Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Marca 2005, 09:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
atos1610
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3144
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Od jakiegoś czasu znam super dziewczynę jest fajna, miła i piękna.Ale jest problem.Nie szuka faceta, nie szuka miłości nie wspominając o seksie.Bardzo jej zależy na mnie ale mówi że się nie nadaje na układ partnerski.Nie myślcie że to jest tak że niepodobam jej się...Podobam.Całowaliśmy się było fajnie...ale ona nie chce nikogo.Ma komputer z inetam,kolczyki,wisiorki i to jest jej świat.Ma 28 lat tyle co ja.Nigdy nie była w stałym związku.Miała pewien zawód bo kiedyś oddała sie facetowi a on na drugi dzień już umawiał się z inną.Nie spotkałem takiej kobiety nigdy.Miałem do czynienia z wieloma.Nie wiem dlaczego zainteresowałem się nią...To przeczy wszelkiej logice.Ale bardzo zależy mi na niej.Chcę aby to była moja dziewczyna...
  
Re: Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
PostWysłano: Czwartek, 10 Marca 2005, 23:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sylwas
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2488
Posty: 122


[ Osobista Galeria ]




Jak przekonać?

Stare powiedzenie mówi: ,,Kropla drąży skałę".... wink.gif
  
Re: Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
PostWysłano: Piątek, 11 Marca 2005, 09:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
q0q0q0
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2834
Posty: 229


[ Osobista Galeria ]




Stary, jak piszesz ze ona ma zainteresowania i wiesz jakie one sa i co najwazniejsze je akceptujesz to polowa sukcesu za toba. Musisz wejsc w jej swiat, zobacz czym sie interesuje w necie o czym gada na forum i jakim, najwyzej skontaktujesz sie z nia przez net anonimowo na jakims forum i tak bedziecie ze soba gadac - moze byc zabawa i w ogole smiesznie. Tylko pamietaj: jesli bedziesz kogos staral sie zmienic a w szczegolnosci jej swiat to sie nie dziw ze nie chce z toba przebywac. POWODZENIA!
  
Re: Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
PostWysłano: Sobota, 16 Kwietnia 2005, 19:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tasiek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3391
Posty: 103


[ Osobista Galeria ]




No i jak tam 1610Atosie... podboje?
Czy już Wam lepiej jest we dwoje?
Jeśli żyjecie w sobie nadal zadurzeni,
to tego faktu nic już chyba nie zmieni..!

Jeśli ta pani Ciebie dawno zaakceptowała
- i o wszystkim Ci już opowiedziała...
To ja Ci życzę wszystkiego najlepszego
- ta Pani wreszcie ma kogoś najdroższego..!
  
Re: <Tasiek> Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
PostWysłano: Wtorek, 19 Kwietnia 2005, 09:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rudzielec_20
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3299
Posty: 59


[ Osobista Galeria ]




Tasiek skąd te wierszyki? :)
Atos, piszesz, że ta dziewczyna ma swój swiat - internet, kolczyki, wisiorki. i 28 lat. moze ona, pomimo wieku, jesczez po prostu nie dorosła do roli stałej partnerki. pozdrawiam
  
Re: Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
PostWysłano: Wtorek, 19 Kwietnia 2005, 10:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pao
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3502
Posty: 94


[ Osobista Galeria ]




przede wszystkim nic na siłę... uszanuj jej wole i bądźcie przyjaciółmi ale nie ukrywaj swych uczuć... jeśli będzie czuła sie bezpiecznie (to znaczy nie będziesz nachalny) to byc może Ci zaufa...
skoro mojemu ukochanemu udało sie mnie okiełznać to nie ma rzeczy niemozliwych ;)
  
Re: <atos1610> Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
PostWysłano: Środa, 08 Czerwca 2005, 17:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnes
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3962
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Miłości się z reguły nie szuka, ale znajduje przypadkiem. Jeśli Ci zależy na kobiecie, to ona musi to odczuć. To wymaga cierpliwości, ale z reguły okazuje się, że warto poczekać. To normalne, że będzie ostrożna, jeśli już miała nieprzyjemne doświadczenia. Najlepiej poznać się najpierw jako przyjaciele, łatwiej się otworzyć przed przyjacielem niż "potencjalnym kandydatem".
  
Re: <atos1610> Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
PostWysłano: Środa, 08 Czerwca 2005, 18:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Duzy_olewnik
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #3969
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




Popieram „pao” nic na siłę a delikatnie! Moim zdaniem powinieneś podejść jak do zwykłej koleżanki która za bardzo cię nie interesuje po prostu jest i już, po pierwsze wyczaj to co ona lubi i ty też to polub, tylko pamiętaj że musisz utrzymywać dystans udawaj że tak ooooo ci na niej zależ, a w końcu myślę że zmięknie!
  
Re: <atos1610> Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
PostWysłano: Wtorek, 14 Czerwca 2005, 11:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




delikatnie i powoli.. bądź bardziej przyjecielem niż facetem w dosłownym tego słowa znaczeniu... słuchaj... nie nalegaj... bądź.. zaufa i może coś się zmieni...
  
Re: <bzzz> Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
PostWysłano: Wtorek, 14 Czerwca 2005, 11:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Moja Mama zawsze mi powtarzała: „Jak chłop lata, lata i lata, to wylata” lol.gif
  
Re: <little_wild_girl> Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
PostWysłano: Wtorek, 14 Czerwca 2005, 11:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




to prawda... ale niektóre kobiety takie juz są ze chłop wylata... przez okno z kopem na zadzie cool.gif
  
Re: <bzzz> Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
PostWysłano: Wtorek, 14 Czerwca 2005, 11:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




eusa_clap.gif lol.gif
  
Re: Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
PostWysłano: Wtorek, 14 Czerwca 2005, 11:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




jak raz stanie się przyjacielem to już tak może zostać
jak będzie latał natrętnie jak mucha to na pewno wyleci z kopem
przyjacielem nie może być bo nie ma przyjażni damsko-męskiej tzn tak słyszałam lol.gif
  
Re: <WILL> Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
PostWysłano: Wtorek, 14 Czerwca 2005, 12:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




no to źle słyszałaś cool.gif
  
Re: <WILL> Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
PostWysłano: Wtorek, 14 Czerwca 2005, 12:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
jak będzie latał natrętnie jak mucha to na pewno wyleci z kopem


Przypomina mi się taki jeden... ciungle go wykopywałam i jak bumernag wracał. W końcu mnie się nóżki zmęczyły... i tak już został. lol.gif
  
Re: <WILL> Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
PostWysłano: Wtorek, 14 Czerwca 2005, 12:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




To zle slyszalas tongue.gif
  
Re: <ulan> Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
PostWysłano: Wtorek, 14 Czerwca 2005, 12:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




ooo czyżbyś też miała mężczyzne za przyjaciela ? cool.gif
  
Re: Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
PostWysłano: Wtorek, 14 Czerwca 2005, 12:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




bzzz :
no to źle słyszałaś cool.gif


czasami wygodnie mieć problemy ze słuchem wink.gif
  
Re: Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
PostWysłano: Wtorek, 14 Czerwca 2005, 12:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




bzzz :
ooo czyżbyś też miała mężczyzne za przyjaciela ? cool.gif


Nawet kilku lol.gif Baaa nawet kilka kobiet moge nazwac przyjaciolkami wink.gif
  
Re: <ulan> Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
PostWysłano: Wtorek, 14 Czerwca 2005, 12:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




eszzz chciałbym być kobietą.. móglbym być Twoją przyjaciólką wtedy cool.gif
  
Jak przekonać do siebie kobietę co nie szuka miłości
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010