Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> U2 książkowo Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
U2 książkowo
PostWysłano: Wtorek, 19 Kwietnia 2005, 17:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Onet.pl:

Cytat:
Wenn, LW, 19 kwietnia 2005 14:22
Książka o U2 później
Fani grupy U2, którzy nie mogą się już doczekać premiery książki "U2 by U2", będą musieli poczekać kolejny rok.
Datę publikacji "U2 by U2" ("U2 o U2") przesunięto oficjalnie na wrzesień 2006 roku, w związku z opóźnieniami spowodowanymi przez intensywną trasę koncertową "Vertigo", która rozpoczęła się w ubiegłym miesiącu w San Diego.

Informacja o nowej dacie premiery tomu ukazała się w biuletynie wydawniczym Publisher's Lunch oraz na stronie wydawnictwa Harper Collins.


sad.gif sad.gif sad.gif Szkoda! A macie może jakieś przecieki na temat tego jaką formę na przybrać to wydawnictwo? Tytuł jest obiecujący. Ja czekam na książkę, która byłaby zbiżona do autobiografii i gdzie zawarte byłyby przemyślenia zespołu na temat ich kariery, muzyki i innych osobistych i globalnych problemów.
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Czwartek, 21 Kwietnia 2005, 14:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dyniu
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3539
Posty: 162


[ Osobista Galeria ]




Dzięki za INFORMACJE. confused.gif sad.gif szkoda że niewyjdzie jush w tym roku naprawde szkoda. sad.gif
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Sobota, 23 Kwietnia 2005, 03:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Warto odwiedzić poniższą stronkę, również dla fajnych tapet:

http://www.harpercollins.co.uk/microsites/U2/
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Niedziela, 24 Kwietnia 2005, 01:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pablos
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3562
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




Jakieś pół roku temu gdzieś wyczytałem, że w maju tego roku ma się w Polsce ukazać biografia Bono. Czy ktoś coś wie na ten temat?????
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Kwietnia 2005, 11:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




tak, tak będzie biografia :) pewnie będzie troszeczkę kasy ze świnki (skarbonki :P) wyciągnąć, ale będzie warto! ;)
http://www.inrock.pl/ksiazka.php?tryb=2&id_ksiazka=101

wygląda apetycznie eusa_clap.gif
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Piątek, 03 Czerwca 2005, 13:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




NIUSY O BIOGRAFII BONO (Bono: Święty i Grzeszny)
"15.06 premiera" tyle mi odpisał facet z InRock na pytanie co z biografią Bono

MIAŁO BYĆ WCZORAJ!!! eusa_wall.gif Cóż...musimy uzbroić się w cierpliwość :(
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Piątek, 03 Czerwca 2005, 14:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




evay :
NIUSY O BIOGRAFII BONO (Bono: Święty i Grzeszny)
"15.06 premiera" tyle mi odpisał facet z InRock na pytanie co z biografią Bono

MIAŁO BYĆ WCZORAJ!!! eusa_wall.gif Cóż...musimy uzbroić się w cierpliwość :(


O dzięki wielkie za info! Właśnie wczoraj nie miałam czasu żeby zajrzeć do Empiku, czy już jest ta biografia czy nie... Ale jak widać jeszcze nie ma... Cóż tego się można było spodziewać doubt.gif
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Piątek, 03 Czerwca 2005, 16:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NvK
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2236
Posty: 148


[ Osobista Galeria ]




Spokojnie, Propagandę wydawali tyle czasu, że biografii (gdyby nie koncert na szczęście) moglibyśmy się spodziewać najwsześniej za rok...
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Piątek, 03 Czerwca 2005, 16:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karee
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3927
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




ech... doubt.gif dobrze że się o tym dowiedziałam, bo chyba staranowałabym jutro cały empik w poszukiwaniu tej biografii ... sądząc po dalekiej dacie, premiera będzie się wlekła w nieskończoność... zly.gif phhhh... okropność, ale mimo wszystko wyczekam to w miarę cierpliwie...
w końcu już 6 CZERWCA czyli w poniedziałek premiera nowego singla biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Sobota, 04 Czerwca 2005, 20:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Danny888
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3484
Posty: 651


[ Osobista Galeria ]




Witam!
Jeszcze jakies dwa miesiace temu czytalem na jakies stronce sklepu internetowego z ksiazkami ze w lipcu jakos maja sie pojawic tlumaczena tekstów z HTDAAB na jezyk polski, wie ktos cos o tym?
wink.gif
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Wtorek, 14 Czerwca 2005, 13:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pablos
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3562
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




To jak? Robimy jutro obławę na Empiki????
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Wtorek, 14 Czerwca 2005, 14:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




Pablos :
To jak? Robimy jutro obławę na Empiki????


NARESZCIE!!! A jak tego jutro nie będzie to zabiję!!! zly.gif
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Środa, 15 Czerwca 2005, 20:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




no to co? jest już ta książka czy nie???
na stronie In Rocka - dlaej w zapowiedziach: http://www.inrock.com.pl/zapowiedzi.php?PHPSESSID=3b06a51931fdb87a1b61 e342ee1912db

heh, w Polsce to tak zawsze wink.gif
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Środa, 15 Czerwca 2005, 22:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3819
Posty: 102


[ Osobista Galeria ]




kmnd_rybnik :
no to co? jest już ta książka czy nie???
na stronie In Rocka - dlaej w zapowiedziach: http://www.inrock.com.pl/zapowiedzi.php?PHPSESSID=3b06a51931fdb87a1b61 e342ee1912db

heh, w Polsce to tak zawsze wink.gif


Jest już na Merlinie biggrin.gif

http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/410439

pozdrowiska,
kk
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Czwartek, 16 Czerwca 2005, 09:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




wooooow!!! shock.gif tania :D ja się spodziewałam ceny zbliżonej do propagandy :P W sobotę będę miała tą książeczkę ;P
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Środa, 22 Czerwca 2005, 08:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pablos
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3562
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




Dziwne nikt sie nie chwali , nie raduje z kolejnej , szóstej (polskiej) już ksiązeczki o U2 na swojej półeczce.
Wiec ja zacznę.
Nie przeczytałem na razie ani strony, ale z pierwszych poza merytorycznych wrażeń zwraca uwagę niska cena (27,90) choć również papier nienajlepszej jakości. Ale chyba ważniejsze jest co jest tam napisane, a nie na czym, prawda? biggrin.gif
303 strony, a ostatnia data jaka jest tam zawarta to grudzień 2004. To nieźle, bo pamiętam , że np:"U2 - sprzysiężenie na rzecz nadziei" wydana u nas 1997 roku, tak naprawdę kończyła się 1992 roku (przemilczmy ten napisany w telegraficznym skrócie 3 czy 4 stronicowy epilog obejmujący lata 1993-1997)

W nowej książeczce jest też mało zdjęc, ale za to te co są, to są dość ciekawe.
Mam nadzieję , że sama książeczka też będzie ciekawa i że znajdę tam wiele nowych informacji o człowieku i grupie, którą kocham

P.S. A wracając do "U2 - sprzysiężenie na rzecz nadziei".
Pamiętacie wydanie drugie, uaktualnione tej ksiązki z 2001 czy 2002 roku. Przecież to był śmiech na sali!!! Uaktualnienie zawarto na 2 stronach!!! Przeczytałem to w 1 minutę w Empiku biggrin.gif
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Środa, 22 Czerwca 2005, 10:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




Biegałam po wszystkich Empikach na śląsku (prócz Częstochowy :P) i nie było! Myslałam że zabije! A tu mi wczoraj przyjaciółka mówi że w centrum handlowym w katowicach było na PASAŻU!!!! eusa_wall.gif zly.gif
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Czwartek, 23 Czerwca 2005, 11:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
paf
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1706
Posty: 188


[ Osobista Galeria ]




taaaaa, w sklepach jeszcze nei mam ale pisał ktos ze jest juz na MARLINIE, na ALLEGRO tez ją dzisiaj wyczilem przypadkiem - prosze bardzo http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=55295064
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Czwartek, 23 Czerwca 2005, 12:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




No i wczoraj zdobyłam książkę :D Jestem na etapie 1991 roku ;P
Bardzo polecam nawet tym, którzy nie darzą Bono sympatią, bo ta jego biografia to po prostu długa historia U2 z komentarzami wokalisty ;D
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Piątek, 24 Czerwca 2005, 08:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pablos
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3562
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




Po przeczytaniu wstępu (dot. występu Live Aid 1985), aż sobie włączyłem filmik. I zupełnie inaczej się to teraz oglądało. Teraz czułem tą presję czasu (biegający ludzie za sztabu, porozwieszane zegary)
Moim zdaniem U2 i tak by nie zdążyli zagrać Pride. W 10 minucie występu (a każdy wykonawca miał 15 minut) dopiero byli w połowie "normalnego" Bad.
Jednak mamy tu chyba 12 minutową wersję i rzeczywiście ta szamotanina Bono z ochroną wyglądała żałośnie. Bono starał się jak mógł z tego wybrnąć i po części mu się to udało.
I jeszcze ten skok ze sceny. Kurczę facet był szybki, odważny, sprawny i szalony. Ale to wszyscy wiemy!

Z jednym się nie zgadzam. To nie był wieczór U2. To nie o niech się najwięcej mówiło po tym koncercie. Tak tylko piszą w ksiązkach czy artukułach o U2. Dziś można tak pisać, bo U2 to dziś największy zespół z tych co wtedy zagrali. Dziś takie opinie są bezpieczne, ale gdyby U2 nie stali się popularni, to dziś nikt by ich nie wymieniał w pierwszym rzędzie wśród uczestników
Obiektywnie rzecz ujmując najlepszy, najbardziej zapadający w pamięć ludzi koncert dali Queen.
  
U2 książkowo
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 16  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010