Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> zachowania Kobiet ;) Idź do strony 1, 2, 3 ... 5, 6, 7
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Piątek, 29 Sierpnia 2003, 21:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Zed :

....
Menel też człowiek lol.gif


W tym miejscu OKLASKI !!! bo to święta racja !!!

teraz cyt.
oozz, czyli Marek. Jest jednym z nielicznych facetów, który ma klasę!!! Przez duże K!

I jest też jedynym facetem, poznanym w necie (nie licząc smarka, ale to co innego) którego uważam za swojego przyjaciela i darzę go pełnym zaufaniem.
MARECZKU nigdy w to nie wątpiłam i powiedziałaś to bardzo po męsku, a twoja zupa chmielowa nie ma z tym nic wspólnego.
  
Re: zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Piątek, 29 Sierpnia 2003, 22:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
A jeśli się jakowyś krzyk podniesie, to ja w przciwieństwie do moderów deplowych, chętnie w szranki w realu stanę!
Jam nie z tych co odważni są ino za monitorem skryci.


hmmm dobra język mnie świerzbi ale zobligowałem się ... wink.gif
  
Re: <kazia> zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Sobota, 30 Sierpnia 2003, 10:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Dobra, kończmy to klepanie po plecach, bo się strasznie uczuciowo robi. eusa_wall.gif
Aż noormalnie nieprzyjemnie lol.gif
Kurde to w końcu męskie forum jest crazy.gif
  
Re: zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Sobota, 30 Sierpnia 2003, 11:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
....
A kurde, teraz ja sobie pozwolę na personkę.
Widzisz Kazia, ... I jest też jedynym facetem, poznanym w necie (nie licząc smarka, ale to co innego) ...
I niech wagę słów mych podkreśli to, iż jestem na czczo, nie licząc zupy chmielowej, której ilość znaczną już wypiłem. Ja wiem że chwalić się czym nie ma, ale w imię zasady: chcesz poznać człeka daj mu wódki! Owe zdanie wygłaszam.


MARECZKU wracam ponownie do twojej wypowiedz, myślę że nikt się nie przyczepi, w końcu to jest post "o zachowaniu kobiet", może w innym kontekście, ale takie też jest w tym wypadku - to moje "zachowanie" .
Tyle wyjaśnien. Teraz wracam do tematu.
O jednym twoim przyjacielu już się wypowiedziałam, a co do tzw. smarka - to muszę ci powiedzieć, to mam dla niego WIELKIE OSOBISTE UZNANIE, w tym samym stopniu co ty dla kolegi OOZZ, fakt nie znam go osobiście, jednak to nie przeszkadza , żebym nie mogła na jego temat się wypowiedzieć.
Swoją drogą bardzo się cieszę, że dokonano stwierdzenia <że moder też człowiek>, bo to spowodowało, iż stało się tutaj bardziej rodzinnie, nawet wasze <wariackie> spamy wywołują uśmiech na twarzy i miło się czyta, wszystko jest wyważone i w granicach dobrego "smaku".
Dlatego generalnie rzecz ujmując bardzo lubię to forum i ich przedstawicieli. Jednak moją "sympatią" pozostanie na zawsze "ten smark" - kiedyś cię "przeskoczy" Marczku zobaczysz !. Wiele z siebie daje i jak to się mówi "jest łepski chłopak" - jak na swoje "małe" latka.

A i jeszcze jedno - swoją opinię wyrażam też na czczo - wyłącznie po kawce, nie było nikogo kto by zaproponował chociaż koniaczek.
  
Re: <Marek D.> zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Sobota, 30 Sierpnia 2003, 11:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Wiesz puściłam wypwoedź nim zobaczyłam twoją, trudno już tak musi zostać, więcej nie będę do tematu wracać.
Ale masz rację zrobiło się uczuciowo i co z tego, że to "męski punkt widzenia", wy nie jesteście uczuciowi - JESZCZE JAK - nie tak dawno utwierdziłam się osobiście w tym przekonaniu.
  
Re: <kazia> zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Sobota, 30 Sierpnia 2003, 14:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ja koniaczek chętnie biggrin.gif
Co do smarka, to czy tak niegodnie oboje nazywacie naszą władzę? wink.gif
Co do Basi, to może osobny wątek na Jej temat i wszystkie strony będą zadowolone? Jest KMS, może być i KUB! eusa_clap.gif
  
Re: zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Sobota, 30 Sierpnia 2003, 15:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Ja koniaczek chętnie biggrin.gif
Co do smarka, to czy tak niegodnie oboje nazywacie naszą władzę? wink.gif ....

Ja teź chętnie tylko sponsorów brak.
"Smark" tak nazwał go Marek D., ale on ma duże poczucie humoru i się nie obrazi - a poza tym władza wcale mu nie "udeżyła" go głowy i to jest najważniejsze.
  
Re: <kazia> zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Sobota, 30 Sierpnia 2003, 15:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




ja nie mam zadnej wladzy nad Wami przeciez, co najwyzej mozecie opuscic forum, jesli cos by bylo nie tak, a na tym mi przeciez nie zalezy ;]

PS. Admin robi off topic, ech... ;-P
  
Re: <EDDY> zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Sobota, 30 Sierpnia 2003, 15:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




EDDY nie nauczę się już do końca życia tych podziałów administracyjnych w sieci. Wiem że pracujesz na rzecz tego Forum, dbasz o nie i to się liczy wyłącznie, Czy to niższa czy wyższa hierarhia - jest mi to obojętne, uznaję cię za osobowość i daj sobie już spokój z tymi rozważaniem, czy twoje znaczenie tutaj jest mniejszej wagi. Nie zauważyłeś poza tym, że jesteś w tym "zarządzie" najmłodszym przedstawicielem ?!
  
Re: zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Sobota, 30 Sierpnia 2003, 16:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




kazia :
Nie zauważyłeś poza tym, że jesteś w tym "zarządzie" najmłodszym przedstawicielem ?!

... i jako najmlodszy przedstawiciel zarzadu dyktuje warunki ;-P
koniec juz tych rozwazan :>
  
Re: <kazia> zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Sobota, 30 Sierpnia 2003, 16:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Kurna babka nooo!
Bo ja już nie wiem, czy to wątek o zachowaniach kobiet jest, czy też zachowania prezentujący?? eusa_wall.gif

Kurde może skończmy z tą uczuciowością, bo się kurde mdło robi. wink.gif
Jak się będziemy tak roztrząsać, kto jest jaki, to się z heh-a pokój psychoanalityka zrobi.

Nie żebym się specjalnie czepiał, ale to nie pierwszy wątek, w którym się personalne rozmowy toczą...
  
zachowania Kobiet ;)
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 7 z 7  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010