Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> Problem z od instalowaniem Service Packa 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Problem z od instalowaniem Service Packa 2
PostWysłano: Sobota, 14 Maj 2005, 17:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziomal
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2507
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




Mam problem z odinstalowaniem Service Packa 2.Mam Windowsa Xp Home Edition z dodoatkiem Service Pack 2.Chciałbym go odinstalować,ale w panelu sterowania jak wybieram opcje dodaj/usuń programy nie ma go na li?cie.Co mam robić?Prosze o odpowiedzi/porady.
Z góry dziękuje
  
Re: <ziomal> Problem z od instalowaniem Service Packa 2
PostWysłano: Sobota, 14 Maj 2005, 19:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




lol przeciez to M$
tego sie nie da usunac
a przynajmniej nie slyszalem zeby sie dalo i system dalej dzialal

jesli da sie żyć zostaw
a jak nie to reinstall
  
Re: Problem z od instalowaniem Service Packa 2
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Maj 2005, 08:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rymek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2305
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




przy okazji ja mam pytanie. co wszyscy maja do SP2 co jest z nim nie tak ze wszyscy chca go odinstalowywac...?

za odpowiedz bede bardzo wdzieczny ;)
  
Re: <ziomal> Problem z od instalowaniem Service Packa 2
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Maj 2005, 10:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Jeżeli masz instalkę OS-a z dodatkiem SP2, to może być spory problem, o ile w ogóle to mozliwe. Jako że przy instalacji Sp-ków winda zawsze pyta czy zrobić kopię plików systemowych, do ewentualnego odinstalowania.
W przypadku instalowania windy już z dodatkiem, instalator takiej kopii nie robi.

Jest jeszcze jedna opcja, że Sp-ek jest ukryty dla "dodaj usuń", nie wiem jak jest w XP, ale w W2K, jest taki pliczek, sysoc.ini albo inf, w którym odznacza się ciągi hiden, i wtedy w "dodaj usuń", pojawia się to czego nie było uprzednio widać.

PS. Dlaczego chcesz odinstalować tego Sp-eka???
  
Problem z od instalowaniem Service Packa 2
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010