Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> cukiernia Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
cukiernia
PostWysłano: Piątek, 08 Lipca 2005, 11:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




dziewczyny!!!
faceci mają swoje kąciki
gry
fotki
i inne takie
a my co ?
sex..umilacze co sie na gg gdacze wink.gif
może otworzymy cukiernię
gdzie będą smakowite ciasteczka
idole
na poważnie i dla smiechu
skoro na innych wątkach żartowac nie można bo od dominatorek przezywają to może w cukierni przy kawce cool.gif
pozdrawiam i serwuję deser

http://www.insomnia.pl/2/images2005/20050602130817.jpg
  
Re: cukiernia
PostWysłano: Piątek, 08 Lipca 2005, 11:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Pyszny wątek. biggrin.gif
  
Re: <little_wild_girl> cukiernia
PostWysłano: Piątek, 08 Lipca 2005, 13:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




fuj
ciastka jakies stare a kawa zimna ...
  
Re: <J@ger> cukiernia
PostWysłano: Piątek, 08 Lipca 2005, 13:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




maruda...
  
Re: <WILL> cukiernia
PostWysłano: Piątek, 08 Lipca 2005, 13:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




jestem za.. oraz pragne napoleona z duza iloscia... kremu cool.gif
  
Re: <J@ger> cukiernia
PostWysłano: Piątek, 08 Lipca 2005, 13:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Panom nic innego w tym miejscu nie serwujemy. smile.gif biggrin.gif
  
Re: cukiernia
PostWysłano: Piątek, 08 Lipca 2005, 13:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
fuj
ciastka jakies stare a kawa zimna ...


uderz w stół a ciastko się odezwie lol.gif
tylko skwaśniałe jakieś wink.gif
  
Re: <WILL> cukiernia
PostWysłano: Piątek, 08 Lipca 2005, 14:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




rozumiem ze mam sobie isc ?
no to zostawiam wam qmpla do rozmowy
  
Re: cukiernia
PostWysłano: Piątek, 08 Lipca 2005, 15:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




To jedzieeemy. biggrin.gif Zacznę od przedstawienia wszem i wobec jednego ze swych najważniejszych Platonicznych Jebaczy. cool.gif Go!!!

Cytat:
6 sierpnia 1989 roku detektyw Michael Moody zatrzymał przed pubem "Blue Light" w miejscowości Glencullen eleganckiego mężczyznę, który miał przy sobie około 19 gram zakazanego w Irlandii ziela konopii indyjskich. Kilka tygodni później młody człowiek stanął przed sądem rejonowym w pobliskim Dundrum. O zdarzeniu tym, w gruncie rzeczy błahym - nawet Desmond Windle, który rozpatrywał sprawę nie był przekonany, czy warto się nią zajmować - prasa poinformowała na pierwszych stronach. Mały budynek sądu oblegali w dniu procesu dziennikarze z różnych stron świata. Od rana czuwali przed nim młodzi łowcy autografów. Oskarżonym był bowiem Adam Clayton, basista U2. Gdyby został uznany winnym, przyszłość grupy stanęłaby pod znakiem zapytania. Amerykanie, Australijczycy, Japończycy nie dają wiz osobom karanym. Kwartet stanął przed groźbą "uwięzienia" we własnym kraju, w Irlandii. Jednakże tylko menażer U2, Paul McGuinness, zdawał sobie sprawę z powagi sytuacji. Sam Clayton pojawił się w sądzie w Dundrum pogodny i odprężony. Nie próbował uciec przed dziennikarzami, złożył kilka podpisów na kartkach i płytach, które podsunęli mu nastoletni wielbiciele. Na pytania oskarżyciela odpowiadał spokojnym, rzeczowym tonem. Uwolniony od zarzutów (ale zobowiązany do wpłacenia dwudziestu pięciu tysięcy funtów na fundusz The Women's Aid Refugee Centre), opuścił budynek z wysoko uniesioną głową. W jego zachowaniu tego dnia nie było pozy. Jest człowiekiem pogodnym, spokojnym, o stalowych nerwach. Dumnym, ale bez cienia pogardy dla innych. Śmiałym, ale nie zuchwałym. Urodził się 13 marca 1960 roku w Chinnor. Tak jak wszyscy członkowie U2 kształcił się w Mount Temple Comprehensive School w Dublinie. Debiutował w grupie Max Quad Band, z której wywodzi się też znany gitarzysta George Sweeney. W pierwszych miesiącach i latach działalności był w U2 tym, który godził kolegów, gdy dochodziło do sporów i konfliktów. Zdobył opinię największego pragmatyka z całej czwórki. Uważa się też, że jako jedyny zna się na interesach. Dlatego do jego obowiązków należało w pierwszym okresie wspólnej działalności negocjowanie warunków finansowych z organizatorami koncertów oraz sprawdzanie wszystkich umów, zanim członkowie zespołu złożyli na nich swoje podpisy.Mieszka samotnie w małej miejscowości Rathfarnham koło Dublina. Mówi, że czuje się bezpiecznie wśród ludzi, którzy go dobrze znają i których może uważać za swoich przyjaciół. Boi się obcych twarzy w wielkich miastach. Nie lubi kontaktów z ludźmi z branży rockowej. Mówi: Znają cię tylko ze zdjęć i z płyt, ale uważają, że wiedzą o tobie wszystko. Przychodzą z fałszywym obrazem twojej osoby i zachowują się tak, jakby bali się, że coś go zmąci. O bliższym kontakcie nie może być właściwie mowy... Jako jedyny z zespołu nie ma jeszcze potomków. W czasie ZooTV prasa brukowa trąbiła o jego związku z supermodelką Naomi Campbell. Byli nawet zaręczeni, ale związek ten szybko się rozpadł. Ma wszakże wielu przyjaciół wśród muzyków. Pozostawał w bliskich kontaktach z członkami zespołu Hothouse Flowers. Kiedyś pojawiał się na scenie u boku Marii McKee, którą bardzo ceni. Z dumą podkreśla, że zdobył przed laty, gdy grupa U2 zabiegała dopiero o uznanie świata, przyjaźń Phila Lynnota. I ciągle nie może pogodzić się z jego śmiercią. Mówi: Słucham często albumu "Live And Dangerous". I gdy pomyślę, że człowieka, który stworzył tę żywą, porywającą muzykę, nie ma już wśród nas, poddaję się uczuciu żalu. I przerażenia Lynott mógł jeszcze tak wiele zdziałać... Chcę wierzyć, że ja mam jeszcze wiele do zrobienia...




Już na tym zdjęciu widać doskonale, że wyrośnie z niego nie lada przystojniak.



Chłopak z gitarrrą byłby dla mnie parrrą.



E... D A G F... E D...



Ładnemu we wszystkim ładnie.



Man in red...



...and in the green submarine.



Wykapany Wujek Zed. biggrin.gif



- Mamooo, tyle razy Ci mówiłem, żebyś nie wydzwaniała mi do pracy.



Rozważny i romantyczny. lol.gif



- Alem ja siem wstydzem.



- Z kim teraz klikasz, o jedyna?



Wujaszek??? shock.gif



Czyżby zdjęcie z dowodu osobistego?



Wsyskie dzieci nase som...



- Mamooo, to znowu Ty?



Jesteś moim ulubionym kosmitą. biggrin.gif



Naprawdę.



Kiedy się uśmiechasz, świat staje się słodszy niż cukierek.



Wake up, sleeping beauty. wink.gif


Ojej, znów o mnie myślisz.



Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma...



Fura, skóra i komóra i... wszystkie laski są nasze!!!



- Zawsze miałem gust do t-shirtów.



Adam, jesteś wielki! biggrin.gif



Ogromny.
  
Re: <little_wild_girl> cukiernia
PostWysłano: Piątek, 08 Lipca 2005, 17:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




dzika czyżbyś zdziczała na punkcie jednego ciasteczka? lol.gif
  
Re: cukiernia
PostWysłano: Piątek, 08 Lipca 2005, 18:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
rozumiem ze mam sobie isc ?
no to zostawiam wam qmpla do rozmowy


zostań ,zostań proszę
marzymy o rozmowie z danielem na leśnej polanie
a byczek niech zostanie przyda się jak trzeba będze telewizory przenieść wink.gif
  
Re: <WILL> cukiernia
PostWysłano: Piątek, 08 Lipca 2005, 18:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cóż mam biedna począć, kiedy Adam to taki piękny ptak? smile.gif Tylko skrzydeł mu brak... biggrin.gif
  
Re: cukiernia
PostWysłano: Piątek, 08 Lipca 2005, 18:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




a mój ptak potrafi latać

http://www.monkeypeaches.com/pix/020801bm.jpg
  
Re: <WILL> cukiernia
PostWysłano: Piątek, 08 Lipca 2005, 18:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




I nie spada, gdy ma lecieć? wink.gif
  
Re: cukiernia
PostWysłano: Piątek, 08 Lipca 2005, 19:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




może śnieżynka by wiedziała wink.gif

http://www.monkeypeaches.com/pix/020507am.jpg
  
Re: cukiernia
PostWysłano: Piątek, 08 Lipca 2005, 20:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Daniel, byczek, konik i tym podobne zwierzątka przydadzą się z pewnością. Każda kobieta wie, do czego... biggrin.gif
  
Re: <little_wild_girl> cukiernia
PostWysłano: Piątek, 08 Lipca 2005, 20:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




dzika ! ty dzikusie!
ja cię uwielbiam po pro stu tysiączku milionku mili dawka humoru to nie jest
to końska dawka lol.gif cool.gif
  
Re: <WILL> cukiernia
PostWysłano: Piątek, 08 Lipca 2005, 21:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




lol czuje sie pozytywnie wyrózniony choc humor mam dzis kiepskawy
  
Re: <little_wild_girl> cukiernia
PostWysłano: Piątek, 08 Lipca 2005, 21:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A może się, po starej znajomości, choć na tego Napoleona załapię? ;)
  
Re: cukiernia
PostWysłano: Piątek, 08 Lipca 2005, 21:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




na kolację proponuję konkretne danie
dobrze przypieprzone
dla równowagi milusiński tez tam się znajdzie cool.gif


http://www.filmweb.pl/FilmPhoto?id=97&photo.id=52324#photo






dzika co my ciagle z tymi zwierzątkami????!!!!????
  
cukiernia
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010