Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU -> Urodziny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Urodziny
PostWysłano: Piątek, 01 Lipca 2005, 00:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fan Klub
Viribus Unitis
<b>Viribus Unitis</b>
 
Użytkownik #1856
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]






Wszystkim Członkom Organizacji, nie tylko tym złotym, dziękujemy za pierwszy wspólny psychopopwy rok, który prędzej czy później wspólnymi siłami uczcimy na emeryten party, na którym kelner z pasternakiem będzie serwował muchy w cukrze, figi z makiem, a ślepa gienia będzie się lała strumieniami.

Pozdrawiamy
Basia i Agnieszka
  
Re: <Fan Klub> Urodziny
PostWysłano: Piątek, 01 Lipca 2005, 00:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Indywidualnie również życzę naj, naj naj... i dziękuję wszystkim za całokształt cool.gif
  
Re: <go_girl_go> Urodziny
PostWysłano: Piątek, 01 Lipca 2005, 01:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




A, ode mnie dodatkowe życzenia, a raczej podziękowania, dla Basi za ten wspólnu rok.
Dzięki Basiu!

Sto lat!!! cool.gif
  
Re: Urodziny
PostWysłano: Piątek, 01 Lipca 2005, 09:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Jakaż to piękna dla nas rocznica biggrin.gif A więc i ja pragnę złożyć wszystkim wiernym fan clubowiczom jak najgorętsze życzenia, abyśmy nadal wytrwali w naszej miłości do Pudli. Żeby nam się nigdy Fc nie rozleciało i żeby panowała u nas całkowicie rodzinna atmosferka. Wszystkiego naj, naj, naj.......dla wszystkich fanów Pudelsów:)
I jeszcze osobiście,dziękuję Wam wszystkim za ten niesamowity rok, to zaszczyt przebywać z Wami pod jednym Fan clubowym dachem eusa_clap.gif
  
Re: Urodziny
PostWysłano: Piątek, 01 Lipca 2005, 14:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




Hepi berfsdej :) Wszystkiego naj naj naj, żebysmy doczekali jeszcze wielu takich rocznic w stale rosnacym gronie smile.gif
  
Re: <SyLwIa> Urodziny
PostWysłano: Piątek, 01 Lipca 2005, 18:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Mimo burz /y/ jakoś się trzymamy. Oby tak dalej!
Kolejnych owocnych lat dla wszystkich współ....
Pozdrawiam! :-)
  
Re: Urodziny
PostWysłano: Piątek, 01 Lipca 2005, 21:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krystynka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1389
Posty: 318


[ Osobista Galeria ]




Ja również dołączam do wspaniałych życzeń,aby FanClub rósł w siłę a członkowie i członkinie żyli dostatniej lol.gif .
Powiem jeszcze tylko, że dzięki FC zwarłam nowe znajomości z fajnymi ludźmi i ogólnie moje życie wstąpiło na nieco inne tory... z czego niewątpliwie bardzo jestem biggrin.gif

Pozdrawiam wszystkich!
  
PostWysłano: Piątek, 01 Lipca 2005, 23:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szami
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1817
Posty: 89


[ Osobista Galeria ]




sto lat
  
Re: Urodziny
PostWysłano: Niedziela, 03 Lipca 2005, 21:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matka polka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1993
Posty: 158


[ Osobista Galeria ]




lepiej późno niż wcale
mam nadzieje, że fc nigdy nie umrze
i podziękowania dla członków, dla twórców i protektoratu
  
Re: Urodziny
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 13:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Aby nie tworzyc nowego wątku urodzinowego, ten potraktuje jako ogólnourodzinowy ;)

Aguś!
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :*
  
Re: <go_girl_go> Urodziny
PostWysłano: Wtorek, 30 Sierpnia 2005, 14:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Trochę spóźniona ale dołączam sie do życzeń.
Wszystkiego naj....
  
Urodziny
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010