Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Naturalność czy może... Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Naturalność czy może...
PostWysłano: Sobota, 30 Sierpnia 2003, 21:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Dobra, faceci, pomóżta. crazy.gif
Mam pytanko do Was. Jak bardzo ma być zadbana laska, żeby wyglądać ok w Waszych oczach? I jak to się ma do jej wieku? Ja mam 17 lat. Włosów nie farbuję. Mój codzienny makijaż to korektor do syfków, transparentna odżywka do rzęs, bezbarwny błyszczyk do ust, czasem lekki podkład, poprawienie brwi i to wszystko. Na większe okazje(Sylwester, wigilia, rozpoczęcie i zakończenie roku szkolnego) walnę sobie tusz do rzęs, cień do powiek i szminkę, ale to rzadziuchno. Jeśli chodzi o ciuchy, to wydekoltowanych bluzek i krótkich spódniczek nie noszę. Tych "wypychanych", powiększających staników też nie lubię. Czy to dobrze, czy źle? A na ile moge sobie pozwolić za kilka lat? Czy lubicie u lasek mocniejszy makijaż, slabszy, czy w ogóle? Mam być całkiem naturalna czy super-wymalowana-Pamela? wink.gif


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Niedziela, 31 Sierpnia 2003, 12:30, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <little_wild_girl> Naturalność czy może...
PostWysłano: Sobota, 30 Sierpnia 2003, 21:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Jak dla mnie??? To wystarczy że masz 17 lat biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: Naturalność czy może...
PostWysłano: Sobota, 30 Sierpnia 2003, 22:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
Jak dla mnie??? To wystarczy że masz 17 lat biggrin.gif biggrin.gif


tia ... znam paru prokuratorów nie bój się jakoś to polubownie załatwimy wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> Naturalność czy może...
PostWysłano: Sobota, 30 Sierpnia 2003, 23:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Moja Żona będzie Ci wdzięczna:D
  
Re: <little_wild_girl> Naturalność czy może...
PostWysłano: Niedziela, 31 Sierpnia 2003, 02:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




powiem Ci jedno ... bądź sobą wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> Naturalność czy może...
PostWysłano: Niedziela, 31 Sierpnia 2003, 10:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




JESTEŚ PIĘKNA TAKA JAKA JESTEŚ ! cool.gif
  
Re: Naturalność czy może...
PostWysłano: Niedziela, 31 Sierpnia 2003, 12:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Moja dziewczyna nie nakłada makijażu i to mi się podoba , ponieważ wiem jak naprawdę wygląda i na pewno nie potrzebuje żadnych upiększeń smile.gif
  
Re: Naturalność czy może...
PostWysłano: Niedziela, 31 Sierpnia 2003, 12:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




andy85 :
Moja dziewczyna nie nakłada makijażu i to mi się podoba , ponieważ wiem jak naprawdę wygląda i na pewno nie potrzebuje żadnych upiększeń smile.gif


O, podoba mi się ta wypowiedź. biggrin.gif
Jeśli chodzi o "bycie sobą", to chyba nigdy nie będziemy tak naprawdę sobą. Poza tym tak mi się jakoś wydaje, że każdy człowiek ma wiele twarzy, inny jest w swoich oczach, inny w oczach innych ludzi...Ja jestem sobą, gdy chodzę sobie "po domu", czyli w zwykłych dresach, kompletnie nieumalowana, rozczochrana i przygarbiona trochę. biggrin.gif Ale jestem też sobą, gdy szykuję się "na wyjście": wyprostowana na maksa, ubrana ładnie, trochę podmalowana, "wypachniona" itd. Nie byłabym sobą, gdybym do ludzi w porozciąganych "podomkach" wyszła. biggrin.gif Może typowy, codzienny, dziewczęcy dylemat pt."nałożyć ten tusz czy nie" wydaje się bardzo błahy, ale kryje się pod nim coś niesamowicie skomplikowanego. Pytanie:czy jestem zadowolona ze swego wyglądu?czy potrafię nie grać przed innymi kogoś lepszego i piękniejszego niż jestem?na ile przed obcymi ludźmi jestem w stanie pokazać swoje tzw."wady"?na ile oszukuję siebie i innych pokazując tę inną twarz? Moja klasa dzieli się na dwa obozy: umalowane, zafarbowane sex-laski i zupełnie nieumalowane,całkowicie naturalne dziewczyny. Ja mam dylemat, bo jestem gdzieś tak pośrodku. Z jednej strony nie miałabym odwagi pomalować sobie oczu czarną kredką, a ust krwistą szminką, z drugiej-dziwnie mi tak jakoś wystawiać na światło dzienne jakieś tam pryszcze, więc zakrywam. Wiem, że każdy jest piękny takim, jaki jest, a w trakcie tego, o czym z pewnością pomyślał Marek D. wink.gif i tak nie ma już absolutnie nic do ukrycia. redface.gif Przed kimś, komu ufam, i tak będę naturalna ze wszystkimi "mankamentami", ale jaka mam być na co dzień? W sklepie,w szkole, na ulicy? sad.gif
  
Re: <little_wild_girl> Naturalność czy może...
PostWysłano: Niedziela, 31 Sierpnia 2003, 16:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




nigdy nie rozumiałam tego problemu... ja jestem do ludzi taka sama jak na co dzień... jeżeli jestem w dresie to jak ktoś puka ... nie lecę do szafy się przebierać... mankamenty urody tez mam... ale nie ukrywam ich wcale... jeżeli komuś się nie podoba niech nie patrzy... z makijażem źle się czuje... jakos tak cięzko na twarzy ... skóra nie ma czym oddychać... więc tez nie używam ... ogólnie natura... nooo chyba ze będę stara i pomarszczona... może mi sie cos zmieni ...
  
Re: <little_wild_girl> Naturalność czy może...
PostWysłano: Niedziela, 31 Sierpnia 2003, 16:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




wszystko co naturalne to P I Ę K N E !!!


Until At The End Of The World
  
Re: Naturalność czy może...
PostWysłano: Niedziela, 31 Sierpnia 2003, 17:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
wszystko co naturalne to P I Ę K N E !!!


Until At The End Of The World


no tu masz Waść racje biggrin.gif
  
Re: Naturalność czy może...
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 09:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




[quote="bzzz"] mankamenty urody tez mam... quote]
Niby jakie???!!!

Wild girl, makijaż im bardziej subtelny, tym lepszy. Taka jest moim zdaniem reguła, chyba, że chce się wyglądać jak...
Nieważne. Podsumowując - obowiązuje minimalizm!!!
  
Re: Naturalność czy może...
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 11:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Czyli co, Berger? To, czego używam (na początku napisałam ) to za dużo, czy za mało?
  
Re: <little_wild_girl> Naturalność czy może...
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 11:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




IMO OK.
No i te 17 lat !! biggrin.gif
  
Re: Naturalność czy może...
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 11:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Zed :
IMO OK.
No i te 17 lat !! biggrin.gif


następny ... cholera znajomości nie wystarczą wink.gif
  
Re: Naturalność czy może...
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 11:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
to za dużo, czy za mało?


dla mnie ok ! cool.gif cool.gif lol.gif
  
Re: Naturalność czy może...
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 12:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
little_wild_girl :
to za dużo, czy za mało?


dla mnie ok ! cool.gif cool.gif lol.gif


IMO też OK. Rozumiem, że ,,transparentna" odżywka to przezroczysta?
A ,,17 mieć lat to nie grzech" lol.gif
  
Re: Naturalność czy może...
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 13:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Na początku tego roku popełniłem wielki błąd , zacząłem się spotykać z jedna dziewczyną z klasy . Przejdę do sedna : ta dziewczyna kiedy była ze mną stosowała lekki makijaż i ubierała się ładnie bez wyzywających "nadużyć " . Trwało to jakieś pół roku , a po rozstaniu ułatwiła mi zapomnienie o sobie . Przybrała styl : wielkie kolczyki , super krótkie mini , ( naprawdę ) wysokie obcasy i ostry makijaż , nie mówiąc juz o zmianie zachowania eusa_sick.gif . Czyli jeżeli chodzi o mnie to styl sexi - laluni to zdecydowanie nie dla mnie . Poza tym nienawidziła U2 zly.gif
  
Re: Naturalność czy może...
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 14:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Nienawidziła U2?????!! To musiała być straszna dziewczyna...toś się nacierpiał, współczucia. sad.gif
  
Re: <little_wild_girl> Naturalność czy może...
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 14:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Nielubiła U2 ???!!!
TO BYŁA KAŁAMARNICA ! biggrin.gif
  
Naturalność czy może...
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010