Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> WIRUSY
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
WIRUSY
PostWysłano: Sobota, 23 Sierpnia 2003, 15:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




HEj !

Od około 4 dni mam problem z mailem !!! Nic już chyba się nie da zrobić ale spytam się czy ktośz Was też tak miał !

Na mojego maila przychodzą jakieś powiadomienia o mialach które niby wysłałem miały wirusa !!!!!!!!!!! Otoż tu jest ściema ... powiadomienia przychodzą ... ale nie wysyłałem maili do osób których nie znam... przychodzą jakieś dziwne adresy ... boshe ... do których żadnych maili nie wysyłałem shock.gif shock.gif shock.gif shock.gif shock.gif chyba to jakiś spam ... przeskanowałęm kompa najnowszymi antywirusami ... i komp czysty ...

CZY TEŻ MIELIŚCIE COŚ TAKIEGO ??!?!!?!?!?!?!
  
Re: <Krzysiek> WIRUSY
PostWysłano: Sobota, 23 Sierpnia 2003, 16:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




moze to ałtluk ? i przez niego masz te przygody ? ;d
  
Re: <Krzysiek> WIRUSY
PostWysłano: Sobota, 23 Sierpnia 2003, 16:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Ty nie musiałeś ale vir to zrobił za Ciebie wink.gif na podstawie adresów które już przekazywały sobie jego kopie ... tu chodzi o wrzawę związaną z virami takimi jak m.in:

Teekids.exe i msblast.exe

jak dostaniesz maile o tematach:

* Re: Details
* Re: Approved
* Re: Re: My details
* Re: Thank you!
* Re: That movie
* Re: Wicked screensaver
* Re: Your application
* Thank you!
* Your details

od razu do kosza a jak Cię zaatakuje któryś z nich (jeżeli masz system na rdzeniu win NT =>NT/2000/XP) to postepuj zgodnie z tym co tu napisano ... Ja już miałem z nim przyjemność (msblast.exe) cool.gif
  
Re: <Krzysiek> WIRUSY
PostWysłano: Sobota, 23 Sierpnia 2003, 16:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




może miałeś nie najnowsze antyviry .. bo ten teekids to "nowość" wink.gif
  
Re: <hardtmuth> WIRUSY
PostWysłano: Sobota, 23 Sierpnia 2003, 18:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




niewiem co to smile.gif ale to straszne ... 30 maili dziennie o wirusach których nie masz ... naszczęście zmieniłem już maila

Jak sobie pomyśle ile będe musiał pozmieniać w serwisach w których się rejestrowałem shock.gif
  
Re: <e X t 7 3> WIRUSY
PostWysłano: Sobota, 23 Sierpnia 2003, 19:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




msblast maili akórat nie wysyła. Ale sporo wirusów i owszem. Msblast używa do rozprzestrzeniania sięusługi RPC. Wiele wirusów używa outlooka, ale sątakie z własnym klientem poczty. Zmiana adresu to nie jest rozwiązanie. Tu może pomóc najnowszy antywir. Bo wirus zaatakuje i z nowego adresu.
  
Re: <Tirinti> WIRUSY
PostWysłano: Sobota, 23 Sierpnia 2003, 19:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




tak mblast nie ale teekids (i są ponoc jakies pochodne) ponoć tak ... a oba atakują RPC
  
Re: <Tirinti> WIRUSY
PostWysłano: Sobota, 23 Sierpnia 2003, 20:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




jak wcześnie mówiłem skanowałem nortonem 2003 z najmowszą aktualizacją i nic ... czysty jest ...

beka ... pierwszy raz coś taiego mam...
  
Re: WIRUSY
PostWysłano: Niedziela, 24 Sierpnia 2003, 23:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ZeroCool
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #219
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




ta tez tak mialem i wiemco to za wir nawet sbigF czy jakos tak 2 razy mialem takiego spama jak przeskanowalem wlasnie sbiegF tool to juz mam spokuj jak narazie
  
WIRUSY
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010