Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> pilnie poszukuję ukochanej piosenki
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
pilnie poszukuję ukochanej piosenki
PostWysłano: Niedziela, 24 Kwietnia 2005, 18:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
weroonia
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3636
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Ta piosenka była grana w radiu rmf fm jakieś 5 lat temu. To jest angielski hip-hop w refenie ma przerobiony fragment muzyki poważnej "romansu" goneza. Teledysk byl o takiej parze która pracowala przy jakimś remoncie. ogólnie ta piosenka nawiązywala do romea i julii. mozliwe ze w tytule byly ich imiona. Bardzo prosze o pomoc.
  
Re: pilnie poszukuję ukochanej piosenki
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Maj 2005, 13:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
artur...
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #869
Posty: 233


[ Osobista Galeria ]




Jedyne co mi przychodzi do łowy to
Warren G & Sissel - Prince Igor
Może to kompletna pomyłka ale pasuje mi do opisu.
Nie wiem kiedy to było grane
Link:

http://s8.yousendit.com/d.aspx?id=2XYCAW6DTNQFX28RI9SZ152TTV
  
Re: pilnie poszukuję ukochanej piosenki
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Maj 2005, 14:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Może zrobi się 1 temat na wszystkie pilnie poszukiwane ukochane piosenki w końcu, co?
smile.gif
  
Re: pilnie poszukuję ukochanej piosenki
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Maj 2005, 15:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
artur...
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #869
Posty: 233


[ Osobista Galeria ]




[quote:ab126d87d1="little_wild_girl"]Może zrobi się 1 temat na wszystkie pilnie poszukiwane ukochane piosenki w końcu, co?
smile.gif[/quote:ab126d87d1]

To może w końcu załóż taki temat
  
Re: <artur...> pilnie poszukuję ukochanej piosenki
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Maj 2005, 17:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Kolejny??? Wystarczy, że inni się skapną, że to ten. W tym problem chyba... biggrin.gif
  
Re: pilnie poszukuję ukochanej piosenki
PostWysłano: Piątek, 13 Maj 2005, 16:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
piotrek85
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2039
Posty: 179


[ Osobista Galeria ]




Ja też poszukuję piosenki. Jedyne co oniej wiem to że parę miesięcy temu puszczali ją na radiowej Trójce.
Poniżej zamieszczam link do fragmentu tej piosenki.

http://s28.yousendit.com/d.aspx?id=237GMONNFCJJZ2M0HM0SF5R73X
  
Re: pilnie poszukuję ukochanej piosenki
PostWysłano: Sobota, 14 Maj 2005, 19:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
artur...
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #869
Posty: 233


[ Osobista Galeria ]




piotrek85 :
Ja też poszukuję piosenki. Jedyne co oniej wiem to że parę miesięcy temu puszczali ją na radiowej Trójce.
Poniżej zamieszczam link do fragmentu tej piosenki.

http://s28.yousendit.com/d.aspx?id=237GMONNFCJJZ2M0HM0SF5R73X



Piosenka której szukasz to
Finley Quaye (With Beth Orton) - Dice

Pozdrawiam
I przy okazji, pomógłby mi ktos znaleźć zespół którego szukam w temacie przeze mnie niedawno założonym !!!
  
Re: pilnie poszukuję ukochanej piosenki
PostWysłano: Sobota, 14 Maj 2005, 20:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




artur... :
I przy okazji, pomógłby mi ktos znaleźć zespół którego szukam w temacie przeze mnie niedawno założonym !!!


No przepraszam bardzo, ale to nie jest niczyim obowiązkiem, więc proszę tutaj nie pokrzykiwać na ludzi, dobrze? Tak przy okazji: niestety nie mogę Ci pomóc, bo nie mam pojęcia zielonego, cóż to za zespół - nie lubuję się na tyle w bębenkach...
  
Re: <artur...> pilnie poszukuję ukochanej piosenki
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Maj 2005, 14:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
piotrek85
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2039
Posty: 179


[ Osobista Galeria ]




Niestety chyba nie będę mógł ci pomóc nie gustuję w takiej muzyce jak ty, mam nadzieję że ktoś inny wie co to jest. Niemniej dziękuję za udzielenie mi pomocy smile.gif
  
pilnie poszukuję ukochanej piosenki
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010