Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> co sądzicie o tej płytce?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
co sądzicie o tej płytce?
PostWysłano: Środa, 30 Lipca 2003, 23:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kocur
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #156
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




Asus A7N266-vm ,jaki max procek tam wchodzi?jest regulacja cpu i fsb z biosa? warto dac 250 zł?mam teraz ecs K7SOM i szlag mnie trafia.dzieki za wszelkie sugestie
  
Re: co sądzicie o tej płytce?
PostWysłano: Piątek, 01 Sierpnia 2003, 11:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lemar
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #72
Posty: 85


[ Osobista Galeria ]




To moze juz lepiej Ausus A7V8X-X na kt400 jest tez w bardzo dobrej cenie - 295zl np. tutaj
http://esc.pl/index.phtml?id=cennik&group=26&PHPSESSID=d7b9ded1575982c 5cb8ea0aea1ba27f1 , a z podkrecaniem to nie ma na niej problemow - regulacja mnoznika i fsb w biosie, vcore tez, vdimm nie pamietam ale chyba jest, tu masz specyfikacje
http://www.asus.com/prog/spec.asp?m=A7V8X-X&langs=01 , ale duzo w niej nie znajdziesz apropo podkrecania sad.gif . Urzywalem przez pare dni tej plytki z nowym athlonkiem i z 1466 zrobilo sie 2333Mhz biggrin.gif na 1,75V (nominalnie 1,5V), Vcore mozna bylo jeszcze podniesc, ale trzeba bylo odblokowac zabezpieczenie na OverVolt (zworka na plycie), a juz mi sie nie chcialo tongue.gif . Takze plytka, mimo swojej ceny jak najbardziej sie nadaje do o/c cool.gif
A wchodza na nie wszystkie dostepne teraz proce smile.gif

Pozdrowienia
  
Re: co sądzicie o tej płytce?
PostWysłano: Sobota, 02 Sierpnia 2003, 02:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kocur
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #156
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




dzieki,juz ją sobie odpuściłem,nie ma duala,athlony tylko do 1900,zbieram na epoxa 8rga - fulwypas
  
Re: co sądzicie o tej płytce?
PostWysłano: Niedziela, 03 Sierpnia 2003, 22:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lemar
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #72
Posty: 85


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
dzieki,juz ją sobie odpuściłem,nie ma duala,athlony tylko do 1900

Asus A7N266-vm tez nie ma zadnego duala, a o ta plyte pytales, no i kto Ci powiedzial ze na A7V8X-X wchodza procki tylko do 1900, nie wiem czy chodzi Ci o 1900+ czy o 1900MHz, zreszta i tak bez roznicy bo na dzien dzisiejszy wchodza na nia wszystkie dostepne AMD'ki pod Socket A.

Cytat:
zbieram na epoxa 8rga - fulwypas

Chcesz miec zintegrowana grafe?? Ja bym raczej wziol 8rda+ jesli chodzi o epoxa, chociaz to i tak nie nazwal bym full wypasem, jak juz celujesz w nf2 to moze Abit NF7-S?? To jest FULL WYPAS cool.gif
  
Re: co sądzicie o tej płytce?
PostWysłano: Niedziela, 31 Sierpnia 2003, 00:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kocur
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #156
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




kocur :
dzieki,juz ją sobie odpuściłem,nie ma duala
miałem na myśli a7n266-vm, a jak sie ma ta a7v8x-x do abita kd7-e i kx7-333? poradźcie coś bo po niedzieli idę zamawiać a mam już taki mętlik w głowie... shock.gif,potrzebuję coś do 300 zł i chcę tam wsadzić 1700xp+ w wiadomym celu biggrin.gif ,niestety ram mam 266 i nie będę miał kasy na 333,chociaż teraz chodzi na cl2 ,ultra mode,100/133 i jest ok(spectek)
  
co sądzicie o tej płytce?
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010