Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> Kompik za 2k i ani grosza więcej
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Kompik za 2k i ani grosza więcej
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Sierpnia 2003, 13:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
arthurooS
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #217
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam,
Moglibyście mi doradzić jakiego kompa złożyć do 2000zł. (ani grosza więcej, bo budżet mam niestety ograniczony :D)? Chodzi mi dokładnij o mobo, proca, grafe, pamięć, bude + zasiłke, twardzela.
Ja myślę nad czymś takim:
-atholn xp 2000+ box
-asus geforce fx 5200 128ddr
-maxtor 40gb 7200rpm
-big tower + zasiłka 300w codegen
-512ddr kingston 400mhz
-epox 8k9a
wszystko razem kosztuje 1956zł.
niewiem czy to jest dobry zestaw jak za tę kasę, więc pytam się Was o radę, jeśli chodzi o grafę to w okolicach grudnia będzie zmieniana na coś lepszego (radek 9700pro lub lepiej), więc ta jest tylko taka przejściowa, natomiast hdd to 40 gb mi w zupełności powinno wystarczyć. Proszę o opinie i ew. zmiany :).
  
Re: <arthurooS> Kompik za 2k i ani grosza więcej
PostWysłano: Wtorek, 19 Sierpnia 2003, 16:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Cris
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #89
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




IMHO to całkiem gut zestawik - ew. z płyt głównych możesz coś z MSI bądź Gigabyte. Poczytaj jeszcze o zasilaczach Codegena bo podobno to nie jest dobry wybór - chociaż ja mam i jak narazie problemów nie było.
  
Re: <arthurooS> Kompik za 2k i ani grosza więcej
PostWysłano: Środa, 20 Sierpnia 2003, 11:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




ja bym w zasadzie radził poczekać...
bo zestaw za te pieniądze zły nie jest ale parę korekt by się przydało
jesli masz ciśnienie to chyba na nic lepszego Ci nie starczy
- poza tym że R9100 na pewno jest lepszy niż FX5200 a kosztuje podobnie
- zastanów się też czy nie lepiej midi tower ale trochę lepszej firmy np modecom,
- Asus na nForce2 kosztuje niecałe 400zł
- zamiast Kingston poszukaj TwinMOS
- zamiast tego 2000+ możesz poszukać 1700+ DLT3C lub w ostateczności DUT3C kręcą się niesamowicie a 100zł byś zaoszczędził...
- cooler polecam Falcon Rock II a jak jeszcze cichszego szukasz to Whisper Rock IV cena koło 60zł
  
Re: <Nikos> Kompik za 2k i ani grosza więcej
PostWysłano: Środa, 20 Sierpnia 2003, 15:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lemar
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #72
Posty: 85


[ Osobista Galeria ]




nic dodac nic ujac tongue.gif
smile.gif
  
Kompik za 2k i ani grosza więcej
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010