Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> Potrzebuje rady dla złamanego serca :(
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Potrzebuje rady dla złamanego serca :(
PostWysłano: Sobota, 28 Maj 2005, 23:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Whisper
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3881
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Mam problem i to powazny.
Nie wiem co mam robić. Na poczatek przybliże wam moja sytuacje. Znalazłem w moim życiu dziewczyne, znaliśmy sie juz bardzo długo praktycznie od zawsze, ale to uczucie przyszło niedawno, lecz .....
Spóźniłem sie ..... Ona juz ma chłopaka. Ale nie w tym problem. Myśle, że ona coś do mnie czuje, ja juz jej wyznałem miłość, ona i ja o tym wiemy, ale nadal nie rozumiem jej zachowania .... ona mieszka w innym mieście i jej chłopak z tamtąd pochodzi a ja niestety mieszkam w sąsiednim mieście. Odwiedzamy sie praktycznie co tydzień. Gdy jesteśmy razem ona sie zachowuje jak moja dziewczyna (tak jakby tamten nie istniał). Ale gdy tylko ktos on nim wspomni to ona odrazu zaczyna o nim gadać. Co mam zrobić, żeby byla moja w 100% ? Jak z nią porozmawiać i przekonac ją do mnie. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuje.
  
Re: Potrzebuje rady dla złamanego serca :(
PostWysłano: Niedziela, 29 Maj 2005, 01:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
potrzebuje rady dla złamanego serca


To wsłuchaj się w jego szept. wink.gif Dobranoc.
  
Re: <Whisper> Potrzebuje rady dla złamanego serca :(
PostWysłano: Niedziela, 29 Maj 2005, 10:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Napisz kurwa do Kasi. eusa_wall.gif
  
Re: Potrzebuje rady dla złamanego serca :(
PostWysłano: Czwartek, 30 Czerwca 2005, 09:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Whisper
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3881
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Kto to jest ta Kasia ?
  
Re: <Whisper> Potrzebuje rady dla złamanego serca :(
PostWysłano: Czwartek, 30 Czerwca 2005, 10:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




Taka margaryna eusa_wall.gif
  
Re: Potrzebuje rady dla złamanego serca :(
PostWysłano: Czwartek, 30 Czerwca 2005, 14:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




[quote="Whisper"]Ale gdy tylko ktos on nim wspomni to ona odrazu zaczyna o nim gadać.

najlepiej zatkaj jej wtedy czymś buzię lol.gif wink.gif

a tak serio to zacytuję to co mi ostatnio przypomniał pewien mądry gość
Berger się nazywa
"bądż sobą " po prostu smile.gif


poza tym do milości nikogo nie zmusisz
  
Re: Potrzebuje rady dla złamanego serca :(
PostWysłano: Czwartek, 30 Czerwca 2005, 15:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
julka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #574
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




jesli by na prawde chciała byc tylko z Tobą to by dala sobie spokoj z tamtym gosciem....
ale zycze powodzenia...
  
Re: <Whisper> Potrzebuje rady dla złamanego serca :(
PostWysłano: Czwartek, 30 Czerwca 2005, 19:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Laska bawi się Tobą.
  
Re: Potrzebuje rady dla złamanego serca :(
PostWysłano: Czwartek, 30 Czerwca 2005, 19:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Whisper :
Co mam zrobić, żeby byla moja w 100% ?


Powiem Ci, że nie rozoomiem tych dzisiejszych Dzikoosoow. Ogon sobie taki odetnie i życie ma taaakie zryte. biggrin.gif Dawaj tamtemoo maczoogą, Dzikooskę za włosy, zamknij się z nią w jaskini i i hoozia na rodeo... smile.gif biggrin.gif
  
Re: Potrzebuje rady dla złamanego serca :(
PostWysłano: Czwartek, 30 Czerwca 2005, 19:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
[..]



Powiem Ci, że nie rozoomiem tych dzisiejszych Dzikoosoow. Ogon sobie taki odetnie i życie ma taaakie zryte. biggrin.gif Dawaj tamtemoo maczoogą, Dzikooskę za włosy, zamknij się z nią w jaskini i i hoozia na rodeo... smile.gif biggrin.gif


wszystko co dzikie is the best!!!!
cos przeczuwam że ten sposób będzie najlepszy
"bo to zła kobieta była" jest confused.gif


Zła kobieta należy do tego rodzaju istot, których mężczyźni nigdy nie mają dosyć." (Oscar Wilde)
  
Potrzebuje rady dla złamanego serca :(
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010