Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Telekomunikacja -> Problem z NOKIĄ 6610i
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Problem z NOKIĄ 6610i
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Lipca 2005, 20:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ZDZICH 47
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3924
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem czemu, miga lub gasnie podswietlenie klawiszy od 1 do 6. pozostałe swieca normalnie - oczywiscie tylko wteczas kiedy wszystkie powinny swiecic.
Poroszę o pomoc - może ktoś miał takie problemy - czyzby moja komórka siada.....? [/b]
  
Re: <ZDZICH 47> Problem z NOKIĄ 6610i
PostWysłano: Wtorek, 12 Lipca 2005, 09:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Może to być nieprawidłowy styk płytki wyświetlacza z płytą główną (a dokładnie złącza). Czyżby dobrze sobie spadła? :)
  
Re: <Bzdury> Problem z NOKIĄ 6610i
PostWysłano: Wtorek, 12 Lipca 2005, 17:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ZDZICH 47
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3924
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Nie nigdy nie spadla , a co mozna z tym zrobic - powiedziano mi, ze trzeba wgrać jeszcze raz oprogramowanie ...... mi to nie przeszkadza tylko boje sie , żeby się cała nie spaliła ....
  
Re: <ZDZICH 47> Problem z NOKIĄ 6610i
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 21:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ZDZICH 47
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3924
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Wystarczyło dokręcic 6 srubek po zdjeciu pokryw pod klafiszami i jest OK !!! - Wszystko działa pieknie .......
  
Re: <Bzdury> Problem z NOKIĄ 6610i
PostWysłano: Środa, 28 Września 2005, 22:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adaśko
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5203
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




moja 6610 spadła z 2 pietra na sam dół po dordze obijając sie jeszcze o schody, przejechałem po niej sankami, a lot z wysokości kieszeni na podłoge to niemal codzienność... to pierwsza moja komórka która ma takiego pecha mimo to podswietlenie dziala a teraz po półtora roku coś zaczyna przerywać i czasem kogoś nie slysze... ale te loty koszące w dół to raczej na dobre nie wyszły...
  
Problem z NOKIĄ 6610i
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Telekomunikacja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010