Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga -> MATY DO JOGI- RANKING,PORÓWNANIE, NAJLEPSZE OFERTY
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
MATY DO JOGI- RANKING,PORÓWNANIE, NAJLEPSZE OFERTY
PostWysłano: Wtorek, 17 Maj 2005, 08:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
shanti
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3806
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




jeśli szukacie mat do jogi polecam ranking dostępnych w Polsce od różnych dystrybutorów mat są ceny , charakterystka zjęcia etc. ranking w portalu o jodze joga-joga.pl biggrin.gif
  
Re: <shanti> MATY DO JOGI- RANKING,PORÓWNANIE, NAJLEPSZE OFERTY
PostWysłano: Wtorek, 17 Maj 2005, 12:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




fajnie, spytam tylko po co krzyczysz ?
  
Re: <shanti> MATY DO JOGI- RANKING,PORÓWNANIE, NAJLEPSZE OFERTY
PostWysłano: Czwartek, 26 Maj 2005, 11:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
leonverde
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3869
Posty: 228


[ Osobista Galeria ]




Mmmm... a ja poszukuję dobrych worków lub pokrowców na maty jogowe, gdzie można je dostać?
  
Re: <leonverde> MATY DO JOGI- RANKING,PORÓWNANIE, NAJLEPSZE OFERTY
PostWysłano: Czwartek, 14 Lipca 2005, 12:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jogin.pl
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3703
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Oczywiście wszystkie rodzaje mat oraz pozostałe akcesoria do praktyki jogi i medytacji znajdziesz w sklepie jogina
jogin.pl
  
Re: MATY DO JOGI- RANKING,PORÓWNANIE, NAJLEPSZE OFERTY
PostWysłano: Środa, 30 Lipca 2014, 18:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Arina
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7834
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Jeżeli chodzi o maty to bardzo wytrzymałe można znaleźć tu sissel.com.pl/sissel-yoga-mat-flower.html poza matami maja też inny sprzęt np piłki
  
PostWysłano: Środa, 24 Września 2014, 11:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bbeataa
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7841
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Ja mogę polecić maty ze sklepu JogaStyl.pl jak dla mnie są one doskonałe, bo mają odpowiednia grubość. Tak jak cały inny sprzęt umieszczony na stronie.
  
MATY DO JOGI- RANKING,PORÓWNANIE, NAJLEPSZE OFERTY
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010