Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga -> joga & dreams
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
joga & dreams
PostWysłano: Piątek, 13 Maj 2005, 14:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
q0q0q0
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2834
Posty: 229


[ Osobista Galeria ]




Pamietam, ze jak nie uprawialem jogi zasypialem przewaznie zwiniety w klebek. Taka pozycja byla wtedy dla mnie najwygodniejsza. To sie oczywiscie zmienilo i teraz gdy spie jestem wyciagniety jak drut i spie albo na plecach albo brzuchu. A jakie sa wasze ulubione pozycje na sen? Moze ktos zasypia w lotosie ? smile.gif
  
Re: joga & dreams
PostWysłano: Piątek, 13 Maj 2005, 15:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




pozycje w jodze
pozycje w seksie
pozycje we śnie

czy to nie Twoja obsesja?

nie sorki ja tylko żartuję
witam i pzdr
tak kamienny sen jaki mam po wieczornej sesji to nizwykłe
i budzisz się rano nowym człowiekiem
wypełniony spokojem
nawet dzwięk budzika nie wkurza
  
Re: joga & dreams
PostWysłano: Piątek, 20 Maj 2005, 10:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
q0q0q0
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2834
Posty: 229


[ Osobista Galeria ]




Chyba asany staja sie rzeczywiscie moja obsesja....
Nie chodzi mi o to zeby "schizowac" przed snem, tylko o ulozenie ciala. Czytalem kiedys taki artykul o tym ze pozycja podczas snu wyraza twoj stosunek do swiata. Np jak ktos spi zwiniety w klebek to boi sie otoczenia itd.

Jesli chodzi o budzik to mi w ogole nie jest potrzebny.... chociaz wstaje o 5.
  
Re: joga & dreams
PostWysłano: Piątek, 20 Maj 2005, 17:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




to fascynujace że wykonując określone grupy asan możemy wpływać na swój stosunek do świata
szczególnie uprzyjemniając praktykę tych asan które przynoszą najmniejszą przyjemność
interesujące czy można wybierać pozycję snu
i kształtować w ten sposób swoją osobowość
ja też zasypiam w pozycji embriona
ciekawe czy u mnie też to się zmieni
ale bez nacisku
miłych snów wszystkim
  
Re: joga & dreams
PostWysłano: Piątek, 27 Maj 2005, 20:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jogini
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3715
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




zmieniajac sama pozycję snu jakos to moze nie.
ale faktycznie od pewnego czasu z maksymalną przyjemnoscxia zasypiam na plecach w siawasanie.ale stalo to sie nie dawno i jest mi z tym cudownie. nie ma w tym jakiegos specjalnego układania.
fajnie tez jest na boku z poduchą miedzy udami. niezle poczucie odprezenia w brzuchu(na ale tu juz sie troche staram)
embrion tez jest gut, cudowne poczucie bezpieczenstwa, aletroche rzadziej juz mi sie zdarza.
milych snow
  
joga & dreams
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010