss
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4197
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




qrka ale bajzel biggrin.gif jak to wykasowac ?
  
Re: <paythoss> Manga!!!
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Lipca 2005, 22:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




PYK i już.
I racz uprawiać swoję szlachetne rozdawnictwo prywatnymi kanałami.
I nie jest to prośba ale nakaz, więc zastosuj się bez zbędnych dyskusji, bo wszelkie próby jej podjęcia będę tłumił w zarodku wink.gif
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Wtorek, 19 Lipca 2005, 21:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Czy Waneko wydało w końcu „Kaze-no tani-no Nausicaa”, jak zapowiadało na łamach „Kawaii” w roku 2001?
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Środa, 20 Lipca 2005, 13:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
paythoss
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4197
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Jak na razie... ciagle w planach. sad.gif . Wolalbym jak by ktosik wydal " Martian Successor Nadessico " . Fajna komedia i to narysowana przeswietna kreska pana Kia Asamiya .No i jak na zbawienie czekam , az ktos sie odwazy wydac najlepsza mange sposrod najnajlepszych , jakie przeczytalem. Kaori Yuki " Angel Sanctuary " . Ah... Alexiel-Sama...
A Mad Hatter... nie , jest zajeta biggrin.gif . O ! Jibrill... za dostojna... cool.gif . Tak w ogole... to mogli by wydac wszystkie produkty spod znaku pani Kaori Yuki eusa_clap.gif . Ale coz. Lepiej wydac kolejny klon PokeXXX ( autocenzura smile.gif ), niz cos z gornych polek . Czasem cos wydadza ... czasem. Ale mangi Kaori-Sama maja to cos , co juz nigdy nie pozwoli patrzec inaczej na swiat. Tak mangi , jak i realny.
Darth Paythoss McWashuu ( nadawane wiadomo skad ).
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Wtorek, 25 Października 2005, 23:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2056
Posty: 98


[ Osobista Galeria ]




a czytaliscie moze nowy tytul na polskim rynku ".hack"
ja narazie czytalem 2 tomy i zachecam innych tez do tej lektury ;p
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Piątek, 06 Stycznia 2006, 00:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Dio
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5723
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam.

Po zapoznaniu się z tym tematem, postanowiłem się wypowiedzieć. Moim ulubionym Anime jest " Ghost in the Shell ". Myślę ze tłumaczenie, dlaczego i tak niemiało by większego sensu gdyż każdy ma prawo do własnej opinii a gusta są naprawdę wszelakie. Ale właśnie dzięki wam zdecydowałem się napisać parę słów gdyż GitS został naprawdę ciepło przyjęty na tym forum tak jak na to zasługuje :) . A zasługuje na to nie dlatego , ze są w nim fajowe cyborki , sceny walki czy nawet sama kreska . Wiele innych tego typu banalnych rzeczy zauwarznaych jako pierwsze, bez zagłębiania się w fabułę, która tak naprawdę jest najistotniejsza. Poruszająca problemy wbrew pozorom bliskie nam wszystkim... Pozostawię tu pewien niedosyt, jakie to problemy i pozwolę wszystkim na własne przemyślenia i możliwość wypowiedzenia się, jakie to problemy i czego Anime może nasz nauczyć :) zresztą czekam na nie z niecierpliwością . Ponad to dodam ze jest wiele takich Anime które mnie poruszyły wprowadziły w zakłopotanie i skłoniły do przemyśleń miedzy innymi omawiane tu Anime "Neon Genesis Evangelion" lub "Last Exile" szanuje ludzi potrafiących dostrzec ukryty przekaz i moc tych filmów . A potępiam ( przepraszam za dosadność ale zostałem sprowokowany do użycia tego słowa przez pewnego członka forum piszącego NIEBIESKĄ czcionką) prostaków piszących ze DB to najlepsze Anime . Z cała stanowczością DB to dno.

Przepraszam za i tak juz długiego posta, ale musze się pożalić. Nie mogłem wstawić sobie Awatara ( ponieważ ta funkcja jest wyłączona) Na forum są osoby posiadające Awatarki co nasunęło mi myśl TE osoby są faworyzowane :/ . Musze przypomnieć ze Protekcja przez wyżej postawionych urzędników < w tym wypadku Administratora jest niewskazana> a nawet karana lol.gif
Pozdrawiam .
Nadawał z jasnej strony księżyca - Ser Dio ElaClaire
  
Re: Manga!
PostWysłano: Niedziela, 16 Marca 2008, 18:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




http://www.jpf.com.pl/szablon_nowosci.php?id=neon_genesis_evangelion

biggrin.gif
  
Manga!!!
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura

Strona 4 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010