Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja -> Sposoby na skurcz? Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Berger> Sposoby na skurcz?
PostWysłano: Czwartek, 14 Lipca 2005, 00:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Potrenowałem padiego w goglach i... tym razem głowa jak na złość nie chciała mi się zanurzyć. biggrin.gif
Znaczy, że można naciągać obolałą łydkę na powierzchni.
  
Re: <Berger> Sposoby na skurcz?
PostWysłano: Wtorek, 06 Września 2005, 23:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




No i po raz pierwszy - akurat w dzień odebrania certyfikatu! - miałem okazję wypróbować sposób na padiego w sytuacji prawdziwej potrzeby. Spory kawałek od brzegu zaczął mnie powoli chwytać skurcz stopy. Ponieważ nie miałem ochoty resztę dystansu płynąć z wykrzywioną nienaturalnie stopą, chwyciłem za palce i mocno a szybko pociągnąłem. Jakoś nie było problemów z ani dosięgnięciem, ani też z niekontrolowanym zanurzeniem głowy. Natomiast skutek był błyskawiczny! :) Już spokojnie i bez żadnych bólów dopłynąłem do plaży. :)
  
Re: Sposoby na skurcz?
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2017, 20:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trama
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #8031
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




Mi zawsze pomaga jak rozmasuje miejsce, w którym dostałam skurczu (zwykle to łydka).
  
Re: Sposoby na skurcz?
PostWysłano: Środa, 10 Stycznia 2018, 23:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trama
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #8031
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




Możesz mieć niedobór magnezu ,nadmiar kawy i brak gimnastyki zacznij do spacerów.
  
Re: Sposoby na skurcz?
PostWysłano: Czwartek, 20 Września 2018, 22:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
asia333
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8062
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Jeżeli skurcze występują bardzo często, oznacza, że coś jest nie tak i Twój organizm jest zmęczony. Sugerowałabym udać się do solidnej kliniki, by porobić jakieś badania a później podjąć się leczenia tego problemu. Znakomita diagnostyka jest w Sport-Klinice: [ciach]
Znakomici lekarze, bardzo dobre podejście do pacjenta.
  
Sposoby na skurcz?
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010