Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Niewyróba finansowa, problemy w pracy... i ciotka!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Niewyróba finansowa, problemy w pracy... i ciotka!
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2003, 21:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Słowo daje, w takim dniu jak dzisiaj, fantastycznym wręcz, wydaje mi się towarzystwo wilka, który właśnie skończył żreć, a zaraz będzie towarzyszył mi w drodze do knajpy, w ramach wieczornego spaceru. biggrin.gif (gdzie ja się podzieje, jak ulan wróci od rodzicow??)
Kurde, czy zdajecie sobie sprawę, że kobieta jest raptem dwa tygodnie w miesiącu, albo i mniej jest w pełni sprawna psychicznie, gdzie nie wpływają na nią przemiany hormonalne związane z cyklami płodności, lub ich zakończenia. A jak się to jeszcze sprzęgnie z problemami bierzącymi, to idzie sobie w łeb strzelić...

I dlatego, należy mieć psa, jest to gwarant męskiej równowagi psychicznej, wszak tylko pies nawet skopany, kocha dalej... smile.gif
  
Re: <Marek D.> Niewyróba finansowa, problemy w pracy..
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2003, 22:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




Mareczku Ty tego psa tak nie zachwalaj ... bo to wilk okrutny... który niedlugo zostawi Cię i pójdzie precz w objęcia Innego cool.gif i wtedy zostanie Ci powrót na klęczkach do ... ciotki biggrin.gif
  
Re: <bzzz> Niewyróba finansowa, problemy w pracy..
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2003, 23:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




taki jest świat i jego nie zmienisz ... a psy są wyrozumiałe ... przyjacielskie ... sam mam biggrin.gif i polecam ...
mimo porannych zimnych spacerów, już niestety jesień idzie i będzie coraz zimniej ale to nie powód żeby z psem nie wychodzić ... warto się poświęcić dla czworonoga biggrin.gif
  
Re: <Marek D.> Niewyróba finansowa, problemy w pracy..
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 07:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Tiaa..
A biorąc pod uwagę, że kobieta jest przed okresem, w trakcie okresu i po okresie, no i do tego ma akurat dni płodne, to nie wiem czy te dwa tygodnie to nie przesada?
  
Re: <Zed> Niewyróba finansowa, problemy w pracy..
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 08:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




zapomniałeś jeszcze dodać jak się zachowuje ...to tu... to tam ... wszystko gryzie w krtań biggrin.gif ... ale trzeba wybaczyć bo się opłaca biggrin.gif

sczerze mówiąc ... gdybym miał wybierać czy miałbym się urodzić kobietą czy mężczyzną (w sensie potocznym) to wole to drugie ... życie kobiet jest trudne, i dlatego trzeba im pomagać Marku !
  
Re: Niewyróba finansowa, problemy w pracy..
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 09:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
zapomniałeś jeszcze dodać jak się zachowuje ...to tu... to tam ... wszystko gryzie w krtań biggrin.gif ... ale trzeba wybaczyć bo się opłaca biggrin.gif

sczerze mówiąc ... gdybym miał wybierać czy miałbym się urodzić kobietą czy mężczyzną (w sensie potocznym) to wole to drugie ... życie kobiet jest trudne, i dlatego trzeba im pomagać Marku !


no patrz pan Panie Kolego Drogi Marku biggrin.gif "Małolat" (wybacz Krzyśku wink.gif ) Ci dobrze radzi a ty go tak strofujesz wink.gif
  
Re: Niewyróba finansowa, problemy w pracy..
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 09:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Zed :
Tiaa..
A biorąc pod uwagę, że kobieta jest przed okresem, w trakcie okresu i po okresie, no i do tego ma akurat dni płodne, to nie wiem czy te dwa tygodnie to nie przesada?


Kurde, dlatego napisałem: albo i mniej. Te czternaście dni to taka próba uśrednienia, jak wiadomo organizmy ludzkie reagują jednak indywidualnie.

Ale właśnie przypomniał mi się jeden cytat, chyba z "Konwoju", ale nie jestem pewny:

...moja kobieta to ma okes 28 dni w miesiącu... lol.gif
  
Re: Niewyróba finansowa, problemy w pracy..
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 09:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
taki jest świat i jego nie zmienisz ... a psy są wyrozumiałe ... przyjacielskie ... sam mam biggrin.gif i polecam ...
mimo porannych zimnych spacerów, już niestety jesień idzie i będzie coraz zimniej ale to nie powód żeby z psem nie wychodzić ... warto się poświęcić dla czworonoga biggrin.gif


Wiem, wiem 16 lat miałem psa, wyżła szorstkowłosego, dokładniej to suczkę. Eeeh to już trzy lata...
  
Re: Niewyróba finansowa, problemy w pracy..
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 09:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




bzzz :
Mareczku Ty tego psa tak nie zachwalaj ... bo to wilk okrutny... który niedlugo zostawi Cię i pójdzie precz w objęcia Innego cool.gif i wtedy zostanie Ci powrót na klęczkach do ... ciotki biggrin.gif


Ale ja nigdzie nie odchodziłem, tak się troszki wczoraj podkurzyłem smile.gif .
Bo akurat wracałem z ryneczku z posiadówy z motocyklomaniakami i jeden mnie odwiózł do domu!
Kurde jak ja dawno nie jechałem na ścigaczu, nawet jako pasażer, to jest kurde radocha. Zwłaszcza że kolo kozak jest biggrin.gif

A tu buch, centralnie w pysk mi dał ów cioteczny nastój, łącznie z tym że mi się po głowie dostało, że komórki nie odbieram, no a odbierz tu telefon jak na motocyklu jedziesz... eusa_wall.gif
  
Re: <Marek D.> Niewyróba finansowa, problemy w pracy..
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 09:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Przemek Ci już da za kopanie psa!!! ;)
  
Re: <Berger> Niewyróba finansowa, problemy w pracy..
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 10:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




jak na razie to ja jestem kopany przez niego, jego entuzjastyczne wyskoki na mój widok i na widok śniadania, owocują siniakami i podrapaniami. Ha, ha Przemek będzie mu musiał zacząć gotować i czesać go dwa razy dziennie, skurczybyk to polubił, zwłaszcza czesanie klaty i brzucha, he ,he kupiłem mu nawet porządną szczotę.

Ale to co robi na widok świńskiego ucha, to już przerasta wszelkie pojęcie biggrin.gif
  
Re: <Marek D.> Niewyróba finansowa, problemy w pracy..
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 10:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




No ba, sam dostaję amoku na widokk świńskiego ucha!!! wink.gif
  
Niewyróba finansowa, problemy w pracy... i ciotka!
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010