Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Opener festiwal
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Gdańsk/Gdynia/Sopot [Koncert U2 w Chorzowie]
PostWysłano: Czwartek, 19 Maj 2005, 21:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
blue
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1373
Posty: 16


[ Osobista Galeria ]




A ja z troche innej beczki... jedzie ktoś na opener festival ?
  
Re: Gdańsk/Gdynia/Sopot [Koncert U2 w Chorzowie]
PostWysłano: Czwartek, 19 Maj 2005, 22:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
vice
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2351
Posty: 284


[ Osobista Galeria ]




ja zamierzam.... tak 80% cool.gif
  
Połączony: Czwartek, 19 Maj 2005, 22:13 przez Krzysiek
z tematu Gdańsk/Gdynia/Sopot [Koncert U2 w Chorzowie] (U2 - The Joshua)
Re: Opener festiwal
PostWysłano: Niedziela, 22 Maj 2005, 23:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Pojechałabym ze względu na rewelacyjne The Music i The White Stripes, ale w tym samym czasie mam akurat koncert U2 w Berlinie ;P :D
  
Re: Opener festiwal
PostWysłano: Środa, 15 Czerwca 2005, 10:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
niebieskawa
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2924
Posty: 87


[ Osobista Galeria ]




Ja właśnie zamówiłam sobie karnet na dwa dni. Jadę sama więc z przyjemnością nawiążę kontakt z kimś kto tez się wybiera...
Mój meil to
  
Re: Opener festiwal
PostWysłano: Czwartek, 16 Czerwca 2005, 18:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
vice
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2351
Posty: 284


[ Osobista Galeria ]




jak sie znajdzie kasa to bede...jak nie to nie...a jak tak to dam znac.. cool.gif ..ale szczerze wolalabym tylko dzien z the music i the white stripes...ale mozna kupic karnet tylko na jeden dzien?? ja nie znalazlam o tym informacji
  
Re: Opener festiwal
PostWysłano: Piątek, 17 Czerwca 2005, 13:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dzoana8_85
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2124
Posty: 158


[ Osobista Galeria ]




Jak już pisałam w tym samym wątku na innym forum (nie wiem, po co to powielać... doubt.gif ), to w gdańsku/gdyni w tym czasie będę, niezależnie od tego, czy pojawię się na koncercie. Planuje zaliczyć The Music, jednak jak na biednego studenta przystało, zobaczymy na co pozwolą funusze.
Ponoć na poprzednim Festivalu byłą możliwość nabycia jedniodniowych, czy pojedynczych biletów. Wiecie może jak jest teraz? Oficjalnych wieści o tym nie znalazłam... confused.gif
  
Re: Opener festiwal
PostWysłano: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 12:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tequilla_sunrise
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4086
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




aaa ja sie wybieram :) mam juz nawet bilet ,ale na campingu miejsca nie starczyło wiec nie mam gdzie spać doubt.gif ale jakos sobie poradze,,, chyba
pozdraiam i do zobaczenia na miejscu ! cool.gif
i zdaje sie ze mozna kupic bilet jednodniowy
www.opener.pl
  
Opener festiwal
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010