Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis -> A zegar jest nieprzestawiony...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
A zegar jest nieprzestawiony...
PostWysłano: Piątek, 11 Kwietnia 2003, 07:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




zauważylem przed chwilą że wysłałem posta o 6.21 am a jest 7. 21. Mala taka pierdułka ale zawsze można to poprawić chyba że... ;)
  
PostWysłano: Piątek, 11 Kwietnia 2003, 12:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




... chyba, ze nie wiem jak to zrobic ;-p
(prawdopodobnie, to wina zlej godziny servera jest:)
  
PostWysłano: Piątek, 11 Kwietnia 2003, 13:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




... chyba, ze nie wiem jak to zrobic

No. Spoko :) Mówi się trudno ;)
  
PostWysłano: Środa, 16 Kwietnia 2003, 22:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




no eddy widzę, że dalej nic z tym budzikiem nie zrobiłeś. Mam to samo u siebie ale szybko i bezboleśnie sobię z tym poradziłem :D
Godzina na servie jest ok, tylko w skrypcie musiałem zmienić 2 linijki.
W folderze z językiem (np: ./lang_polish) edytujemy sobie pliczek lang_main.php.
I co tam widzimy?
ano m.in. takie linijki:
$lang['tz']['0'] = '(GMT) Casablanca, Dublin, Edynburg, Londyn, Lisbona, Monrovia';
$lang['tz']['2'] = '(GMT +1:00 godzin) Warszawa, Berlin, Bruksela, Kopenhaga, Madryd, Paryż, Rzym';
$lang['tz']['1'] = '(GMT +2:00 godzin) Kaliningrad, Poł. Afryka';

Co zostało zmienione? Cyfry 1 i 2 zamieniły się miejscami crazy.gif
Od tej pory wszystko działa znakomicie eusa_clap.gif
  
PostWysłano: Środa, 16 Kwietnia 2003, 23:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




a tak przy okazji, to format daty lepiej się prezentuje (czytelniej) w taki sposób:

l, d F Y H:i
  
PostWysłano: Środa, 16 Kwietnia 2003, 23:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Bzdury :
no eddy widzę, że dalej nic z tym budzikiem nie zrobiłeś. Mam to samo u siebie ale szybko i bezboleśnie sobię z tym poradziłem :D
Godzina na servie jest ok, tylko w skrypcie musiałem zmienić 2 linijki.
W folderze z językiem (np: ./lang_polish) edytujemy sobie pliczek lang_main.php.
I co tam widzimy?
ano m.in. takie linijki:
$lang['tz']['0'] = '(GMT) Casablanca, Dublin, Edynburg, Londyn, Lisbona, Monrovia';
$lang['tz']['2'] = '(GMT +1:00 godzin) Warszawa, Berlin, Bruksela, Kopenhaga, Madryd, Paryż, Rzym';
$lang['tz']['1'] = '(GMT +2:00 godzin) Kaliningrad, Poł. Afryka';

Co zostało zmienione? Cyfry 1 i 2 zamieniły się miejscami crazy.gif
Od tej pory wszystko działa znakomicie eusa_clap.gif

to jest tylko polowiczne rozwiazanie, do ktorego sam doszedlem ;P myslalem, zeby poczekac az sie samo naprawi :>>>
(na innych forach tez widzialem zla godzine)
  
PostWysłano: Środa, 16 Kwietnia 2003, 23:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Bzdury :
a tak przy okazji, to format daty lepiej się prezentuje (czytelniej) w taki sposób:

l, d F Y H:i

zrobilem tak i widze to samo crazy.gif

Update: jednak dziala, ale tylko na IE, pod O7.1 jest to samo eusa_sick.gif
  
PostWysłano: Środa, 16 Kwietnia 2003, 23:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




jeżeli zmieniałeś w panelu administracyjnym to będzie obowiązywać tylko nowych dyskutantów, reszta musi sobie sama zmienić (tyczy się tylko formatu daty)

A jeżeli chodzi o godzinkę to pewnie cały skrypt jest gdzieś skopany, skoro na niejednym forum taki błąd występuje
  
PostWysłano: Środa, 16 Kwietnia 2003, 23:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Bzdury :
jeżeli zmieniałeś w panelu administracyjnym to będzie obowiązywać tylko nowych dyskutantów, reszta musi sobie sama zmienić (tyczy się tylko formatu daty)

A jeżeli chodzi o godzinkę to pewnie cały skrypt jest gdzieś skopany, skoro na niejednym forum taki błąd występuje

myslisz, ze 2.04 i 2.03 sa zle zrobione? crazy.gif
  
PostWysłano: Środa, 16 Kwietnia 2003, 23:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




teoretycznie nie powinny ale mogą. Na PHP się prawie nie znam więc ciężko mi powiedzieć czy tam jest dobrze czy źle redface.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 17 Kwietnia 2003, 00:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




od tej chwili juz wszysscy powinni miec dobra godzine, forum juz tez dziala prawidlowo (teoretycznie ;-))
  
PostWysłano: Czwartek, 17 Kwietnia 2003, 00:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




alleluja budzik wskazuje 00:15 cool.gif
  
A zegar jest nieprzestawiony...
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010