Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> [Pytanie] D-LINK DSL-504T -Problem
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
[Pytanie] D-LINK DSL-504T -Problem
PostWysłano: Niedziela, 10 Kwietnia 2005, 22:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alleg_pl
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3498
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Zacznijmyod konfiguracji obu kompów

najważniejsze...net = Neostrada :P

1:"komputer rodzica" => win 98 se, pIII 550, płyta chaintech ram 128 sdr, sieciowka planet IE 6.0, KAV5.0 personal

2: "moj komp" => win xp sp1, 2000+xp,ecs k7vta3 kt333,512 ddr, sieciówka planet, IE 6.0, KAV5.0 personal

Urzadzenie sieciowe: D-LINK DSL-504T
[Problem]

Po podłączeniu wszytkiego, jest net, na obu kompach. ale teraz tak

na kompie o IP 192.168.1.2 ( obojetnie czy kabel podepne domnie czy do rodziców,) działa wszysciutko, ale jest haczyk...

Komp z IP 192.168.1.3 ma net ( działa ping, GG, gry) niedziała mi:

-www
-ftp
-mail
-sciganie plików

uwagi j/w czyli obojetnie na którym kompie, niedziała na ip z koncówką 1.3

niemam pojęcia co zmienic zeby działało ...
wiem ze pytanie jestzapewne balanie proste i kazdy lamuch na nie odpowie ale .. coż zdarzaja sie tacy idioci jak ja :///


pozdrowienia Alleg_pl
  
Re: <Alleg_pl> [Pytanie] D-LINK DSL-504T -Problem
PostWysłano: Sobota, 07 Maj 2005, 19:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rasvitz
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3752
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




moze tak : połączenia sieciowe / poł.lokalne/właściwości/protokół internetowy {TCP/IP}/właściwości/zaznacz; Uzyskaj adres IP automatycznie

właściwości internetowe: połączenia/ustawienia sieci LAN/automatycznie wykryj ustawienia
  
[Pytanie] D-LINK DSL-504T -Problem
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010