Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis -> Niezawsze oznacza nowe posty jako nieprzeczytane
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Niezawsze oznacza nowe posty jako nieprzeczytane
PostWysłano: Sobota, 12 Kwietnia 2003, 20:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Jak w temacie.
Dzisiaj zauważyłem kilka nieprzeczytanych postów a nie były na pomarańczowo.
  
PostWysłano: Sobota, 12 Kwietnia 2003, 21:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adam
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #10
Posty: 197


[ Osobista Galeria ]




Ja zauwazyłem to juz tydzien temu. Tyle że wtedy to żadne nowe posty nie robiłey się pomarańczowe. Teraz przynajmniej miektóre. Więc jest jakiś postęp ale...

EEEDEK NYGUSIE!! do roboty:)))
  
PostWysłano: Sobota, 12 Kwietnia 2003, 21:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




dziwne, ze u mnie wszystko dziala :-/
ale zmienilem adres servera i mam nadzieje, ze u was bedzie tez dobrze dzialac
  
PostWysłano: Sobota, 12 Kwietnia 2003, 21:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Szczerze mówiąc to wątpie, żeby to była wina adresu serwera.
  
PostWysłano: Sobota, 12 Kwietnia 2003, 21:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




raczej tak, zmienilem adres i przy wejsciu na f.heh.pl nie widzialem nowych postow, ale teraz juz jest dobrze (mam nadzieje)
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Kwietnia 2003, 19:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Nie chcę siępowtarzać, ale znowu niewidzę.crazy.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Kwietnia 2003, 19:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




ale jak wchodzisz na forum? najlepiej przez link, ktore podalem, to nie bedzie problemow, ja nie mam, dziwne...
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Kwietnia 2003, 19:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja wchodzę na forum, przez link ze strony głównej SV.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Kwietnia 2003, 19:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




faktycznie jakos dziwnie to dziala, wszedlem tak jak Ty i widze, ze mam nieprzeczytane watki, ktore juz przeczytalem crazy.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Kwietnia 2003, 20:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Przed chwilą byłem na tomku.naczasie i wówczas nic nie było. Teraz jestem na f.heh.pl i mam zaznaczone, nawet to co sam na tomka.naczasie wysłałem. Coś ten Tomek ma problemy. Tylko dlaczego z tego samego linku taz jest inny alias a raz inny?
  
PostWysłano: Wtorek, 15 Kwietnia 2003, 14:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




u mnie to samo niestety dzisiaj przewaliłem całe forum żeby znaleźć posty, których nie czytałem (np. ten wątek)
  
PostWysłano: Wtorek, 15 Kwietnia 2003, 17:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




a u mnie bez problemu oznacza nieprzeczytane wiadomosci biggrin.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 15 Kwietnia 2003, 21:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




u mnie to samo :(
Wczesniej bylo tak, ze f.heh.pl przekierowywalo na sciezke bezwzgledna (tomek.nacz...), teraz jest jako domena wirtualna.
Ze zmiana domeny wiazala sie niewaznosc starych cookie, a wiec trzeba bylo sie zalogowac, ale w postach nie powinno to nic mieszac.
Trzeba co z tym zrobic :|
  
Niezawsze oznacza nowe posty jako nieprzeczytane
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010