Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Wu-Hae, Zumba -> polityczny hydepark doktora bzyka Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
polityczny hydepark doktora bzyka
PostWysłano: Sobota, 18 Czerwca 2005, 23:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziolek wu-hae
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2665
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




...tu beda jajca, ten temat bedzie prowadzil bzyk, jeden z wokalistow wu-hae...
  
Re: polityczny hydepark doktora bzyka
PostWysłano: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 00:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
reason666
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4080
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




ZARAZ POJAWI SIĘ DOKTOR BZYK!
zly.gif zly.gif zly.gif zly.gif zly.gif zly.gif
  
Re: polityczny hydepark doktora bzyka
PostWysłano: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 00:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
BZYK
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4081
Posty: 52


[ Osobista Galeria ]




Witajcie!
Zaczynamy nowy wątek!
Wyboru za niedługo, nasz zespół nie jest obojętny na sprawy które dzieją się wokół nas – wiec zabieramy głos w tekstach, poprzez nasza muzykę no i w końcu jest teraz ten wątek!
Paradę równości w Stolycy pozostawiamy bez komentarza – jest o tym głośno wszędzie, w TV, radio i pod konfesjonałami więc olewamy tan temat – chyba ze ktoś musi to podobno wolny kraj, podobno hehehehe………
Najbardziej interesuje mnie wasz pogląd w sprawie Kaczek co to za młodu ukradli księżyc………
Piszcie również o moim ulubieńcu obergrupenfuhrerze Romanie G. - nazwiska nie podaje bo nie mam kasy na adwokatów, a i tak każdy wie o kogo chodzi.
Lepper’owi dajmy spokój bo to oklepany temat, chociaż……..
Partia Moherowych Beretów jak najbardziej, komentarze na ich temat mile widziane.
Ojciec Dyrektor Główny Księgowy jak najbardziej! Piszcie o Kwachu, Millerze i innych dupogłowych mądralach!
Dajcie upust swojej frustracji, na pohybel!
Pozdrawiam serdecznie życząc owocnych wypracowań bo jest o czym pisać!
zly.gif zly.gif zly.gif zly.gif zly.gif zly.gif zly.gif zly.gif zly.gif zly.gif zly.gif
  
Re: polityczny hydepark doktora bzyka
PostWysłano: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 01:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
BZYK
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4081
Posty: 52


[ Osobista Galeria ]




Dziś spotkałem się z moja babcią która mieszka w Przemyślu.
Nie widzieliśmy się 5 lat.
Rzadko widuję się z rodziną, nie jestem zapraszany na uroczystości rodzinne – parę razy po spożyciu alkoholu zrobiłem gnój i oborę , rodzina się na mnie wypięła.
Teraz jestem innym człowiekiem, nie pije zachowuję się w miarę poprawnie i po ludzku, hehehehe, to też stosunki się ociepliły.
Nie to jest jednak tematem mojego postu.
Ostatnio z Guzikiem zagraliśmy w filmie o „Solidarności” i tą drogą zacząłem z babcią rozmawiać o polityce.
Na pytanie: Na kogo babcia pójdzie głosować? Usłyszałem pod adresem kandydujących na prezydenta polityków wyrazy, których tu nie zacytuję, bo to kulturalne forum.
Opowieść babci o podwyżce emerytury o 2 złote rozbawiła mnie do łez. Babcia chciała odesłać Kwachowi te 2 złote żeby cytuję” W dupę je sobie wsadził”, lecz koszty wysyłki oraz czas zmarnowany na poczcie były niewspółmierne do tych dwóch złociaków.
Ci którzy rządzą dbają o nas. To pewne. 2 złote………
Można grubo poszaleć za tyle pieniędzy! A babcia kupi sobie za podwyżkę do emerytury nowe luksusowe auto z klimą, bo w jej wieku trzeba dbać o zdrowie!
Albo będzie miała na luksusową wycieczkę na Karaiby.
Ciśnie mi się na usta – myślę ze babcia również czuje tak samo: Dziękujemy wam!
  
PostWysłano: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 02:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
BZYK
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4081
Posty: 52


[ Osobista Galeria ]




Ściągnąłem kiedyś z Internetu bardzo ciekawe materiały dotyczące anarchizmu, nazwałem to „Abecadło Anarchisty”.
Będę je zamieszczał po kawałku, żeby was nie zanudzić, jeśli macie ochotę je komentować to serdecznie zapraszam.
Pozdro!

Ideały anarchistyczne, czyli w co wierzą anarchiści
Anarchiści wierzą, że każdy ma prawo do wolności; że celem społeczeństwa jest rozszerzanie indywidualnej swobody jej członków. Wokół tych założeń obraca się cała idea anarchizmu.

Człowiek żyjący od początku samotnie (dla przykładu pustelnik), będący materialnie samowystarczalny mógłby podejmować własne decyzje nie ograniczone przez społeczne zależności, a tym samym mógłby czuć się wolnym, jednak wszelkie jego działania uzależnione byłyby od przyrody, której w pojedynkę by nie ujarzmił. Przystosowując się do życia w gromadzie, stałby się bardziej niezależny od sił natury, lecz tym samym musiałby się ogółowi społeczności i panującym we wspólnocie prawom. Społeczeństwo, mimo, iż jest w jakimś stopniu zorganizowane i przez to ograniczone różnymi zakazami, daje poszczególnym członkom tejże społeczności więcej możliwości działania, niż życie w odosobnieniu. takie właśnie społeczeństwo, pozwalające ludziom na wyrażanie swoich idei, na rozwijanie się, jest według anarchistów społęczeństwem idealnym.
  
PostWysłano: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 03:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
BZYK
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4081
Posty: 52


[ Osobista Galeria ]




[img]http://arbiter.pl/zdjecie/1872[/img]
Zobacz zdjęcie!
Jak mawiają terapeuci alkoholowi: „Żyjemy w świecie iluzji i zaprzeczeń”
Podobno jeden komendant, jakiegoś komisariatu, gdzieś w jakimś mieście w kraju buraka cukrowego, miał firmę produkującą podkoszulki z napisem HWDP.
Nie do wiary? Jak śpiewała jedna znana, wokalistka znanego zespołu Wirus Mińsk - wszystko się może zdarzyć!
Na dokładkę kilka ciekawszych deszyfracji skrótu HWDP:
Henryk Wypierdolił Dupą Pralkę
Harcerz wie dlaczego pije
Lub wersja pisowni CHWDP:
Chomik Wpadł Do Pisuaru
Chyba Wejdę Do Piecyka
Cichy Hipopotam Widzi Duże Pantery
Chowaj Wacka Do Portasów
Chować Wszystko Do Plecaka
Chce Wstąpić Do Policji
Chwała Wam Dobrzy Policjanci
  
PostWysłano: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 14:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
BZYK
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4081
Posty: 52


[ Osobista Galeria ]





Zobacz zdjęcie!
Już to kiedyś widziałem, w wieku przedszkolno podstawówkowym.
Zamiast zielono - żółtych barw, były wtedy czerwone z napisem PZPR. Również były zjazdy plenarne. Międzynarodówka i bicie gromkich braw podczas przemówienia wodza I sekretarza.
Stare wzorce widać najlepsze. Zmieniły się tylko tematy wystąpień. Czy oni się po prostu przefarbowali?....
  
Re: polityczny hydepark doktora bzyka
PostWysłano: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 14:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
BZYK
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4081
Posty: 52


[ Osobista Galeria ]





Dla niedowidzącego wychodzi na to, że były prezydent Wielki Elektryk też się przefarbował, założył topowy biało – czerwony krawat i teraz popiera jedynie słuszną sprawę, zaorania Krainy Buraka Cukrowego. Spryciarze, chłopaki i dziewczyny z partii Samebrony!
Czas chyba przeszczepić na polski grunt sprawdzone białoruske wzorce i metody!
Jak cię złapią za rękę to nie twoja ręka, a nas popieraja wszyscy Lechu, Papież, Książe Monako, Adam Małysz no i Michael Jackson!
Bój to jest nasz ostatni……………..
  
Re: polityczny hydepark doktora bzyka
PostWysłano: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 15:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
BZYK
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4081
Posty: 52


[ Osobista Galeria ]




[img]http://swiry.eia.pl/index.htm?id=3200#pic[/img]
  
Re: <BZYK>
PostWysłano: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 15:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nevada36
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4087
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




duzo mozna pisac o bagnie zwanym polityka.Njbardziej boje sie skrajnosci,radykalizmu, czego przejawem sa Kaczory,Giertychy i im podobni ziejacy nienawiscia/a jacy oni milosierni chrzescijanie..:/...a ja mam sasiada geja,czy jest gorszy?Nie,kazdy zyje tak jak chce.Ale naprawde mu wspolczuje,jesli do wladzy dojda Kczory-a dojda niestety:/na temat anarchii przeczytam kazde slowo:)to ja,Nevada:)
  
Re: polityczny hydepark doktora bzyka
PostWysłano: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 15:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
BZYK
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4081
Posty: 52


[ Osobista Galeria ]




Kaczory ,Giertychy, Kwachy, Millery…………….
A będzie więcej, a będzie ludzi masa!!!!!!!!!!!!!
  
Re: <BZYK> polityczny hydepark doktora bzyka
PostWysłano: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 21:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nevada36
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4087
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Tylko komu ludzie dzis sa w stanie uwierzyc?Ktory polityk ma czyste rece?Autorytetow brak niestety.Status materialny jest miara wartosci czlowieka niestety(ale nie uogolniam)
  
Re: polityczny hydepark doktora bzyka
PostWysłano: Wtorek, 21 Czerwca 2005, 15:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
BZYK
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4081
Posty: 52


[ Osobista Galeria ]




Dzisiaj chciałem wypowiedzieć się w sprawie teczek i współpracy z tajnym służbami.
Ja Bzyk (imię i nazwisko znajduje się w teczce) wokalista zespołu Wu-Hae chciałbym przyznać się do współpracy z tajnymi służbami PRL.
Zostałem zwerbowany przez porucznika Zubka i porucznika Jaszczuka w wieku lat 4.
Miało to miejsce w przedszkolu również w Krakowie.
Mój pseudonim operacyjny to „Ojciec Grzejmo”
Głównym moim zadaniem miało być słuchanie co mówią panie wychowawczynie, zaglądanie im w biusty oraz w wyjątkowych wypadkach zaglądanie pod spódnice.
Wywiązywałem się wzorowo z powierzonych mi zadań – szczególnie obserwacji biustów i narządów płciowo moczowych.
Po przejściu do szkoły podstawowej zacząłem zajmować się poważniejszymi zadaniami – deszyfracją reakcjonistycznych wypracowań kolegów, obserwacją podwórka pod blokiem oraz inwigilacją korespondencji zagranicznej sąsiadów. Dolary lub inna walutę z otwartych listów mogłem sobie zatrzymać w nagrodę. W ten sposób wszedłem w posiadanie pierwszych klocków Lego.
Raz pamiętam, ze za informacje na temat romansu mojego sąsiada z sąsiadem mieszkającym klatkę obok porucznik Jaszczuk dał mi puszkę coca-coli.
Przyznaje się dobrowolnie, nie przekazywałem ważnych informacje, jedynie plotki, nie pobierałem za to zadnego wynagrodzenia.
  
Re: polityczny hydepark doktora bzyka
PostWysłano: Czwartek, 23 Czerwca 2005, 00:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
BZYK
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4081
Posty: 52


[ Osobista Galeria ]




Jestem przerażony!!!

Przeglądałem sobie właśnie strony internetowe LPR. To się dobrze nie skończy! To się zle skończy! A po dupie – i to dosłownie dostaniemy my, zwykli ludzie!
Uważam ze należy zdelegalizować Młodzież Wszechpolską. Oni są bardzo niebezpieczni. W Polsce na naszych oczach rodzi się faszyzm, a my na to pozwalamy – milcząc i nie reagując.
Oglądałem galerie na ich stronach – chciałem ściągnąć kilka zdjęć, stwierdziłem jednak ze to nie ma sensu. Ten cały ruch nie ma sensu. Dotyczy to zarówno LPR jak i Młodzieży Wszechpolskiej. Coś czuje pod skórą że to dopiero początek i dopiero pokażą nam na co ich naprawdę stać jak wygrają wybory.
Jeżeli LPR dojdzie do władzy to zrzeknę się polskiego obywatelstwa, będzie mi wstyd, że Polską rządzą takie półgłówki!
Jestem Polakiem i jestem z tego dumny, gdziekolwiek jadę za granicę nigdy nie wypieram się tego, że mieszkam w Polsce.
Przez ostatnie kilkanaście lat Polacy, którzy wyjeżdżali za chlebem zrobili nam w świecie opinie złodziei, nierobów i pijaków. Wystarczy pojechać do Austrii i zapytać się ich: Co sądzisz o Polakach?, to usłyszysz, że……. Zresztą sami się zapytajcie……
Od niedawna pracujemy wszyscy razem na opinię normalnych ludzi, wysyłamy w świat sygnał, że jesteśmy OK!
Teraz natomiast mamy szansę zaprzepaścić dorobek tych paru lat przez kilku kretynów!
Znów będziemy słyszeć głosy, że Polacy są zacofani itd.

Winę za wypranie naszych głów i mózgów naszych ojców oczywiście ponoszą komuniści, którzy przez 45 lat orali nasz kraj wmawiając nam że białe jest czarne a czarne białe.

Dopiero nasze dzieci będą żyły w normalnym kraju – o ile oczywiście my nie spierdolimy im startu w przyszłość głosując na LPR, Pis i tym podobne faszystowskie lub faszyzujące ugrupowania.
Nie jestem także zwolennikiem Unii Europejskiej, uważam, że Unia to wielki kołchoz, kolos na glinianych nogach i prędzej czy później runie z wielkim hukiem – czego jej szczerze życzę!

Niestety nie widzę innego rozwiązania. Wybory wygra prawica.
Porządzą sobie przez parę następnych lat, pokradną znów co się da, poobsadzają stołki swoimi znajomkami – choć twierdzą że tak nie będzie, pohuczą, poszczekają, napchają sobie dupska kasa i odejdą.
Dlatego mówię – nie dziękuję za waszą demokrację i nie głosuję, nie przyłożę do tego ręki!
  
Re: polityczny hydepark doktora bzyka
PostWysłano: Czwartek, 23 Czerwca 2005, 01:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
BZYK
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4081
Posty: 52


[ Osobista Galeria ]





A to taki mały żarcik turystyczny…..
  
Re: polityczny hydepark doktora bzyka
PostWysłano: Czwartek, 23 Czerwca 2005, 01:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
BZYK
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4081
Posty: 52


[ Osobista Galeria ]





Miłości nie ma!
Wartości to stara, mamy lepszy świat na usługach dolara
Flaga Wuja Sama tu się rozpościera
Społeczeństwo na raka umiera!
  
Re: polityczny hydepark doktora bzyka
PostWysłano: Czwartek, 23 Czerwca 2005, 02:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
BZYK
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4081
Posty: 52


[ Osobista Galeria ]




  
Re: polityczny hydepark doktora bzyka
PostWysłano: Czwartek, 23 Czerwca 2005, 02:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
BZYK
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4081
Posty: 52


[ Osobista Galeria ]





Może wreszcie Wojsko Polskie wróci do domu……
Po co włazić amerykanom w dupę?
Niech sami sobie umierają za ropę naftową!
  
Re: polityczny hydepark doktora bzyka
PostWysłano: Czwartek, 23 Czerwca 2005, 02:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
BZYK
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4081
Posty: 52


[ Osobista Galeria ]





Jak przestanie być prezydentem zawsze może pośpiewać na osiedlu!
Najlepiej jakieś wesołe piosenki, albo szemrane…..
  
Re: polityczny hydepark doktora bzyka
PostWysłano: Czwartek, 23 Czerwca 2005, 02:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
BZYK
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4081
Posty: 52


[ Osobista Galeria ]





Zawsze może zostać top modelką.
W dzisiejszych czasach można zoperować co nieco. To się nazywa przekwalifikowanie. To trochę jak z tymi których wywala się z pracy dając im duże odprawy. Ludzie nie do końca wiedzą co zrobić z kasą którą dostają, przeważnie ją przepijają. Proponuje towarzyszowi Kwachowi żeby się przekwalifikował.
Bój to jest nasz ostatni….
  
polityczny hydepark doktora bzyka
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Wu-Hae, Zumba

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010