Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Telekomunikacja -> [color=#ff001b]Nowe oprogramowanie do Nokii 3310 wie ktoś coś o tym[/color]
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
[color=#ff001b]Nowe oprogramowanie do Nokii 3310 wie ktoś coś o tym[/color]
PostWysłano: Piątek, 17 Czerwca 2005, 12:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aro54
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4042
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Jestem urzytkownikiem Nokii 3310 chciałbym wgrać sobie inne oprogramowanie niż orginalne. Ale nie mam pojęcia jak to zrobić. Mam tylko komputer i telefon. Co potrzebuję żeby to zrobić. Pomocy!!!!!! Dziękuję wszystkim za odpowiedz. Przydało by mi się też jakieś oprogramowanie. Mój email
  
Re: <aro54> [color=#ff001b]Nowe oprogramowanie do Nokii 3310 wie ktoś coś o
PostWysłano: Piątek, 17 Czerwca 2005, 14:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




gratuluje
zarowno wspanialego tytulu
jak i sporej ilosci spamu na koncie
dobry pomysl :P
o bledach nie wspominajac

a wracajac do tematu potrzebujesz specjalnego kabla na ktory wydasz wiecej niz za samo wgranie softu u kogos kto sie na tym zna

choice is yours bb eot
  
Re: <aro54> [color=#ff001b]Nowe oprogramowanie do Nokii 3310 wie ktoś coś o
PostWysłano: Wtorek, 27 Września 2005, 12:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
zajec_best
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5194
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




jak kto moze to niech pomoze. szukam darmowego orogramowania do nokii 3310 i nie wiem jak jego szukas i ewentualnie co bede mial zrobic i co bedzie potrzebne smile.gif
  
[color=#ff001b]Nowe oprogramowanie do Nokii 3310 wie ktoś coś o tym[/color]
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Telekomunikacja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010