Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Gry -> Problem w STRONGHOLD 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Problem w STRONGHOLD 2
PostWysłano: Niedziela, 08 Maj 2005, 23:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NEOKaliPL
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3602
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Gra extra!!!
Jednak mam male 3 problemy:
1. W jednej z misji bardzo daleko od zamku są kopalnie kamienia. Wołom worzącym kamień bardzo długo zjmuje dojechanie do stockpailu, a nie mogę go postawic przy kopalniach. Stawiam taki transport (wóz zbiorczy który potrafi wozić towary miedzy stockpailami różnych wiosek) ale w misji jest tylko mój zamek i w tym wozie automatycznie ustawia sie że źródłowy stockpail (z którego bierze towar) to ten mój w zamku!!! A ja do niego chce transportować przecież... Czy wiecie jak to rozwiazać?
2. Kolejny problem to ciągły ujemny wskaźnik "crime". Stawiam posterunek strażnika, więzienie, dom katów i przyżądy tortur. Nie we wszystkich ale w niektórych misjach strażnicy łapią złodzieji i wsadzają ich do więzienia i nic się dalej z nimi nie dzieje!!! Tylko ci więźniowie powodują ujemny wskaźnik. Normalnie w innych misjach z więzienia więźniów biorą katy do katowni i katują...
3. Jest problem z samą grą. Chciałbym wiedzieć czy u was jest podobnie bo mi gra co jakiś czas wychodzi do winsa. Brałem inna wersje od kolegi i tak samo...
proszę o kontakt, gg:6733679
  
Re: <NEOKaliPL> Problem w STRONGHOLD 2
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Maj 2005, 09:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




rozumiem ze "oryginał"
a spatchowany chociaz ?
  
PostWysłano: Czwartek, 12 Maj 2005, 19:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NEOKaliPL
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3602
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




To znaczy doubt.gif moja nie oryginalna ale kolegi tak...
Jest patch 1.1. Ale z jego grą u mnie to samo sie dzieje.
Tylko jest pewien szczegół: wychodzi w samych kampaniach jak sie wypełni jakieś zadanie (objectives) i zawsze w tym samym miejscu także nie mogę nigdy dojść dalej....; jednak w wolnych potyczkach czy ogólnie w pojedyńczych misjach jest wszystko ok.

Prawdopodobnie winą jest mój system którego nie reinstalowałem od roku redface.gif
  
Re: <NEOKaliPL>
PostWysłano: Piątek, 13 Maj 2005, 11:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




sam sobie odpowiedziales
mozesz jesz spróbowac wziac od niego savy
po tym jak cie wywala
  
PostWysłano: Sobota, 14 Maj 2005, 13:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NEOKaliPL
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3602
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Tak zrobie dzięki.
Tyle że to nie jest problem z grą bo zainstalowałem oryginał i też mnie wywala w tych samych miejscach (bo jest ich wiele)...
  
Re: <NEOKaliPL>
PostWysłano: Sobota, 14 Maj 2005, 15:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gelu89
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3045
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




A mi się wydaje że jest to wina gry bo widzisz mój kumpel tęz ma Strongholda 2 i też jest pełny bugów.Może musimy poczekać na dalsze patche??
  
Problem w STRONGHOLD 2
Forum dyskusyjne -> Software -> Gry

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010