Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> automatyczne wejscie do XP
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
automatyczne wejscie do XP
PostWysłano: Czwartek, 16 Czerwca 2005, 16:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
yoziom
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3533
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




7 all! Mam taki głupi problem ale nie moge sobie z nim dac rady. chodzi o to ze cos niechcacy w ustawieniach namieszlaem i musze logowac sie do XP. chodzi o to ze mam tylko Admina i konto Gościa.ja wciskam eneter bez zadnego hasla i mi wchodzi.ale rzecz w tym ze chce od razu zeby wczytywal mi pulpit bez jakiegos niepotrzebnego logowania.mam nadzieje ze wiecie o czym pisze i mi pomozecie.pozdro!
Michał
  
Re: <yoziom> automatyczne wejscie do XP
PostWysłano: Czwartek, 16 Czerwca 2005, 17:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




wylacz konto goscia
i tak nie jest ci potrzebne skoro pracujesz na administratorze
  
Re: <yoziom> automatyczne wejscie do XP
PostWysłano: Sobota, 18 Czerwca 2005, 17:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




jeszcze napisz, że łączysz się z internetem nie mając hasła na konto administratora?? eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: <Bzdury> automatyczne wejscie do XP
PostWysłano: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 22:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
yoziom
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3533
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




ee..... :/ mowie poprostu o komputerze domowym. chodzi mi o sposob logowania do systemu. kiedy go probouje zmienic dostaje komunikat, ze musze odinstalowac klienta uslugi NetWare, wie ktos jak to zrobic? (i po co te ironie Bzdury??) pozdro!
Michał
  
Re: <yoziom> automatyczne wejscie do XP
PostWysłano: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 22:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




prawym na moje miejsca sieciowe - właściwości
------||----- połączenie lokalne - właściwości
Klik na Usługa klienta dla systemu NetWare - odinstaluj
  
Re: automatyczne wejscie do XP
PostWysłano: Wtorek, 21 Czerwca 2005, 19:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kobussis
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1652
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




Bzdury :
jeszcze napisz, że łączysz się z internetem nie mając hasła na konto administratora?? eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif


jezeli nie masz ustawionego hasla na konto Administratora to system WinXP nie pozwoli Ci sie zalogowac zdalnie z sieci :)
  
Re: <Kobussis> automatyczne wejscie do XP
PostWysłano: Środa, 22 Czerwca 2005, 21:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




oj pozwoli :)
  
Re: automatyczne wejscie do XP
PostWysłano: Sobota, 25 Czerwca 2005, 00:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
yoziom
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3533
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




Bzdury :
prawym na moje miejsca sieciowe - właściwości
------||----- połączenie lokalne - właściwości
Klik na Usługa klienta dla systemu NetWare - odinstaluj


no dzieki.tylko troche za pozno bo juz mi doradzono ale rzeczywiscie o to chodzilo.dzieki bardzo!pozdro!
Michał
  
Re: automatyczne wejscie do XP
PostWysłano: Środa, 17 Sierpnia 2005, 11:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gawelmi
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1189
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Wejście z pominienciem wpisywania hasła i logowania, bez potrzeby odinstalowania czegokolwiek: Start>uruchom> polecenie control userpasswords2 wtedy pokazuje się okienko, zdejmujesz ptaszka, wpisujesz hasło, potwierdzasz i po kłopocie.
Jesli cosik nie tak (np. skłądnia polecenia bo pisze to z pamięci) dajcie znać.
Michu
  
PostWysłano: Środa, 02 Listopada 2005, 13:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
groszkin
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5395
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Wlaczylem okno control userpasswords2 bo chcialem logowac sie do windowsa bez wpisywania login i hasla. Odznaczylem ptaszka i wyskoczylo mi okno, zeby do nazwy Administrator wpisac nowe haslo i potwierdzic. Problem w tym ze ja wpisalem inna nazwe zamiast Administrator. Teraz jest w Windowsie jako gosc i praktycznie nie mam prawa do zmieniania niczego. Do control... nie moge sie zalogowac bo chce ode mnie haslo Administratora ktorego nie znam bo w zasadzie nigdy go nie ustalalem. Nie moge sie tez dostac to swoich dawnych danych. Ma ktos jakis pomysl?? prosze o pomoc.
  
PostWysłano: Środa, 02 Listopada 2005, 13:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
groszkin
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5395
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Wlaczylem okno control userpasswords2 bo chcialem logowac sie do windowsa bez wpisywania login i hasla. Odznaczylem ptaszka i wyskoczylo mi okno, zeby do nazwy Administrator wpisac nowe haslo i potwierdzic. Problem w tym ze ja wpisalem inna nazwe zamiast Administrator. Teraz jest w Windowsie jako gosc i praktycznie nie mam prawa do zmieniania niczego. Do control... nie moge sie zalogowac bo chce ode mnie haslo Administratora ktorego nie znam bo w zasadzie nigdy go nie ustalalem. Nie moge sie tez dostac to swoich dawnych danych. Ma ktos jakis pomysl?? prosze o pomoc.
  
automatyczne wejscie do XP
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010