Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja -> Żagle Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Żagle
PostWysłano: Sobota, 02 Lipca 2005, 19:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
no po piasku tez sie da
ale po wodzie mimo wszystko wygodniej


lol.gif lol.gif lol.gif
jak masz sie tak doczepiac słówek to może rzeczywiście lepiej idz na ten rower lol.gif
co imbusy nie pomogły nadal nie możesz się oderwać
a puste plaże to do czego innego służą głuptasie lol.gif wink.gif
  
Re: <WILL> Żagle
PostWysłano: Sobota, 02 Lipca 2005, 20:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




do opalania sie nago
jazdy konnej
jazdy autkiem terenowym
głuszeniem suczek ..
i jeszce mozna tak wymianiac i wymieniac
  
Re: Żagle
PostWysłano: Sobota, 02 Lipca 2005, 20:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
do opalania sie nago
jazdy konnej
jazdy autkiem terenowym
głuszeniem suczek ..
i jeszce mozna tak wymianiac i wymieniac



wybieram jazdę konną
tylko muszę najpierw dobrego konia znalezć lol.gif wink.gif
  
Re: Żagle
PostWysłano: Sobota, 02 Lipca 2005, 21:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kaaaaaja
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4189
Posty: 16


[ Osobista Galeria ]




jak chcecie sie niezle zabawic to polecam hel i łebe. jak nie wierzycie odwiedzcie strone www.qlub.com nie znam lepszej zabawy jak z tymi wszystkimi ludzmi.
  
Re: Żagle
PostWysłano: Środa, 26 Kwietnia 2006, 18:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




żeglarstwo?
ja, ja, ja!
jeden z najpiękniejszych sportów na świecie!
nie ma to jak silny wiatr na twarzy, liny/ster w ręce, dookoła woda i szanty na ustach!
po raz pierwszy żeglowałam w wieku 11 lat. nie było przyjemnie - ojciec dopiero patent robił, nagle wiatr wiał od brzegu i nie mogliśmy dopłynąć do portu. ale rok później pojechałam z rodziną i znajomymi na Mazury. Pływaliśmy na Sasankach 660. Głównie na północy Mazur. i wtedy się zakochałam.
od tego momentu większość weekendów spędzałam żeglując w Przeczycach, a rok temu byłam na pierwszym obozie żeglarskim.
na swoim koncie mam wygrane regaty w 2005r. na Przeczycach.
wszystkim polecam!
  
Re: Żagle
PostWysłano: Sobota, 23 Maj 2009, 21:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
arabica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7413
Posty: 18


[ Osobista Galeria ]




Ja też bardzo lubię żeglować:) Moja funkcja na jachcie jest raczej pomocnicza, ale nie przeszkadza mi to w chwytaniu uroku tego sportu:) W tym roku nawet sterowałam jachtem. Krótko, ale dobrze;D Grupa moich najbliższych przyjaciół to zapaleni żeglarze i korzystam też z ich pasji:)
  
Żagle
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010