Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> a więc Idź do strony 1, 2, 3, 4
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Re: a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 12:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Berger :

...
,,Baba- chłop" to brzmi nieco groźnie ;)


I tak jest !, z pozoru mała "kobitka", ale niech mnie ktoś wkurzy,
albo się narazi, to ma "przerąbane" -
w tym miejscu wszyscy moi znajomi przytaknęli by głowami,
a co niektórzy stwierdziliby że "Bielicka" to z pewnością moja "siostra".

Bo "baba-chłop" to nie koniecznie coś "wielkiego", chodziło przede wszystkim o cechę charakteru.
  
Re: a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 12:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




kazia :


Bo "baba-chłop" to nie koniecznie coś "wielkiego", chodziło przede wszystkim o cechę charakteru.

Acz koniecznie musi mieć jaja biggrin.gif
  
Re: a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 12:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Zed :
kazia :


Bo "baba-chłop" to nie koniecznie coś "wielkiego", chodziło przede wszystkim o cechę charakteru.

Acz koniecznie musi mieć jaja biggrin.gif


O żesz TY - aleś się uparł,
żeby nie to forum to bym ci powiedziała, gdzie ja mam te "jaja" czasami
i czy koniecznie "swoje" !!!
  
Re: <kazia> a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 12:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Powiedzieć możesz, ale w tym celu powinnaś założyć osobny wątek lol.gif
  
Re: <Berger> a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 12:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Aż ciekaw jestem tytułu lol.gif
  
Re: a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 13:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Wiecie co EDDY by mi nie pzowolił. powiedziałby że pisalibyście spam, głupie "całowanie" zostało zamknięte, to nie te strony, musicie się z tym przenieść gdzie indziej - niestety tam nie piszę.
  
Re: <kazia> a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 13:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Spróbuj, może dasz radę wink.gif
  
Re: a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 13:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




kazia :
Wiecie co EDDY by mi nie pzowolił. powiedziałby że pisalibyście spam, głupie "całowanie" zostało zamknięte, to nie te strony, musicie się z tym przenieść gdzie indziej - niestety tam nie piszę.


Moim zdaniem Edek zamknął całowanie, bo więcej gawędziliśmy na tematy ogólne niż pisaliśmy o całowaniu. Jeżeli założysz wątek np. o nazwie ,,Ale jaja", czy jakiejś takiej i wątek rzeczywiście będzie o tym, to OK.
  
Re: <Berger> a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 13:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




no nie wiem EDEK cos nerwowy ostatnio się zrobił wink.gif ... a efektem moich "molestowań" co do zamykania topików ... była chyba ta netykieta wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 14:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A ja myślałem, że netykieta to specjalnie dla mnie.
  
Re: a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 14:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Berger :
A ja myślałem, że netykieta to specjalnie dla mnie.


można to ująć tak ... dla NAS OBU lol.gif
  
Re: a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 14:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Netykieta obowiazuje wszystkich :P
zrobiona dla osob, ktore jej nie znaja i jesli chodzi o ten watek, to znow zaczynacie 'radosne bleblanie' ;P

opanujcie sie troche, za baze SQL sie placi, czyli placi sie za to, co piszecie
  
Re: a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 14:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




No i już macie odpowiedź, a tak w ogóle to oddaję wam pierwszeństwo i nie róbcie EDDKOWI bałaganu, mówiłam, że fajny chłopak i nie zmienię zdania.
EDDI - możesz załozyć coś w tym stylu, może cały cykl.
  
Re: <EDDY> a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 15:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




dobra Panie Edku bede mniej pisał tongue.gif
  
Re: a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 15:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
dobra Panie Edku bede mniej pisał tongue.gif


Eee, chyba nie o to chodzi, ale nieważne. Zamykam ten wątek.
  
a więc
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 4 z 4  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010